sadsad x
asdasd

Ducray Dermokozmetik Ürünleri

Ducray markası Eczacı Pierre fabre tarafından kurulan Pierre Fabre Dermocosmetics firmasının önde gelen markalarından birisi. Ducray markasını ön plana çıkaran ürün çeşitlerinden birisi saç bakımında dökülme karşıtı bakım için oldukça yoğun şekilde tercih edilen Anaphase Şampuan ve Ducray Neoptide serum. Bunun yanında diğer şampuan ve saç bakım serumları, maskeleri, Keracnyl yağlı-akneli ciltler için özel bakım serisi, Ducray Melascreen leke sorunu yaşayanlar için aydınlatıcı bakım serisi de markanın güçlü olduğu dermokozmetik serileri arasında yer alıyor. Ducray ürünleri Eau Thermale Avene markasının kardeş markasıdır diyebiliriz. Yine pullanma ve kuruma sorunu yaşayan hassas cilt ve saç derisi için Kellual serisi krem ve şampuan, Hassas saçlara Sensinol şampuan serisi, takviye edici gıda olarak da Anacaps Kapsül ile ön plana çıkan markanın tüm çeşitlerini en uygun fiyatlar ve avantajlı kampanyalar ile sitemizin bu sayfasından satın alabilirsiniz.

   Ducray Hakkında Daha Fazla Bilgi için tıklayınız... Gizle

Ducray Dermokozmetik ürünleri Pierre Fabre Dermokozmetik ve İlaç Şirketinin seçkin markalarından birisidir. Ünlü Fransız Dermokozmetik devi Pierre Fabre ilaç sektörü yanında yıllardır Eau Thermale Avene termal kaynak suyunun şifalı etkilerini insan sağlığı ve cilt bakımı için kullanan bir firmadır. Ducray Ürünleri de özellikle saç bakımı ve saç sağlığı üzerine uzmanlaşmış bir grup olarak yıllardır Tüm Avrupa ve Dünya genelinde kullananların çok olumlu yorumlar verdiği bir ürün grubudur. Ducray Markasında Saç Bakım Ürünleri yanısıra tüm cilt tiplerine özel olarak geliştirilmiş bakım serileri de mevcuttur. 
 En çok tercih edilen ürünleri arasında Saç dökülmesine karşı anaphase şampuan
Akneye eğilimli ve yağlanma sorunu yaşayan ciltler için destek Keracnyl bakım ürünleri, cilt lekeleri için Melascreen bakım serisi gelmektedir. Ducray markasının diğer tüm ürünlerine %35'varan avantajlı fiyatlarla sahip olabilir, kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

 

Bebek Şampuanları Genel Özellikleri

Bebekler en kıymetli varlıklarımız. Onlarla zaman geçirmekten keyif alıyoruz. Onların mutluluğu bizim en temel arzumuz. Peki temizliklerini yaparken ne kadar bilinçliyiz. Bebekler için olmazsa, olmaz banyo keyfi için neler yapmalıyız?

Hangi makyaj hangi fırça ile yapılmalı?

Güzel ve sizi tatmin eden bir makyaj için kaliteli makyaj malzemeleri, kaliteli makyaj fırçaları ve doğru makyaj tekniklerine ihtiyacınız var. Kaliteli demek mutlaka pahalı anlamına gelmiyor.

Doğru Diş Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Hepimiz sosyal hayatın içinde iletişim kurarız, bu iletişimi kurarken en fazla kullandığımız organımız olan ağzımızın sağlığı konusunda ne kadar bilgiliyiz?

Cilt Lekeleri Neden Oluşur? Nasıl Önlenebilir?

Cilt lekesi denilince akla gelen ilk şey, cildimiz üzerinde belirli alanlarda ten renginin normalden daha koyu ve adeta leke benzeri eşitsizlikler göstermesi anlaşılır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.