La Roche Posay Dermokozmetik Ürünleri

La Roche Posay Dermokozmetik Ürünleri

La Roche Posay markası, Fransa’da eczacı Rene Levayer tarafından kurulmuştur ve cilt bakım ürünleri geliştirir. İsmini Fransa’nın kaplıcalarıyla ünlü kasabasından almıştır. Marka, ürünlerinin formülünde termal su kullanır. Bu termal su sayesinde ciltteki ciddi sorunlar azaltılmaya çalışılır. Markanın ürünleri güvenli bir bakım rutini için de birebirdir. Tüm La Roche Posay ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz.
La Roche Posay dünyanın önde gelen dermokozmetik markalarından biridir. Bilimle desteklediği formüllere sahiptir. Markanın ürünleri üretimin her aşamasında teste tabi tutulur. Özellikle hassas ve yağlı cilde sahip yetişkinler için geliştirdiği ürün gamıyla, cilt toleransını artırmaya çalışır. “Hassas ciltlere daha iyi bir yaşam” mottosuyla cilt hassasiyetine sahip yetişkinlerin hayatını kolaylaştırmayı amaçlar.

La Roche Posay Effaclar
Yağlı ve akneye eğilim gösteren bir cilde bakım yapmak zordur. La Roche Posay Effaclar serisi ile yağlı cilde sahip kişilere özel bakım ürünleri geliştirir. Effaclar serisi, yağlı ciltler için araştırmalarla geliştirilen ürünlere sahiptir. Temizleme, nemlendirme gibi önemli bakım rutinlerine özel seçenekler bulunur. Effaclar serisinde yağlı ciltler için vazgeçilmez tonikler de yer almaktadır. Serinin öne çıkan ürünleri La Roche Posay Effaclar Duo ile La Roche Posay Effaclar Jeldir.

La Roche Posay Hydreane
Her cildin neme ihtiyacı vardır. Marka, Hydreane serisi için geliştirdiği ürünlerle cildin neme olan ihtiyacını karşılamaya çalışır. Hydreane serisinde yer alan La Roche Posay nemlendiricileri, her cilt tipine göre seçeneklere sahiptir.

La Roche Posay Kerium
Marka, başarısını sadece ciltte değil saç ürünlerinde de gösterir. Tıpkı Kerium serisi gibi… Günlük kullanıma uygun La Roche Posay şampuanları ve sık görülen saç sorunlarına karşı geliştirdiği Kerium serisi sitemizde sizleri bekliyor.

La Roche Posay Lipikar
Lipikar serisi, kuru ve çok kuru ciltlere özel geliştirilmiştir. Cildin toleransını artırmak ve derinlemesine bir nem bakımı yapmak serini öncelikli amacıdır.

La Roche Posay Tolariane
Toleriane serisi, cildin günlük ihtiyacını karşılamaya çalışan ürünleri barındırır. Ayrıca dış faktörlerin etkisinde kalmış ciltler için de özel seçenekler yer alır. Fondötenler, köpüren jeller, hassas ciltler için geliştirilmiş setler, maskaralar ve birçok ürün gamıyla sitemizde sizleri bekliyor.

La Roche Posay Anthelios
Anthelios serisi, UV ışınlarına karşı özel geliştirilmiş ürünleri içerir. Gündelik hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünlerle cildinizi güneş ışınlarına karşı koruyabilirsiniz. Her cilt tipine ve sorununa özel ürün bu seride yer almaktadır. Bu ürünler sayesinde; cilt sorunlarınızı azaltabilir, cildinizi güneşten koruyabilir ve cildinizin bakım ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Her formda ürün Anthelios serisinde yer almaktadır. La Roche Posay Güneş Kremleri, stick, krem, sprey, pompalı seçenekleri ile sitemizde sizleri bekliyor.

La Roche Posay Cicaplast
Cicaplast serisi, çevresel faktörlerin etkisiyle hassaslaşmış cilde özel seçenekler barındırır. Aşamalı bir bakım için uygun olan bu ürünler ile kendinize ait kaliteli bir bakım rutinine sahip olabilirsiniz. Seri, hassas dudaklar içinde özel geliştirilmiş ürünlere sahiptir.

La Roche Posay Pigmentclar
Cilt lekeleri güneşin UV ışınları, sigara kullanımı, hatalı ürün kullanımı, cildi yeterince temizlememek gibi birçok sebepten dolayı oluşabilir. Pigmentclar serisi cildin lekeye eğilim sorununu çözmek için özel geliştirilmiştir.

La Roche Posay Redermic
Redermic serisi, kırışıklıklara karşı geliştirilmiştir. Cildin elastikiyetini artırmaya yardımcı ürünler yer almaktadır. Bu ürünler ayrıca cilde nem ve esneklik kazandırmaya çalışır, zamanın etkilerini azaltmayı hedefler. Hassas göz çevresi için ayrı ürün bulunmaktadır. Böylelikle zamanın etkilerinin en çok görüldüğü göz altlarına hassas bakım yapmak mümkündür.

La Roche Posay Rosaliac
Kızarıklığa eğilimli hassas ciltler için geliştirilmiştir. Farklı sebeplere bağlı kızarıklığa eğilim sorununu azaltmaya çalışır. Günlük bakımda rahatlıkla kullanabilecek bu ürünler içeriğindeki termal sular sayesinde cildin hassaslığı azaltılmaya çalışılır.
Tüm La Roche Posay ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Effaclar Spotscan

Spotscan Cilt Analizi Effaclar Spotscan Setleri

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4 5
Toplam 133 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

La Roche-Posay Termal Merkezi: Doğal termal suyun mükemmel gücü

14.yüzyılın sonundaki İspanyol cephelerinden dönerken termal suyun kaynağını keşfettiği söylenen Bertrand Du Guesclin, Charles V'in ordularının başkomutanıydı. Bertrand'ın atının cilt rahatsızlığı vardı. Atı suyun içine dalmış ve yaralarının görünümünün azalmasına yardımcı olmuştu. Sonrasında 1897 yılında Napoleon burada bir termal merkez inşa ettirmişti. Seneler sonra burası kamuya açık hale getirildi.

Yıllar geçtikten sonra, bu suyun içeriği ve faydaları modern bilim tarafından onaylandı. La Roche-Posay Termal Suyu zengin selenyum içeriği ve antioksidan etkisi ile  cildi yatıştırmaya yardımcı olur. La Roche-Posay Termal Merkezi,  yılda  yaklaşık 8.000 ziyaretçisi olan, hassas  ciltler için Avrupa'nın önde gelen termal dermatoloji merkezidir. Buna ek olarak La Roche-Posay Termal Suyu'nun mükemmel özelliklerinden faydalanan ziyaretçiler, bakımın her aşamasında kendilerine eşlik eden dermatologlar tarafından sağlanan desteği almaktadırlar.

 Cilt rahatsızlıklarının bakımında uzmanlaşmış, uluslararası çapta tanınmış bir dermatoloji merkezi olan La Roche-Posay Termal Merkezi, kişilerine çoğu Fransız halk sistemi tarafından karşılanan farklı hizmetler sunmaktadır. Ziyaretçilerin önemli bir bölümünün cilt rahatsızlıkları belirgindir ve bunların yaşam kalitelerini etkileyen sonuçları bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.