La Roche Posay

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4 5
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 159 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

La Roche Posay Dermokozmetik Cilt Bakım Ürünleri

La Roche Posay Laboratoire Dermatologique dermatolojik uygulamalarda dermatologların çekinmeden yazabilecekleri dermokozmetik ürünler üretebilmek amacı ile kurulmuştur. 1975 yılında Fransa’nın La Roche Posay şehrinde kurulan firma, ürünlerinde adını da aldığı kasabadan çıkan doğal kaynaklı antioksidan termal suları kullanmaktadır. Fransız eczacı Rene Levayer tarafından kurulan firma, dermokozmetik ürünlere yön veren ürünler geliştirmektedir. Ürünlerinin tamamında Sıfır alerjik reaksiyon, sadece doğru bileşen ve doğru dozaj, en hassas toleranslı ciltlerde bile kullanılabilecek özel ürünler ve kullanım süresince en sağlam ve koruyucu ambalaj seçimi gibi taahhütleri uygulayan firma farklılaşan serileri ile birçok cilt bakım ürünü üretmektedir.

La Roche-Posay Termal Merkezi: Doğal Termal Suyun Mükemmel Gücü

14.yüzyılın sonundaki İspanyol cephelerinden dönerken termal suyun kaynağını keşfettiği söylenen Bertrand Du Guesclin, Charles V'in ordularının başkomutanıydı. Bertrand'ın atının cilt rahatsızlığı vardı. Atı suyun içine dalmış ve yaralarının görünümünün azalmasına yardımcı olmuştu. Sonrasında 1897 yılında Napoleon burada bir termal merkez inşa ettirmişti. Seneler sonra burası kamuya açık hale getirildi. Yıllar geçtikten sonra, bu suyun içeriği ve faydaları modern bilim tarafından onaylandı. La Roche-Posay Termal Suyu zengin selenyum içeriği ve antioksidan etkisi ile cildi yatıştırmaya yardımcı olur. La Roche-Posay Termal Merkezi, yılda yaklaşık 8.000 ziyaretçisi olan, hassas ciltler için Avrupa'nın önde gelen termal dermatoloji merkezidir. Buna ek olarak La Roche-Posay Termal Suyu'nun mükemmel özelliklerinden faydalanan ziyaretçiler, bakımın her aşamasında kendilerine eşlik eden dermatologlar tarafından sağlanan desteği almaktadırlar.

Cilt rahatsızlıklarının bakımında uzmanlaşmış, uluslararası çapta tanınmış bir dermatoloji merkezi olan La Roche-Posay Termal Merkezi, kişilerine çoğu Fransız halk sistemi tarafından karşılanan farklı hizmetler sunmaktadır. Ziyaretçilerin önemli bir bölümünün cilt rahatsızlıkları belirgindir ve bunların yaşam kalitelerini etkileyen sonuçları bulunmaktadır.

La Roche Posay Serileri Nelerdir?

La Roche Posay dünyanın önde gelen dermokozmetik markalarından biridir. Bilimle desteklediği hassas formüllere sahiptir. Markanın ürünleri üretimin her aşamasında özel teste tabi tutulur. Özellikle hassas ve yağlı cilde sahip yetişkinler için geliştirdiği ürün gamıyla, cilt toleransını artırmaya çalışır. “Hassas ciltlere daha iyi bir yaşam” mottosuyla cilt hassasiyetine sahip yetişkinlerin hayatını kolaylaştırmayı amaçlar.

La Roche Posay Effaclar

Yağlı ve akneye eğilim gösteren ciltler için geliştirilen La Roche Posay Effaclar serisi ile temizleme ve günlük cilt bakım ürünlerinden oluşmaktadır. Effaclar Cilt Temizleme ürünleri arasında en çok tercih edilen La Roche Posay Effaclar jel akneye eğilim gösteren yağlı ciltler için geliştirilmiş arındırıcı temizleme jelidir. Effaclar Gel’i 200 ve 400 ml lik farklı boyutlarda Dermoeczanem.com’da bulabilirsiniz. Sıkılaştırıcı ve mikro soyucu ekti gösteren Effaclar Tonik ile akneye eğilim gösteren cildinize özel bakım yapabilirsiniz. Effaclar Serisinde akneye eğilim gösteren ciltler için özel olarak tasarlanan Effaclar Duo + ürününün renkli ve SPF’li farklı tipleri bulunmakta olup, ürünler cilde en uygun bakımı sağlamak için özelleştirilmiştir. La Roche Posay Effaclar Duo ile La Roche Posay Effaclar Jel, La Roche Posay Effaclar serisinin en çok satan ürünleri olup Dermoeczanem.com’dan avantajlı fiyatlarla satın alınabilir.

La Roche Posay Hydreane

La Roche Posay Hydreane serisi nemsiz ciltlerin ihtiyacını karşılamak amacı ile özel olarak geliştirilmiştir. Serinin üç farklı ürünü bulunmakta olup aynı zamanda BB krem olarak da kullanılan La Roche Posay Hydreane BB SPF 20 güneş koruma özelliği ile cilde nem kazandırırken güneş ışınlarından da korunmasını sağlar. Hydreane BB kremin Açık ve Orta renk olmak üzere iki farklı renk seçeneği mevcuttur.

La Roche Posay Kerium

La Roche Posay Kerium ürünleri markanın özellikle saç bakımı için geliştirdiği ürünlerdir. Seride üç farklı şampuan ve bir adet yüz kremi bulunmaktadır. La Roche Posay Kerium Anti Chute (AC) şampuan serinin en fazla satan ürünü olup avantajlı fiyatlarla Dermoeczanem.com’dan satın alınabilir.

La Roche Posay Lipikar

La Roche Posay Lipikar serisi, kuru ve çok kuru ciltlere özel geliştirilmiştir. Cildin toleransını artırmak ve derinlemesine bir nem bakımı yapmak serini öncelikli amacıdır. Temizleme, Nemlendirme ve özel bakım ürünlerini içeren serinin en fazla satan ürünleri Lipikar Gel Lavant ve Baume Ap ürünleridir. La Roche Posay Lipikar serisi özellikle tüm ailenin kullanabileceği bir seridir. Ürünün temizleme ürünleri çocukların da kullanabileceği özelliktedir.

La Roche Posay Tolariane

La Roche Posay Toleriane serisi, günlük cilt ihtiyacını karşılamaya çalışan çeşitli ürünleri barındırır. Ayrıca dış faktörlerin etkisinde kalmış ciltler için de özel seçenekler yer alır. Fondötenler, köpüren jeller, hassas ciltler için geliştirilmiş setler, maskaralar ve birçok ürün çeşidiyle sitemizde sizleri bekliyor.

La Roche Posay Anthelios

La Roche Posay Anthelios, UV ışınlarına karşı özel geliştirilmiş ürünleri içerir. Günlük rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünlerle cildinizi güneş ışınlarına karşı koruyabilirsiniz. Her cilt tipine ve sorununa özel farklılaşan ürünler bu kategoride yer almaktadır. La Roche Posay güneş kremleri sayesinde; cildinizi güneşten koruyabilir ve cildinizin bakım ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Farklı formlarda ürün içeriklerine sahip olan Anthelios serisinde gerek yazın deniz kenarında gerekse günlük olarak kullanılacak farklı boyutlarda krem ve losyonlar bulunmaktadır. La Roche Posay Anthelios Güneş Kremleri, stick, krem, sprey, pompalı seçenekleri kampanyalar ve avantajlı fiyatlarla Dermoeczanem.com’da satılmaktadır.

La Roche Posay Cicaplast

La Roche Posay Cicaplast serisi, çevresel faktörlerin etkisiyle hassaslaşmış cilde özel seçenekler barındırır. Aşamalı bir bakım için uygun olan bu ürünler ile kendinize ait kaliteli bir bakım rutinine sahip olabilirsiniz. Seri, hassas dudaklar içinde özel geliştirilmiş ürünlere sahiptir. Tüm Cicaplast serisine sitemizden ulaşabilirsiniz.

La Roche Posay Pigmentclar

Lekeler, ciltte birçok sebepten dolayı oluşur. Güneşin UV ışınları, sigara kullanımı, hatalı ürün kullanımı, cildi yeterince temizlememek gibi… Pigmentclar serisi cildin lekeye eğilim sorununu çözmek için özel geliştirilmiştir. Her cilt tipine özel seçenekleri ile La Roche Posay Pigmentclar ürünleri dermoeczanem.com’da sizlerle…

La Roche Posay Redermic

La Roche Posay Redermic serisi,markanın anti age amaçlı kırışıklıklara karşı geliştirilmiş ürünlerini içerir. Seride cildin elastikiyetini artırmaya yardımcı ürünler yer almaktadır. Bu ürünler ayrıca cilde nem ve esneklik kazandırmaya çalışır ve zamanın etkilerini azaltmayı hedefler. Seride Hassas göz çevresi için ayrı ürün bulunmaktadır. Böylelikle zamanın etkilerinin en çok görüldüğü göz altlarına hassas bakım yapmak mümkündür.

La Roche Posay Rosaliac

Rosaliac serisi kızarıklığa eğilimli hassas ciltler için geliştirilmiştir. Farklı sebeplere bağlı kızarıklığa eğilim sorununu azaltmaya çalışır. Günlük bakımda rahatlıkla kullanabilecek bu ürünler içeriğindeki termal sular sayesinde cildin hassaslığı azaltılmaya çalışılır. Tüm La Roche Posay Cilt Bakım ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

La Roche Posay Effaclar ile Karma-Yağlı Ciltlerin Bakımı

La Roche Posay Fransa’da üretilen ve dünya genelinde tanınan ve tercih edilen dermokozmetik markaların başında geliyor. Markanın en önemli ürün serisi ise La Roche Posay Effaclar serisi. Effaclar serisi öncelikle karma ve yağlı ciltlerin bakımı ve sorunlarına yönelik ürünler içeriyor. Bunların başında Effaclar Duo, Effaclar H nemlendirici Jel temizleyici, tonik ve misellar su geliyor.

Karma ve yağlı ciltlerin en çok karşılaştığı sorun gözenekli görünüm ve akne gibi cilt düzensizlikleridir. Eğer cildiniz zaman zaman yağlanıyor, genişlemiş ve gözle görünür gözenekleriniz oluşuyor ve sivilce oluşumuna eğilimli bir hal alıyorsa, cildiniz karma yağlı cilt tipindedir.

Effaclar Jel ile Cildini Temizle

Cildin kir ve diğer kalıntılardan doğru şekilde arındırılması, cilt sağlığınız ve cilt bakımınızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Cildi temizlerken kurutmamak ve tahriş etmemek gerekiyor. Bunun için mutlaka doğru temizleyiciyi seçmelisiniz. İşte La Roche Posay Effaclar cilt temizleme jeli tam da bu ihtiyaca göre formüle edilmiş en doğru seçeneklerden biri. Cildinizi kurutmadan yeterince temizliyor ve arındırıyor.

Cildini Effaclar Tonikle ve Bakıma Hazırla

Genişlemiş gözenek görünümü ile mücadelenin vazgeçilmez ürünü ise toniklerdir. Effaclar Tonik size bu konuda çok yardımcı olacak. Pürüzlü yağlı ciltlerde, geniş gözenek ve düzensiz cilt dokusu görünümünün düzelmesine yardımcı olur. Bir parça pamuğa dökerek, önceden temizlenmiş ve kurulanmış yüzünüze nazikçe uygulayın.Temiz cildinize Effaclar Tonik uygulayın. Artık cildiniz bakıma hazır.

Effaclar Duo ile Cildini Nemlendir ve Korumaya Al

Şimdi sıra La Roche Posay Effaclar serisinden size uygun nemlendirici bakım ürününü seçmeye geldi. Gündüz bakımı için aynı zamanda kapatıcı etkiye sahip Effaclar Duo Unifiant’ı seçebilirsiniz. Dilerseniz size SPF 30 güneşten koruma sağlayan Effaclar Duo SPF30’u seçebilirsiniz. Ayrıca bir güneşten korunma ürünü tercih ediyorsanız da La Roche Posay Anthelios güneş kremi serisinden, yağsız oil free, dry touch bir güneş kremini seçebilir ve bakımınızı bu şekilde tamamlayabilirsiniz.

Cildi Kurutmamaya Dikkat

Yağlı ve karma ciltlerin bakımı ile ilgili en sık hatalardan birisi cildi aşırı kurutup hassasiyete sebep olmaktır. Bu yüzden cildinizi takip edin ve cildinizi okumayı öğrenin. Cildin nem dengesini koruyun. Eğer cildinizin kuruduğunu ve kırılgan hale geldiğini hissediyorsanız kurutucu ürünlere ara verin. Cildinizi ferahlatmak için size en çok destek sağlayacak ürünlerden biri de La Roche Posay Thermal sudur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.