Pharmaton Ürünleri

Pharmaton Ürünleri

Pharmaton İçeriğinde Ne Vardır?
Etkinliği kliniklerce kanıtlanmış formülleri ile marka, Ginseng G115 içerir. Ayrıca A, B, C, D ve E vitaminleri ile biotin, çinko, manganez ve lesitin gibi maddeler formülünde yer alır.

Pharmaton Ürünleri
Markanın ürün gamında, suda eriyen tablet, 50 yaş üstü için kapsül ve klasik kapsül formunda ürünler yer alır.
50 Plus, omega-3 içerir ve 50 yaş üzeri için üretilmiştir. 30 ve 60 kapsül seçeneğinden istediğinizi tercih edebilirsiniz.
Klasik Kapsül, vücudun normal fonksiyonunu destekler. 30 kapsül, 60 kapsül, 100 kapsül seçeneği mevcuttur.
Efervesan suda eriyen tablet, yutma zorluğu çeken kullanıcılarına yönelik özel geliştirilmiştir.

Pharmaton Fiyatları
Türkiye’nin en gelişmiş üretim merkezlerinden birinin sahibi olan marka, ürünlerini bilimsel araştırmalarla destekler. AR-GE yatırımlarını 2020’ye kadar 6 milyar Euro’ya çıkarma hedefiyle durmadan çalışır, sürekli kendini yeniler.
Markanın etkili, kaliteli, ürünleri kullanıcı odaklı geliştirilir ve geniş bir kitleye hitap eder. İnovatif bakış açısına sahip marka, dünyada sayısız kullanıcıya ulaşır. Sitemizde yer alan Pharmaton fiyatları gayet ulaşılabilir ve avantajlı rakamlara sahiptir.
Pharmaton ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlar ve özel kampanyalarla satın alabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.