100 Orjinal Ürün Garantisi

Dermoeczanemde satılan tüm ürünler %100 orijinal ürün garantisi taşımaktadır.

            Ürünlerimizin orijinalliği ve son kullanma tarihlerinin geçerliliği konusunda %100 güvence veriyoruz. 

           Depolarımızda saklama koşulları elektronik olarak kontrol edilmektedir.  Tüm ürünlerimiz  Sağlık Bakanlığının yönetmeliklerinde olduğu gibi  sıcaklık ve nem kontrolü yönetmeliğine uygun olarak yaz kış 24 saat boyunca %65 nem oranının ve 25 C sıcaklığın altında tutulur. Tam otomatik jeneratör sistemimiz ve nem alıcı cihaz ve klimalarımız ile tüm ürünlerimiz Avrupa standartlarında saklama koşulları altında her zaman güvendedir. 
 
          Sitemizde satışa  sunduğumuz bayilik usulü ile satılan markaların tüm ürünlerin doğrudan bayisiyiz.  Dermokozmetik ürünlerimiz %100 orjinal ve yeni tarihli ürünlerdir. Bu konuda tam güvence veriyoruz. 

          Tüm ürünlerimiz  faturalıdır. Faturasız ürün almıyoruz ve satmıyoruz. Her  bir ürünümüzün arkasındayız. Ürünlerimizle ilgili her türlü şikayetinizde doğrudan ilk muhatap biziz.  Bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz onbinleri aşan teslimatı sorunsuz olarak gerçekleştirmiş ve ardımızda çözülememiş hiç bir problem bırakmamış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.  

          Zonguldak İlindeyiz.  Gelişen iletişim ve bilişim teknolojileri sayesinde dünya küçüldükçe küçüldü. Şirketimiz Zonguldak ilinin en Batı ilçesi Alaplı'da. Nispeten küçük bir ilçe. Yaşadığımız yerde herkesçe tanınıyoruz. Asla riske atamayacağımız bir itibarımız var. Büyük şehirlerde gözden kaybolmak , kalabalığa karışmak kolay fakat bizim yaşadığımız yer bize büyük bir dikkat ve sorumluluk bilinci veriyor.  

         Sitemize verilen siparişler  %98 oranında aynı gün kargolanır.   Dermoeczanem kargo şirketlerinin toplama merkezlerine çok yakın bir konumda bulunması sayesinde saat 16.00 a kadar gelen siparişleri yoğunluğa ve stok duruma bağlı olarak %98 oranında aynı gün kargoya verir.  İstanbul, Ankara , İzmir, Antalya, Bursa, Konya, Eskişehir, Samsun, Sakarya, Edirne , Kayseri gibi bir çok ilk ve bu illerin ilçe merkezleri ertesi gün teslim sahamız içerisindedir. Sitemiz hızlı teslimat konusunda haklı bir şöhrete sahiptir. Çünkü biz bir çok e-ticaret sitesi gibi , sipariş aldıktan sonra ürün temin etme yoluna gitmiyoruz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.