Erkek Bakım Ürünleri

Erkek Bakım Ürünleri

Bakımı sadece kadınlar yapar diye yanlış bir algı mevcut. Oysa bakımın cinsiyet gözetmeksizin yapılması gerekir.

Erkek Bakım Ürünleri Nelerdir?
Dergilerde ve blog yazılarında kadınlara yönelik bakım önerileri oldukça fazladır. Ancak erkek bakımı hakkında bilgilendirici yazıların sayısı azdır.
Kişinin öz güvenini de etkileyen bakım; saç, cilt, vücut olarak ayrı ayrı yapılır.
Şampuanlar, duş jelleri, saç kremleri, nemlendirici kremler, deodorantlar, saç spreyleri, sakal serumları, sakal yağları, tıraş sonrası ürünler gibi birçok ürün erkek bakım ürünlerine örnek verilebilir.

Erkek Bakım Ürünleri Markaları
Sitemizde yer alan bu kategoride alanında uzmanlaşmış markaların kaliteli ürünleri yer almaktadır. Bioderma, Zorah, Heliocaps, Vichy, Ducray, Nivea, Zade Vital, Durex, Driclor, Eeose gibi markaların ürünlerine bu kategoriden ulaşabilirsiniz.
Erkek bakım ürünlerinin büyük bir bölümünü cilt bakım ürünleri oluşturmaktadır. Cilt bakımını kadın erkek fark etmez günlük olarak yapılması gerekir. Cilt bakımı; cildi temizlemek, nemlendirmek, maskeyle arındırmak, güneş kremiyle korumak gibi belli rutinleri içinde barındırır.
Cildi temizlemek, dış faktörlerine etkisinden arındırabilme açısından önemlidir. Nemlendirmek ise, cildin ihtiyacı olan nemi takviye eder.
Maske ciltteki haftalık yorgunluğu gidermeye yardımcı olur. Güneş kremleri ise; UV ışınlarının zararlı etkilerinden arındırmaya yardımcı olur. Lab Series Power Protector, UV ışınlarının etkisine karşı cildi korumayı amaçlar.
Cilt bakımından sonra saç ve sakal bakımı gelir. Saç bakımı için, şampuanlar ve saç kremleri gereklidir. Sakal bakımı için, sakal bakım yağları ve serumları kullanılır. Sitemizde yer alan EEOSE Sakal Serumu, sakalları güçlendirmeye ve gürleştirmeye yardımcı olur.
Bu kategoriden erkek bakımında ihtiyacınız olan tüm ürünlere ulaşmanız mümkündür. Etkili, pratik ve konforlu bu ürünlerle bakımınızı elverişli hale getirebilirsiniz.
Erkek bakım ürünleri dermoeczanem.com’dan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4 5 6
Toplam 192 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.