sadsad x
asdasd
100 Orjinal Ürün Garantisi

Dermoeczanemde satılan tüm ürünler %100 orijinal ürün garantisi taşımaktadır.

            Ürünlerimizin orijinalliği ve son kullanma tarihlerinin geçerliliği konusunda %100 güvence veriyoruz. 

           Depolarımızda saklama koşulları elektronik olarak kontrol edilmektedir.  Tüm ürünlerimiz  Sağlık Bakanlığının yönetmeliklerinde olduğu gibi  sıcaklık ve nem kontrolü yönetmeliğine uygun olarak yaz kış 24 saat boyunca %65 nem oranının ve 25 C sıcaklığın altında tutulur. Tam otomatik jeneratör sistemimiz ve nem alıcı cihaz ve klimalarımız ile tüm ürünlerimiz Avrupa standartlarında saklama koşulları altında her zaman güvendedir. 
 
          Sitemizde satışa  sunduğumuz bayilik usulü ile satılan markaların tüm ürünlerin doğrudan bayisiyiz.  Dermokozmetik ürünlerimiz %100 orjinal ve yeni tarihli ürünlerdir. Bu konuda tam güvence veriyoruz. 

          Tüm ürünlerimiz  faturalıdır. Faturasız ürün almıyoruz ve satmıyoruz. Her  bir ürünümüzün arkasındayız. Ürünlerimizle ilgili her türlü şikayetinizde doğrudan ilk muhatap biziz.  Bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz onbinleri aşan teslimatı sorunsuz olarak gerçekleştirmiş ve ardımızda çözülememiş hiç bir problem bırakmamış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.  

          Zonguldak İlindeyiz.  Gelişen iletişim ve bilişim teknolojileri sayesinde dünya küçüldükçe küçüldü. Şirketimiz Zonguldak ilinin en Batı ilçesi Alaplı'da. Nispeten küçük bir ilçe. Yaşadığımız yerde herkesçe tanınıyoruz. Asla riske atamayacağımız bir itibarımız var. Büyük şehirlerde gözden kaybolmak , kalabalığa karışmak kolay fakat bizim yaşadığımız yer bize büyük bir dikkat ve sorumluluk bilinci veriyor.  

         Sitemize verilen siparişler  %98 oranında aynı gün kargolanır.   Dermoeczanem kargo şirketlerinin toplama merkezlerine çok yakın bir konumda bulunması sayesinde saat 16.00 a kadar gelen siparişleri yoğunluğa ve stok duruma bağlı olarak %98 oranında aynı gün kargoya verir.  İstanbul, Ankara , İzmir, Antalya, Bursa, Konya, Eskişehir, Samsun, Sakarya, Edirne , Kayseri gibi bir çok ilk ve bu illerin ilçe merkezleri ertesi gün teslim sahamız içerisindedir. Sitemiz hızlı teslimat konusunda haklı bir şöhrete sahiptir. Çünkü biz bir çok e-ticaret sitesi gibi , sipariş aldıktan sonra ürün temin etme yoluna gitmiyoruz.
Kozmetikler, Temizlik Ürünleri ve Sağlık İlişkisi

Çoğu zaman kozmetik denince akla makyaj ürünleri ya da bakım kremleri gelir. Oysa şampuanlar, sıvı ya da katı sabunlar, diş macunları, en basit el kremleri hatta kolonyalar dahi kozmetik tanımının içine giriyor ve hepsi özenle seçilmeli.

Hassas Ciltler Hangi Ürünleri Kullanmalı?

Hassas ciltler sıradan kozmetik ürünlere tepki gösterebilir. Bu nedenle cilt bakımı ve makyaj için ürün seçerken çok daha titiz davranmanız gerekir.  Cildiniz hassas ise bu yazıyı dikkatli okuyun.

Akne nedir? Neden oluşur?

Akne, sivilce, İngilizce adı ile Acne, tıbbi adları ile Acne Vulgaris, Acne Conglabata, Acne Fulminans, hayatın neredeyse tüm evrelerinde erkek, kadın, genç, orta yaşlı herkesi etkileyebilen tıbbi bir hastalığın adıdır.

Cadı Fındığı Witch Hazel nedir? Ne İşe yarar

Kozmetik ve güzellik ürünlerinde çok sık kullanılan cadı fındığı yani İngilizce adı ile Witch Hazel bitkisini tanıyalım. Hamamelis Virginiana latince adı ile bilininen cadı fındığı önemli bileşenlere sahip mucizevi bir bitki. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.