La Roche Posay

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4 5
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 139 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

La Roche Posay Cilt Bakım Ürünleri

ETKİLİ İÇERİK

Hassas ciltlere daha iyi bir yaşam sunmayı amaçlayan La Roche-Posay, ürünlerinde, etkili içerikleri doğru ve aktif dozda formüle eder.

ETKİLİ SONUÇ İÇİN DÜZENLİ VE RUTİN KULLANIM

Etkinliği kanıtlanmış La Roche-Posay ürünlerinin düzenli ve rutin kullanımı cilt endişenizin azalmasına ve uzun süreli etkinlinliğin korunabilmesine yardımcı olur.

KLİNİK OLARAK TEST EDİLMİŞ

La Roche-Posay ürünleri tüm cilt tipleri üzerinde klinik çalışmalarla test edilmiştir.

La Roche Posay Dermokozmetik Cilt Bakım Ürünleri

La Roche Posay Laboratuvar Dermatolojik uygulamalarda dermatologların çekinmeden yazabilecekleri dermokozmetik ürünler üretebilmek amacı ile kurulmuştur. 1975 yılında Fransa’nın La Roche-Posay şehrinde kurulan firma, ürünlerinde adını da aldığı kasabadan çıkan doğal kaynaklı antioksidan termal suları kullanmaktadır. Fransız eczacı Rene Levayer tarafından kurulan firma, dermokozmetik ürünlere yön veren ürünler geliştirmektedir. La Roche Posay Ürünlerinin tamamında sadece doğru bileşen ve doğru dozaj, en hassas cilt görünümlerinde dahi yardımcı özel ürünler ve kullanım süresince en sağlam ve koruyucu ambalaj seçimi gibi taahhütleri uygulayan firma farklılaşan serileri ile birçok cilt bakım ürünü üretmektedir.

LA ROCHE POSAY cilt görünümündeki düzensizlikleri çözüme ulaştırmak amacıyla cilt görünümünde meydana gelen düzensizlikleri gözlemleyerek La Roche Posay Laboratuvarında çalışmalarını daima sürdürmekte ve çözümler aramaktadır. Ürün inovasyonunu laboratuvar ve klinik çalışmalarına göre belirlemekte olan La Roche Posay markası etkili formülleri bu yönde oldukça gelişim göstermektedir.

La Roche-Posay Termal Merkezi: Doğal Termal Suyun Mükemmel Gücü

14.yüzyılın sonundaki İspanyol cephelerinden dönerken termal suyun kaynağını keşfettiği söylenen Bertrand Du Guesclin, Charles V'in ordularının başkomutanıydı. Bertrand'ın atının cilt görünümünde rahatsızlık vardı. Atı suyun içine dalmış ve yaralarının görünümünün azalmasına yardımcı olmuştu. Sonrasında 1897 yılında Napoleon burada bir termal merkez inşa ettirmişti. Seneler sonra burası kamuya açık hale getirildi. Yıllar geçtikten sonra, bu suyun içeriği ve faydaları modern bilim tarafından onaylandı. La Roche-Posay Termal Suyu zengin selenyum içeriği ve antioksidan etkisi ile cildi yatıştırmaya yardımcı olur. La Roche-Posay Termal Merkezi, yılda yaklaşık 8.000 ziyaretçisi olan, hassas ciltler için Avrupa'nın önde gelen termal dermatoloji merkezidir. Buna ek olarak La Roche-Posay Termal Suyu'nun mükemmel özelliklerinden faydalanan ziyaretçiler, bakımın her aşamasında kendilerine eşlik eden dermatologlar tarafından sağlanan desteği almaktadırlar.

Cilt bakımında uzmanlaşmış, uluslararası çapta tanınmış bir dermatoloji merkezi olan La Roche-Posay Termal Merkezi, kişilerine çoğu Fransız halk sistemi tarafından karşılanan farklı hizmetler sunmaktadır. Ziyaretçilerin önemli bir bölümünün cilt görünümü düzensizlikleri belirgindir ve bunların yaşam kalitelerini etkileyen sonuçları bulunmaktadır.

La Roche Posay Serileri Nelerdir?

La Roche Posay dünyanın önde gelen dermokozmetik markalarından biridir. Bilimle desteklediği hassas formüllere sahiptir. Markanın ürünleri üretimin her aşamasında özel teste tabi tutulur. Her ne kadar herkesin kendine has uygun cilt yapısı olsa dahi normal, kuru, karma ve yağlı olmak üzere ayrı cilt tipleri bulunmaktadır. La Roche Posay markası da özel ve etkili formülasyon yapısı ile laboratuvarlarında her cilt tipine özel seriler üzerine çalışmalar yapmıştır. Özellikle hassas ve yağlı cilde sahip yetişkinler için geliştirdiği ürün gamıyla, cilt görünümü toleransını artırmaya yardımcı olmaya çalışır. “Hassas ciltlere daha iyi bir yaşam” mottosuyla cilt hassasiyetine sahip yetişkinlerin hayatını kolaylaştırmayı amaçlar.

La Roche Posay Markasının; La Roche Posay Effaclar Serisi, La Roche Posay Hydreane Serisi, La Roche Posay Kerium Serisi, La Roche Posay Lapikar Serisi, La Roche Posay Tolariane Serisi, La Roche Posay Anthelios Serisi, La Roche Posay Cicaplast Serisi, La Roche Posay Pigmentclar Serisi, La Roche Posay Redermic Serisi, La Roche Posay Rosaliac Serisi, La Roche Posay Rosaliac Serileri özel ve etkili formülasyon yapısı ve geniş ürün yelpazesi bulunur.

La Roche Posay Effaclar Serisi

Yağlı ve düzensiz ciltler için geliştirilen La Roche Posay Effaclar serisi ile temizleme ve günlük cilt bakım ürünlerinden oluşmaktadır. Effaclar Cilt Temizleme ürünleri arasında en çok tercih edilen La Roche Posay Effaclar jel düzensiz ve yağlı ciltler için geliştirilmiş arındırıcı temizleme jelidir. Effaclar Gel’i 200 ve 400 ml lik farklı boyutlarda Dermoeczanem.com’da bulabilirsiniz. Sıkılaştırıcı ve mikro soyucu ekti gösteren Effaclar Tonik ile cildinize özel bakım yapabilirsiniz. Effaclar Serisinde yağlı ve düzensiz cilt görünümleri için özel olarak tasarlanan Effaclar Duo + ürününün renkli ve SPF’li farklı tipleri bulunmakta olup, ürünler cilde en uygun bakımı sağlamak için özelleştirilmiştir. La Roche Posay Effaclar Duo ile La Roche Posay Effaclar Jel, La Roche Posay Effaclar serisinin en çok satan ürünleri olup Dermoeczanem.com’dan avantajlı fiyatlarla satın alınabilir.

Effaclar Jel ile Cildini Temizle

Cildin kir ve diğer kalıntılardan doğru şekilde arındırılması, cilt bakımınızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Cildi temizlerken kurutmamak ve zarar vermemek gerekiyor. Bunun için mutlaka doğru temizleyiciyi seçilmelidir. İşte La Roche Posay Effaclar cilt temizleme jeli tam da bu ihtiyaca göre formüle edilmiş en doğru seçeneklerden biri. Cilt görünümünü kurutmadan nazikçe temizlenmesine destek olurken aynı zamanda içeriğinde bulunan La Roche Posay Termal Suyu sayesinde cildin taze ve canlı görünmesine yardımcı olur.

Cildini Effaclar Tonikle Bakıma Hazırla

Genişlemiş gözenek görünümü ile mücadelenin vazgeçilmez ürünü ise toniklerdir. Effaclar Tonik size bu konuda çok yardımcı olacak. Düzensiz yağlı ciltlerde, geniş gözenek görünümü ve düzensiz cilt dokusu görünümünün düzelmesine yardımcı olur. Bir parça pamuğa dökerek, önceden temizlenmiş ve kurulanmış yüzünüze nazikçe uygulayın. Temiz cildinize Effaclar Tonik uygulayın. Artık cildiniz bakıma hazır.

Effaclar Duo ile Cildini Nemlendir ve Korumaya Al

Şimdi sıra La Roche Posay Effaclar serisinden size uygun nemlendirici bakım ürününü seçmeye geldi. Gündüz bakımı için aynı zamanda kapatıcı etkiye sahip Effaclar Duo Unifiant’ı seçebilirsiniz. Dilerseniz size SPF 30 güneşten koruma sağlayan Effaclar Duo SPF30’u seçebilirsiniz.

La Roche Posay Effaclar ile Karma-Yağlı Ciltlerin Bakımı

La Roche Posay Fransa’da üretilen ve dünya genelinde tanınan ve tercih edilen dermokozmetik markaların başında geliyor. Markanın en önemli ürün serisi ise La Roche Posay Effaclar serisi. Effaclar serisi öncelikle karma ve yağlı ciltlerin bakımı ve düzensizliklerine yönelik ürünler içeriyor. Bunların başında Effaclar Duo, Effaclar H nemlendirici Jel temizleyici, tonik ve misellar su geliyor.

Karma ve yağlı cilt görünümlerinin en çok karşılaştığı sorun gözenekli görünüm ve cilt düzensizlikleridir. Eğer cildiniz zaman zaman yağlanıyor, genişlemiş ve gözenek görünümleri oluşuyorsa cildiniz karma yağlı cilt tipindedir.

La Roche Posay Hydreane Serisi

La Roche Posay Hydreane serisi nemsiz cilt görünümlerinin ihtiyacını karşılamak amacı ile özel olarak geliştirilmiştir. Serinin üç farklı ürünü bulunmakta olup aynı zamanda BB krem olarak da kullanılan La Roche Posay Hydreane BB SPF 20 güneş koruma özelliği ile cilt görünümüne nem kazandırmaya yardımcı olurken güneş ışınlarından da korunmasına destek sağlar. Hydreane BB kremin Açık ve Orta renk olmak üzere iki farklı renk seçeneği mevcuttur.

Serinin diğer ürünleri olan La Roche Posay Hydreane Legere Nemlendirici Krem normal ve karma ciltler için, La Roche Posay Hydreane Riche Nemlendirici Krem ise kuru ve hassas ciltler için özel içerikleri ile formüle edilmiştir.

La Roche Posay Lipikar Serisi

La Roche Posay Lipikar serisi, kuru ve çok kuru cilt görünümlerine özel geliştirilmiştir. Cilt görünümünün toleransını arttırmaya yardımcı ve derinlemesine bir nem bakımı yapmak serinin öncelikli amacıdır. Temizleme, Nemlendirme ve özel bakım ürünlerini içeren serinin en fazla satan ürünleri Lipikar Gel Lavant ve Baume Ap ürünleridir. La Roche Posay Lipikar serisi özellikle tüm ailenin kullanabileceği bir seridir. Ürünün temizleme ürünleri çocukların da kullanabileceği özelliktedir.

Cildi Kurutmamaya Dikkat

Yağlı ve karma cilt görünümlerinin bakımı ile ilgili en sık hatalardan birisi cilt görünümünü aşırı kurutup hassasiyete sebep olmaktır. Bu yüzden cildinizi takip edin. Cilt görünümünün nem dengesini koruyun. Eğer cilt görünümünün kuruduğunu hissediyorsanız kurutucu ürünlere ara verin. Cildinizi ferahlatmak için size en çok destek sağlayacak ürünlerden biri de La Roche Posay Thermal sudur. Ayrıca La Roche Posay Thermal Su cilt görünümünün nemlendirilmesine yardımcı olur.

La Roche Posay Lipikar Baume AP+ M Balm: Özel formülasyon ve içerik yapısı ile bebek, çocuk ve yetişkinler için Lipikar Serisinin özel tasarlanmış ürünlerindendir. Uyguladıktan sonra cilt görünümünde yağlı ve yapışkan bir his bırakmayan günlük kullanıma uygun nemlendirici ürünlerden biridir.

La Roche Posay Kerium Serisi

La Roche Posay Kerium ürünleri markanın özellikle saç bakımı için geliştirdiği ürünlerdir. Seride üç farklı şampuan ve bir adet yüz kremi bulunmaktadır. La Roche Posay Kerium Anti Chute (AC) şampuan serinin en fazla satan ürünü olup avantajlı fiyatlarla Dermoeczanem.com’dan satın alınabilir.

La Roche Posay Kerium DS Kepek Görünümü Karşıtı Şampuan: Saç bakımında sıkça karşılaşılan düzensizliklerden biri saç görünümünde meydana gelen kepek oluşumudur. Markanın saç bakımı için özel olarak tasarladığı La Roche Posay Kerium DS Kepek Görünümü Karşıtı Şampuan kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Saç bakım ürünlerinde düzenli kullanım ihmal edilmemelidir.

La Roche Posay Toleriane Serisi

La Roche Posay Toleriane serisi, günlük cilt görünümü ihtiyacını karşılamaya çalışan çeşitli ürünleri barındırır. Ayrıca dış faktörlerin etkisinde kalmış ciltler için de özel seçenekler yer alır. Fondötenler, köpüren jeller, hassas ciltler için geliştirilmiş setler, maskaralar ve birçok ürün çeşidiyle sitemizde sizleri bekliyor.

La Roche Posay Toleriane Caring Wash Temizleyici Jel: Normal, kuru ve hassas cilt görünümleri için özel olarak tasarlanmış nemlendirici etkisi yoğun nemlendirmeye yardımcı temizleme jelidir. Aynı zaman da makyaj temizleme ürünü olarak da kullanılan bu ürün temizleme sonrası ciltte kuruluk hissi olmaksızın nemli his bırakmaya destek sağlar.

La Roche Posay Toleriane Sensitive Prebiyotik Nemlendirici Krem: Günlük bakımın olmazsa olmaz kremlerindendir. B3 Vitamini ve Seramid içerikli formülü ile cilt görünümünü yoğun bir şekilde korumaya, nemlendirmeye ve tazelemeye yardımcı olur.

La Roche Posay Anthelios Serisi

La Roche Posay Anthelios, UV ışınlarına karşı özel geliştirilmiş ürünleri içerir. Günlük rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünlerle cilt görünümünüzü güneş ışınlarına karşı koruyabilirsiniz. Her cilt tipine ve sorununa özel farklılaşan ürünler bu kategoride yer almaktadır. La Roche Posay güneş kremleri sayesinde; cilt görünümünüzü güneşten koruyabilir ve cildinizin bakım ihtiyacını karşılamaya destek sağlayabilirsiniz. Renkli ve renksiz formlarda ürün içeriklerine sahip olan Anthelios serisinde gerek yazın deniz kenarında gerekse günlük olarak kullanılacak farklı boyutlarda krem ve losyonlar bulunmaktadır. Ayrıca bir güneşten korunma ürünü tercih ediyorsanız da La Roche Posay Anthelios güneş kremi serisinden, yağsız oil free, dry touch bir güneş kremini seçebilir ve bakımınızı bu şekilde tamamlayabilirsiniz. La Roche Posay Anthelios Güneş Kremleri, stick, krem, sprey, pompalı seçenekleri kampanyalar ve avantajlı fiyatlarla Dermoeczanem.com’da satılmaktadır.

La Roche Posay Anthelios Shaka Fluid SPF 50 Renkli Güneş Kremi: Serinin en çok tercih edilen ürünlerinden biri olup normal, karma ve yağlı cilt görünümleri için güneşten korumaya yardımcı yüz kremidir. Dermatolojik olarak test edilmiş yüksek spektrumlu koruması ile cilt görünümünü güneşin zararlı UVA ve UVB zararlı ışınlarından korumaya yardımcı olur. Renkli ve renksiz formları ile suya, kuma ve tere destekçi olup göz çevresi içinde tercih edilebilir.

La Roche Posay Cicaplast Serisi

La Roche Posay Cicaplast serisi, çevresel faktörlerin etkisiyle hassaslaşmış cilt görünümüne özel seçenekler barındırır. Aşamalı bir bakım için uygun olan bu ürünler ile kendinize ait kaliteli bir bakım rutinine sahip olabilirsiniz. Seri, hassas dudaklar içinde özel geliştirilmiş ürünlere sahiptir. Tüm Cicaplast serisine sitemizden ulaşabilirsiniz.

La Roche Posay Cicaplast El Kremi: Vücudumuzun sürekli kullanılan bölgelerinden biri olan ellerimiz için özel içerik yapısı ile tasarlanmış el kremidir. Yapışkan his bırakmayan dokusu ile günlük kullanımda kurumuş eller için yoğun bir şekilde nemlendirmeye destek olur.

La Roche Posay Pigmentclar Serisi

Lekeler, ciltte birçok sebepten dolayı oluşur. Güneşin UV ışınları, sigara kullanımı, hatalı ürün kullanımı, cildi yeterince temizlememek gibi. Pigmentclar serisi cildin lekeye eğilim sorununu çözmeye destek için özel geliştirilmiştir. Her cilt tipine özel seçenekleri ile La Roche Posay Pigmentclar ürünleri dermoeczanem.com’da sizlerle.

La Roche Posay Redermic Serisi

La Roche Posay Redermic serisi, markanın anti age amaçlı kırışıklık görünümüne karşı geliştirilmiş ürünlerini içerir. Seride cilt görünümünün elastikiyet eğilimini artırmaya yardımcı ürünler yer almaktadır. Bu ürünler ayrıca cilt görünümüne nem ve esneklik kazandırmaya yardımcı olur ve zamanın etkilerini azaltmayı hedefler. Seride hassas göz çevresi için ayrı ürün bulunmaktadır. Böylelikle zamanın etkilerinin en çok görüldüğü göz altlarına hassas bakım yapmak mümkündür.

La Roche Posay Redermic [C] PNM Yaşlanma Karşıtı Krem: Normal ve karma ciltler için kırışıklık görünümüne göre özel ve etkili formülasyonu ile tasarlanmış cilde ışıl ışıl görünüm kazandırmaya yardımcı C Vitamini ve Hyaluronik Asit içerikli günlük bakım kremidir. Kırışıklık görünümünün azaltılmasına yardımcı Redermic serisinin SPF’li, göz çevresi bakım ve diğer ürünleri ile anti-age bakımınıza destek sağlayabilirsiniz.

La Roche Posay Rosaliac Serisi

Rosaliac serisi kızarıklığa eğilimli hassas cilt görünümleri için geliştirilmiştir. Farklı sebeplere bağlı kızarıklığa eğilim sorununu azaltmaya yardımcı olur. Günlük bakımda rahatlıkla kullanabilecek bu ürünler içeriğindeki termal sular sayesinde cilt görünümünün hassaslığı azaltılmaya destek sağlar. Tüm La Roche Posay Cilt Bakım ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

La Roche-Posay Ürünleri Seçerken Dikkat Edilecekler

Her cilt yapısının kendine has özellikleri olduğundan dolayı bakım ürünleri seçimi de oldukça önemlidir. Vücut, yüz, saç ve göz ayırt etmeksizin her bölümün kendine ait özelliklerine göre ürünleri de farklıdır. Markanın içerik yapısı ve dermatolojik klinik test onaylı olması da ürün tercih ederken önemli etkenlerden biridir. Markanın ürünleri, farklı ihtiyaçlara yönelik ve geniş ürün yelpazesi ile çok geniş kitleye hitap edecek şekilde üretilir. Dünyanın hemen hemen her yerinde içerik yapılarında değişim göstermeden dermatolojik onaylı en çok satılan bakım ürünleri arasında yer alır. Markanın kuru, hassas, yağlı, karma ve normal özel serilerinden, makyaj ürünleri, cilt bakım ürünlerinden saç bakım ürünlerine kadar her türlü özel ve hassas formülasyon içeriği ile ürünleri vardır. Cilt yapısı ve bakım yapılacak bölgenin özelliklerine göre La Roche Posay markasının her cilde özel ayrı serisi bulunan ürünlerinden tercih edebilirsiniz.

La Roche Posay markasının bütün seri ve ürünlerine Dermoeczanem.com sitemizden ulaşabilir, indirimlerimizi takip edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.