Peter Thomas Roth

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Cildi tazeler,anti aging bakım sağlar.
(0)
Peter Thomas Roth Blue Marine Algae Mask 150ml
519,00 TL
259,50 TL
Tüm Cilt Tipleri İçin Uygun Temizleyici.
(0)
Peter Thomas Roth Cucumber Detox Foaming Cleanser 200ml
373,00 TL
186,50 TL
Cildinizde nem, dolgunluk, sıkılaşma, yumuşaklık, şişkinliklerde azalma sağlamaya, canlandırmaya yardımcı bakım maskesidir.
(0)
Peter Thomas Roth 24 K Gold Mask 150ml
837,00 TL
418,50 TL
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

peter-thomas-roth-8.jpg (119 KB)

Peter Thomas Roth Ürünleri

Cilt bakımı Peter Thomas Roth’a ailesinden kalmış bir mirastır. Roth’un ebeveynleri Macaristan’da iki SPA sahibiydi. Peter Thomas Roth, ebeveynlerinden kalan doğal mirastan aldığı ilhamla ürünlerini geliştirilmiştir.
Peter Thomas Roth markası 1993’te Macaristan’da kurulur. Aile geleneğini geliştirerek yeni alanlar oluşturan Roth, Macar kaplıcalarında bulunan birçok çamur ve mineralin temel yatıştırıcı etkisini keşfeder. Marka, Peter Thomas Roth kullananların çok sevdiği formüllerini geliştirmek için en son yenilikçi ve etkili bileşenleri kullanıyor. Markasının yol haritasını “çığır açan formüller” üzerine kuruludur.

Peter Thomas Roth cilt bakım ürünleri nelerdir?
Peter Thomas Roth markası çok geniş ürün yelpazesine sahiptir.
Peter Thomas Roth cilt bakım ürünleri; peeling, vücut losyonu, akneye eğilim gösteren ciltler için bakım ürünü, cilt temizleme ürünleri, maskeleri gibi birçok ürünü içerir.
Peter Thomas Roth Pumpkin Enzyme Mask, Peter Thomas Roth Therapeutic Sulfur Masque markanın en beğenilen ürünleri arasında yer alır.
Peter Thomas Roth Mega Rich Conditioner, saçların daha kontrol edilebilir, parlak ve dayanıklı olmasını sağlar.
Peter Thomas Roth Anti-Aging Cleansing Gel, ciltte temiz, ferah ve ipeksi bir his bırakır. Peter Thomas Roth ürünlerini avantajlı fiyatlarla dermoeczanem.com’dan sipariş verebilir, alışverişinizi keyifli hale getirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.