x
0(850) 300 07 88
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı, resmi kaynaklı orjinal ürünlerdir. Tüm ürünlerimiz faturalıdır. Son kullanma tarihleri yenidir. Bu konuda %100 güvence veriyoruz.
Seçimleriniz
  • Marka (Peter Thomas Roth Ürünleri) kaldır
Fiyat Aralığı
Marka Listesi

Peter Thomas Roth Ürünleri 

 Peter Thomas Roth markasının kurucusu; formülatörü ve CEO’su olan Peter Thomas Roth, cilt bakım serisini 1993 yılında oluşturmuştur. Macaristan kökenli, SPA sahipleri neslinden gelen Peter, kanıtlanmış bilimsel araştırmalara dayanan özel formülleri ile kısa zamanda ünlemiştir. Markanın pek çok formülü prestijli güzellik dergileri tarafından beğenilmekte ve ödüller almaktadır.

 Peter Thomas Roth, mucizevi buluş formüllerinin yaratıcısı olarak dünya çapında bir ün yapmıştır. En etkili konsantrasyonlarda en etkili sonuçları vermesi için yeryüzündeki en iyi ve güçlü içerikleri araştırmaktadır. Sonuçta işe yarayan ürünler elde etmiştir.
Ödüllerin sayısı ve basında yer almanın genişliğinin her geçen gün artması ürünlerin sonuçlarının ne kadar gerçekçi olduğunun delilidir.
 Peter Thomas Roth markasının temizleyici, nemlendirici, anti age ürünleri, güneş ürünleri ve saç bakım ürünlerine sitemizden online olarak uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz

1 2 3 4
1 2 3 4

Blog Son EklenenlerTüm Yazıları Görüntüle
E-posta Üyeliği Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta bültenlerine üye olun.
Dermoeczanem.com © 2014 Tüm Hakları Saklıdır
Dermoeczanem.com dermokozmetik, Cilt bakım, Anne ve Bebek ürünleri online satış sitesidir. Ürünlerin tamamı güvencemiz altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün satılmaz. Dermoeczanem.com, Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı, makyaj ürünleri satan online eczane sitesidir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.