sadsad x
asdasd

La Roche Posay Dermokozmetik ürünleri

La Roche Posay, ürünleri Fransa’nın La Roche Posay adındaki küçük bir kasabasından adını almıştır. Formüllerinde bu kasabadan elde edilen termal suyu kullanan marka yılların uzmanlığı ve geniş ürün yelpazesi ile sektörün lider firmaları arasındadır. La Roche Posay çoğu dermatoloji uzmanı tarafından dermokozmetik denildiğinde ilk akla gelen markalardan biridir. 30 yıldır her cilt tipi için farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte üstün formülasyonlara sahip dermokozmetikler üretir.. Markanın yağlı ve akne sorunu yaşayan ciltler için özel bakım serisi La Roche Posay Effaclar serisi en çok tercih edilen ürün gurubudur. Bunun yanında hassas ve kızarıklığa eğilimli ciltler için Toleriane serisi, Leke karşıtı Pigmentclar serisi, makyaj temizleme ve cilt temizleme suları, Nemlendirici Hydreane serisi, Anthelios güneş ürünleri serisi, Lipikar kuru ve çok kuru ciltler için bakım serisi markanın tercih edilen dermokozmetik ürünleri arasında. La Roche Posay markası dünyanın kozmetik devi şirketlerinden Loreal grubuna bağlı bir marka. Uzun yıllardır ülkemizde yaygın olarak bilinen La Roche Posay dermokozmetik ürünlerin tüm çeşitlerine dermoeczanem.com’dan uygun fiyatlar ve özel avantajlı kampanyalar ile ulaşabilirsiniz.

   La Roche Posay Hakkında Daha Fazla Bilgi için tıklayınız... Gizle

  La Roche Posay,  ürünleri Fransa’nın La Roche Posay adındaki küçük bir kasabasından adını almıştır. Formüllerinde bu kasabadan elde edilen termal suyu kullanan marka yılların uzmanlığı ve geniş ürün yelpazesi ile sektörün lider firmaları arasındadır.

 La Roche-Posay, 30 yılı aşkın bir süredir her cilt tipinin ihtiyaçlarına cevap veren cilt bakım ürünleri yaratmak için çalışmaktadır. Marka dünyada 25.000 dermatolog tarafından tavsiye edilmektedir. Tüm La Roche-Posay ürünleri antioksidan, nemlendirici ve rahatlatıcı özellikleri bulunan La Roche-Posay Termal Su ile formüle edilmiştir. La Roche Posay Effaclar serisi yağlanmaya ve akneye eğilimli ciltler için, La Roche Posay Hydreane serisi ürünler nemsiz ve kuru ciltler için, La Roche Posay Toleriane serisi hassas ve toleransı düşük ciltler için, La Roche Posay Kerium serisi saç dökülmesi, pullanma durumlarına karşı bakım sağlar. La Roche Posay Redermic serisi yaşlanma karşıtı bakım ürünleridir. La Roche Posay Anthelios güneş serisi güneşe karşı hassasiyeti olan bebek, çocuk ve yetişkinler için yüksek koruma sağlarken, Nutritic ve Lipikar serisi kuru ve çok kuru ciltler için geliştirilmiş bakım ürünlerini içermektedir.
 Tüm La Roche Posay ürünlerine sitemizden dermoeczanem.com'dan en uygun fiyatlarla sahip olabilir kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

 

La Roche-Posay Termal Merkezi: Doğal termal suyun mükemmel gücü

14.yüzyılın sonundaki İspanyol cephelerinden dönerken termal suyun kaynağını keşfettiği söylenen Bertrand Du Guesclin, Charles V'in ordularının başkomutanıydı. Bertrand'ın atının cilt rahatsızlığı vardı. Atı suyun içine dalmış ve yaralarının görünümünün azalmasına yardımcı olmuştu. Sonrasında 1897 yılında Napoleon burada bir termal merkez inşa ettirmişti. Seneler sonra burası kamuya açık hale getirildi.

Yıllar geçtikten sonra, bu suyun içeriği ve faydaları modern bilim tarafından onaylandı. La Roche-Posay Termal Suyu zengin selenyum içeriği ve antioksidan etkisi ile  cildi yatıştırmaya yardımcı olur. La Roche-Posay Termal Merkezi,  yılda  yaklaşık 8.000 ziyaretçisi olan, hassas  ciltler için Avrupa'nın önde gelen termal dermatoloji merkezidir. Buna ek olarak La Roche-Posay Termal Suyu'nun mükemmel özelliklerinden faydalanan ziyaretçiler, bakımın her aşamasında kendilerine eşlik eden dermatologlar tarafından sağlanan desteği almaktadırlar.

 Cilt rahatsızlıklarının bakımında uzmanlaşmış, uluslararası çapta tanınmış bir dermatoloji merkezi olan La Roche-Posay Termal Merkezi, kişilerine çoğu Fransız halk sistemi tarafından karşılanan farklı hizmetler sunmaktadır. Ziyaretçilerin önemli bir bölümünün cilt rahatsızlıkları belirgindir ve bunların yaşam kalitelerini etkileyen sonuçları bulunmaktadır.

Akne nedir? Neden oluşur?

Akne, sivilce, İngilizce adı ile Acne, tıbbi adları ile Acne Vulgaris, Acne Conglabata, Acne Fulminans, hayatın neredeyse tüm evrelerinde erkek, kadın, genç, orta yaşlı herkesi etkileyebilen tıbbi bir hastalığın adıdır.

Cadı Fındığı Witch Hazel nedir? Ne İşe yarar

Kozmetik ve güzellik ürünlerinde çok sık kullanılan cadı fındığı yani İngilizce adı ile Witch Hazel bitkisini tanıyalım. Hamamelis Virginiana latince adı ile bilininen cadı fındığı önemli bileşenlere sahip mucizevi bir bitki. 

Aloe Vera nedir? Faydaları nelerdir?

Aloe Vera adını sıkça duyduğumuz, bilinen ve çok kullanılan bir bitkinin adı. Kozmetik sektöründe de çok kullanınan bu bitkinin özellikleri ve faydaları nelerdir? Gelin birlikte göz atalım 

Hyaluronik Asit Nedir? Ne işe yarar?

Hyaluronik asit insan sağlığı için çok önemli bir molekül. Özellikle nem tutucu fonksiyonu ile bir çok  işleve sahip. Eklem sağlığından, bağ dokusuna kadar önemli rolleri var. Bunun yanında kozmetik alanında da çok sık başvurulan ve yararlanılan bir madde. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.