Ducray Ürünleri

Ducray Ürünleri

   1930’dan bu yana ürünlerini geliştiren Ducray markası, Eczacı Pierre Fabre tarafından kurulan Pierre Fabre Dermocosmetics firmasına ait.
   Markayı ön plana çıkaran ürün çeşitlerinden birisi saç bakımında dökülme karşıtı bakım için çok tercih edilen Ducray Anaphase Şampuan ve Ducray Neoptide serum.
   Bunların yanı sıra diğer şampuan ve saç bakım serumları, maskeleri, Ducray Keracnyl yağlı-akneli ciltler için özel bakım serisi, Ducray Melascreen leke sorunu yaşayanlar için aydınlatıcı bakım serisi de markanın güçlü olduğu dermokozmetik serileri arasında yer alıyor.
   Ducray kullananlar tarafından çok beğenilen Kellual serisi, hassas saçlar için Sensinol şampuan serisi, takviye edici gıda olarak da Anacaps Kapsül ile ön plana çıkan markanın tüm çeşitlerini en uygun fiyatlar ve avantajlı kampanyalar ile dermoeczanem.com’dan satın alabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 84 ürün görüntüleniyor.
1 2

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.

ORGANİK SAÇ BOYASININ DİĞER SAÇ BOYALARINDAN FARKLARI NELERDİR?

Gün içinde kimyasallarla çok fazla temas halinde olan insanlar, kendi oluşturdukları alanda kullandıkları ürünlerin içeriklerini doğal-organik seçmeye çalışıyor.

BURUN TIKANIKLIĞINA NE İYİ GELİR?

Çoğu zaman alerjik bünyelerde görülen burun tıkanıklığı mevsim geçişlerinde hayatı zindana çeviriyor. Nefes alamamak, yenilen yemekten tat alınmaması gibi sorunları da beraberinde getiren burun tıkanıklığı birçok rahatsızlığa yol açabiliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.