sadsad x
asdasd
La Roche Posay Dermokozmetik Ürünleri

La Roche Posay Dermokozmetik Ürünleri

   La Roche Posay, ürünleri Fransa’nın La Roche Posay adındaki küçük bir kasabasından adını almıştır. Formüllerinde bu kasabadan elde edilen termal suyu kullanan marka yılların uzmanlığı ve geniş ürün yelpazesi ile sektörün lider firmaları arasındadır.
   La Roche Posay çoğu dermatoloji uzmanı tarafından dermokozmetik denildiğinde ilk akla gelen markalardan biridir. 30 yıldır her cilt tipi için farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte üstün formülasyonlara sahip dermokozmetikler üretir..
   Markanın yağlı ve akne sorunu yaşayan ciltler için özel bakım serisi La Roche Posay Effaclar serisi en çok tercih edilen ürün gurubudur. Bunun yanında hassas ve kızarıklığa eğilimli ciltler için Toleriane serisi, Leke karşıtı Pigmentclar serisi, makyaj temizleme ve cilt temizleme suları, Nemlendirici Hydreane serisi, Anthelios güneş ürünleri serisi, Lipikar kuru ve çok kuru ciltler için bakım serisi markanın tercih edilen dermokozmetik ürünleri arasında.
   La Roche Posay markası dünyanın kozmetik devi şirketlerinden Loreal grubuna bağlı bir marka. Uzun yıllardır ülkemizde yaygın olarak bilinen La Roche Posay dermokozmetik ürünlerin tüm çeşitlerine dermoeczanem.com’dan uygun fiyatlar ve özel avantajlı kampanyalar ile ulaşabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2 3
Toplam 124 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

La Roche-Posay Termal Merkezi: Doğal termal suyun mükemmel gücü

14.yüzyılın sonundaki İspanyol cephelerinden dönerken termal suyun kaynağını keşfettiği söylenen Bertrand Du Guesclin, Charles V'in ordularının başkomutanıydı. Bertrand'ın atının cilt rahatsızlığı vardı. Atı suyun içine dalmış ve yaralarının görünümünün azalmasına yardımcı olmuştu. Sonrasında 1897 yılında Napoleon burada bir termal merkez inşa ettirmişti. Seneler sonra burası kamuya açık hale getirildi.

Yıllar geçtikten sonra, bu suyun içeriği ve faydaları modern bilim tarafından onaylandı. La Roche-Posay Termal Suyu zengin selenyum içeriği ve antioksidan etkisi ile  cildi yatıştırmaya yardımcı olur. La Roche-Posay Termal Merkezi,  yılda  yaklaşık 8.000 ziyaretçisi olan, hassas  ciltler için Avrupa'nın önde gelen termal dermatoloji merkezidir. Buna ek olarak La Roche-Posay Termal Suyu'nun mükemmel özelliklerinden faydalanan ziyaretçiler, bakımın her aşamasında kendilerine eşlik eden dermatologlar tarafından sağlanan desteği almaktadırlar.

 Cilt rahatsızlıklarının bakımında uzmanlaşmış, uluslararası çapta tanınmış bir dermatoloji merkezi olan La Roche-Posay Termal Merkezi, kişilerine çoğu Fransız halk sistemi tarafından karşılanan farklı hizmetler sunmaktadır. Ziyaretçilerin önemli bir bölümünün cilt rahatsızlıkları belirgindir ve bunların yaşam kalitelerini etkileyen sonuçları bulunmaktadır.

CİLT BAKIMINDA DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR

Günümüzde insanların yaptığı en büyük hatalardan biri, kulaktan dolma bilgilerle cildine bakım uygulamaları. Cilt tipinizi tespit etmeden, hangi ürünün cildinize uygun olduğunu bilemezsiniz.

El Ayak Bakımı Nasıl Yapılır?

Aralık’ın gelmesiyle birlikte havalar iyice soğudu. Bu soğuk havalara karşı önlem almak gerek. Çevresel faktörlerle teması en çok organ olan eller ve ayakların bakımı ihmal ediliyor. 

KENDİ PARFÜMÜNÜ KENDİN YAP

İnsanlar hayatımızda; varlıklarıyla, isimleriyle, yaşattıkları anlarla yer ettiği kadar kokularıyla da yer ederler. İnsanlar kadar mekânlar da zihnimizde kokularıyla kimliklenebiliyor.

GÖZ MAKYAJINI DOĞRU YAP, GÖZ ALICI OL!

Günümüz makyaj trendleri genelde gözler üzerine kurulu. Bunda, insanın en dikkat çekici organı olmasının büyük payı olduğunu söylemek mümkün.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.