Ducray Ürünleri

Ducray Ürünleri

Albert Ducray tarafından kurulan marka, sonrasında Pierre Fabre Grubu tarafından satın alınmıştır. Kullanıcılarının ihtiyaçlarını baz alarak ürün gamını geliştiren Ducray, cilt bakım ve saç bakım ürünleri geliştirir. 11 patent sahibi marka, temelini aldığı etik dermokozmetik değerlerin sınırlarından çıkmaz, 85 yılı aşkın süredir piyasadaki rüşdünü dünyaya ispat eder. Ducray’in özellikle Kelual Ds ürünleri saç sorunlarına sahip yetişkinler tarafından yoğun ilgi görür.

Ducray Ürünleri
Fransız Ducray markası, “çevresel sürdürebilirliğe uygun ürün geliştirme” fikrini misyonu olarak benimsemiştir. Yenilenebilir enerjiyle üretilen marka, üretimin her aşmasında ekolojik döngüye katkıda bulunmaya çalışır. Ducray’in bilimsel araştırmalarla desteklenen formülleri, bünyesinde bulunan 17 dermatolog tarafından test edilir ve çağa uygun hale getirilir. Kullanıcıları için durmadan çalışan ve yeni formüller, ürünler, seriler geliştiren marka, dünyada geniş bir kitleye hitap eder.
Ducray markası saç ve cilt bakımı için ayrı formüller geliştirir.

Ducray’le Cilt Bakımı
Cilt bütünüyle anlaşılması ve ele alınması gereken bir organdır. Kendine özgü ihtiyaçları, istekleri ve bakımları vardır. Çok uzun yıllardır cildi bir bütün olarak ele alan ve onu anlamaya, ihtiyaçlarını gidermeye ve sorunlarını çözmeye çalışan Ducray, ürünlerini sürekli revize eder ve daha nitelikli hale getirmeyi amaçlar.
Ayrı ayrı cilt bakım serilerine sahip marka cilt sorunlarını tek bir soruna indirgemez, farklı cilt sorunlarını baz alarak ürün farklı çözüm önerileri geliştirir. Bu bağlamda geliştirdiği;

Ducray Dexyane Serisi;
Marka tarafından geliştirilen bu seri, atopiye eğilimli ciltlere özel üretilmiştir. Atopiye eğilimli ciltlerin bakımının ne denli zor olduğunun farkında olan marka, bu cilt tipine sahip yetişkinlere bakım rutinlerinde kullanabilmeleri için nitelikli formüller sunar.
Bu cilt tipine sahipseniz, Dexyane Ultra Rich Cleansing Gel ile cildinizi temizleyebilir, Dexyane Emollient Cream ile cildinizi nemlendirebilir ve sorununuza bakım yapabilirsiniz.
Ducray Dexyane Serisi dermoeczanem.com’da…

Ducray Hidrosis Control Serisi;
Ciddi cilt sorunlarına karşı seçkin çözüm önerileriyle rakiplerinden sıyrılan Ducray, Hidrosis Control ile aşırı terleme problemine cevap bulmaya çalışır.
Özellikle terlemenin çok görüldüğü koltuk altları için geliştirdiği Hidrosis Control Anti Transpirant Roll On ve el-ayaklardaki terlemeye karşı Hidrosis Control Creme Anti-Transpiran geliştirerek bu soruna sahip yetişkinlere ürün seçeneği oluşturur.

Ducray Kerancnyl Serisi;
Birçok dermokozmetik markası yağlı ve akneye eğilim gösteren cilt sahiplerine özel formüller tasarlamaktadır. Ducray bu serisinde ülkemizde yağlı ve akneye eğilim gösterme problemiyle başa çıkmaya çalışan yetişkinlere özel seçeneklerle bakım rutinlerini verimli hale getirir. Yüksek aktif maddelere sahip bu ürünler;
• T bölgesindeki parlamaya,
• Akneye eğilim gösterme sorununa karşı bakıma,
• Sebum sıvısının aşırı yağ salgılama problemine çözüm bulmayı hedefler.
Keracnyl Jel, Keracnyl Control Creme, Keracnyl Repair Lip Balm, Keracnyl PP Creme gibi seçeneklerden ihtiyacınız olan ürünü hemen sepete ekleyebilirsiniz.

Ducray Melascreen Serisi;
Leke oluşumu, ciltteki melanin pigmentinin bazı bölgelerde fazla yoğunlaşması dolayısıyla ortaya çıkar. Marka Melascreen serisi ile ciltte oluşan lekelere karşı bakım yapar. Anti aging serum, gece kremi, leke kremi gibi ürün gamıyla hizmet veren Ducray, lekelere karşı kompleks bir bakım elde etmek isteyenlere öneriler sunar. Kompleks bir leke bakımına kavuşmak için seriye göz atabilirsiniz.

Ducray’le Saç Bakımı
Cilt bakımı için geliştirdiği ürünlerle öne çıkan Ducray, saç bakımı için de son derece yetkin serilere sahiptir. Özellikle dökülme, kepek gibi saç problemlerine karşı kullanıcılarının aklına ilk gelen markalardan olma kabiliyetini uzun yıllardır sürdürür.

Ducray Kelual DS Serisi;
Saç derisinde görülen kepek problemine karşı üretilen Kelual DS serisi, çok nitelikli formüllerle çözüme yönelik bakımda bir adım öne çıkar. Kelual DS Serisinde yer alan, Kelual Ds İnatçı Kepeğe Karşı Şampuan ve Kelual DS Creme ile elverişli bir kepek bakımına kavuşabilirsiniz. Set haliyle de sitemizde yer alan seri, daha avantajlı fiyatlarla kullanıcısının ürünlere ulaşmasını sağlar. Kelual DS Serisine ve ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz.

Ducray Neoptide Serisi;
Neoptide Serisi; kadın ve erkek ayrım gözetmeksizin çok görülen dökülme problemine karşı bakım yapar. Farklı ürün grubuyla yıllardır dermokozmetik piyasasında var olan Fransız marka, Neoptide Serisiyle de yetkinliğini piyasaya ispatlamıştır.
Seride yer alan Neoptide Man Lotion ve Neoptide Kadın Tipi Dökülmeye Karşı Losyon markanın yoğun ilgi gören ürünleri arasında yer alır. Sprey formuyla oldukça kullanışlı bu ürünler sorunun azalmasına yardımcı olur.
Serini tüm ürünlerini sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Ducray Anaphase Serisi;
Marka bu serisinde daha çok geçici saç dökülmelerine karşı bakım yapar. Kaliteli bir dökülme karşıtı bakıma kavuşabilmek için; Anaphase +Plus Shampoo saçlarınızı temizleyebilir,Anaphase Conditioner ile saç tellerinizi güçlendirmeye yardımcı olabiliriniz.

Ducray Anacaps Serisi;
Anaphase serisinde dökülme karşıtı şampuan geliştiren, Neoptide serisinde dökülme karşıtı bakımı losyonla güçlendiren marka Anacaps serisiyle bakımı tamamlar. Seride dökülme karşıtı geliştirilen takviye edici gıdalar yer alır.
Markanın diğer tüm serilerinin ürünleri ile birlikte bu serisinde de yer alan Anacaps Progressiv 30 Kapsüle hemen sitemizden ulaşarak sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ducray Nutricerat Serisi;
Doğuştan gelen özelliklerin yanı sıra ısıl işlemler, dış faktörlerin etkisi ya da UV ışınları saçları kuru bir görüntüye ulaştırabilir. Ducray Nutricerat serisinde tam olarak bu sorunla yüzleşen yetişkinlere özel seçenekler geliştirilmiştir.
Şampuan, maske ve konsantre bakım spreyi ile kuru saçlara sahip yetişkinleri kompleks bir bakıma sokan marka, ürünleri yoğun aktif ham maddelerle zenginleştirmiştir.

Ducray Extra Doux Serisi;
Herhangi bir saç sorununa sahip değilsiniz, ancak saçınızı her gün yıkıyorsanız marka tarafından size özel bir seri geliştirilmiştir. Extra Doux Serisi; saçlarını sürekli yıkayanlara özel geliştirdiği sık yıkama şampuanları ile saçınızda sık yıkamadan oluşabilecek herhangi bir sorunun önüne geçmeye çalışır. Pompalı ve krem formuyla faklı olarak paketlenmiş Extra Doux şampuanını keşfetmek istemez misiniz? Bir tık uzağınızda…

Ducray Sensinol Serisi;
Yanlış ürün kullanımından, dış faktörlerin etkisinden, olumsuz hava şartlarından dolayı sorunlara açık hale gelen saç ve cilt yapısını korumaya çalışan Sensinol serisi, saç ve cilt için geliştirilen ayrı ürün gruplarını içerir.
Seride yer alan Sensinol Şampuan ile saçlarınızı derinlemesine temizleyebilir, Sensinol Serum ile saçlarınıza bakım yapabilirsiniz.
Sensinol gibi tüm Ducray serilerine ve ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlar ve cazip kampanyalar ile satın alabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3
Toplam 96 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.