ZIAJA

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4
C vitamini içerikli gece ve gündüz kullanıma uygun serum.
(0)
Ziaja Med C Vitaminli Gece ve Gündüz Serumu 30 ml
Kırışıklık karşıtı bakım sağlayan yüksek koruma faktörlü güneş kremi
(0)
Ziaja Med Spf 50 + Kırışıklık Karşıtı Krem 50 ml
Toplam 102 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Ziaja Ürünleri

Ziaja Ürünleri

25.000 m2 alandaki iki modern üretim tesisine sahip Ziaja, 1989 yılında Polonya’da kurulmuştur. Marka, cilt ve saç bakım ürünleri geliştirir. AR-GE’ye büyük önem veren Ziaja, ürünlerini bilimsel araştırmalarla destekler.
Ziaja ürünleri piyasayla buluşmadan önce kendi laboratuvarında kalite kontrolüne tabi tutulur. Hayvanlar üzerinde test edilmez. Modern ekipmanla üretilen Ziaja ürünleri; çağı takip eder, zamana ve kullanıcısının ihtiyaçlarına yönelik güncellenir. Ekolojik döngüye ve cildin doğasına saygılıdır.

Cilt İhtiyaçlarına Yönelik Ziaja Ürünleri
Ziaja markası, bakım rutinlerinin her aşamasında kullanabilecek elverişli ürünler tasarlar ve çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.
Ziaja ürünleri cilt ihtiyaçları ve cilt tipleri baz alınarak üretilir. Akneye eğilimli ciltler için; krem ve temizleme jeli, kuru ve hassas ciltler için; bakım kremi, cilt temizleyicisi ve göz kremi, 50 yaş üstü için bakım ürünleri ve maskeleri, saç tiplerine ve ihtiyaçlarına göre saç bakım ürünleri ve birçok Ziaja ürünleri sitemizde yer almaktadır.
Ziaja Goat's Milk Toner + Milk, Ziaja Saffron Göz Kremi, Ziaja Med Akne Eğilimli Ciltler İçin Temizleme Jeli, Ziaja Keçi Sütü Yüz Maskesi markanın çok tercih edilen ürünlerinden birkaçıdır.
Ziaja ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlar ve cazip kampanyalarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.