Pharmaton

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Pharmaton Ürünleri
Etkinliği kliniklerce kanıtlanmış formülleri ile Pharmaton, Ginseng G115 içerir. Ayrıca A, B, C, D ve E vitaminleri ile biotin, çinko, manganez ve lesitin gibi maddeler formülünde yer alır.

Pharmaton Ürünleri

Pharmaton Ürünleri Markanın ürün gamında, en çok tercih edilen Pharmaton Vitality en uygun fiyatla bulabilirsiniz.
Bunun dışında Omega-3 ve Pharmaton Efervesan tableti de bulabilir, en uygun fiyata satın alabilirsiniz. Efervesan suda eriyen tablet, yutma zorluğu çeken kullanıcılarına yönelik özel geliştirilmiştir. Pharmaton 50 Plus, omega-3 içerir ve 50 yaş üzeri için üretilmiştir. 30 ve 60 kapsül seçeneğinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Klasik Kapsül, vücudun normal fonksiyonunu destekler. 30 kapsül, 60 kapsül, 100 kapsül seçeneği mevcuttur.

Pharmaton Fiyatları
​Türkiye’nin en gelişmiş üretim merkezlerinden birinin sahibi olan marka, ürünlerini bilimsel araştırmalarla destekler. Markanın etkili, kaliteli, ürünleri kullanıcı odaklı geliştirilir ve geniş bir kitleye hitap eder. İnovatif bakış açısına sahip marka, dünyada sayısız kullanıcıya ulaşır. Sitemizde yer alan Pharmaton fiyatları gayet ulaşılabilir ve avantajlı rakamlara sahiptir. Pharmaton mineral ve vitamin ürünlerinde , Pharmaton Vitality, Pharmaton Efevesan Tablet, Pharmaton 30 Kapsül, Pharmaton 60 Kapsül, Pharmaton 100 Kapsül ürünülerini en uygun fiyatlarla Dermoeczanem.com'dan ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.