Noodle Boo

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Noodle&Boo Ürünleri

Christine Burger tarafından kurulan Noodle&Boo markası, hipoalerjenik formüllerle geliştirdiği bebek ürünleri ile ebeveynlerin hayatını kolaylaştırır. Oldukça yetkin formüller içeren Noodle&Boo ürünleri bebek cildinde oluşan sorunlara karşı bakım yapabilme yetisine sahiptir. Tüm Noodle&Boo ürünleri; paraben, sülfat, PPG, boya, GDO, triklosan, BPA, uçucu yağlar içermez.
Noodle&Boo Bebek Ürünleri
Anneler, bebeklerinin ciltlerinde kullanacakları ürünlerin en iyi formüllere sahip olmasını isterler. Özellikle bebeklerin ciltlerinin oldukça hassas olduğu göz önünde bulundurulduğunda annelerin bu isteğinde ne kadar haklı olduğu anlaşılabilir. Noodle&Boo geliştirdiği ürünlerle, anneleri yalnız bırakmaz ve bebeklerin narin ciltlerine uygun nitelikteki ürünlerini piyasaya sunar. Günlük bebek bakımı için de ürün seçeneği bulunduran marka; özellikle ciddi cilt sorunlarıyla yüzleşen ciltler için, aktif formüller geliştirir. Bebeklerin saç bakımı ve cilt bakımı için özel üretilen bu formüller bebek ciltlerinin pH’ına uygundur.
Creme Douce Scent
Bebek cildiyle temas halindeki her bölgeye kullanılabilen bu koku; ortamdaki kötü kokuyu yok eder, kendi içeriğinde yer alan aromalarla ortama eşsiz bir ferahlık sunar. Kokuyu; bebek arabaları, bebek iç çamaşırları, yorgan ve yastıklarda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Extra Gentle Shampoo
Göz yakmayan formülü ile ebeveynler tarafından yoğun ilgi gören markanın bebek şampuanı Extra Gentle Shampoo, günlük saç temizliğinde gönül rahatlığı ile kullanılabilir. İçeriğindeki B ve E vitamini sayesinde bebek cildine yararlı ham maddelere de sahiptir.
Soothing Body Wash
Marka tarafından geliştirilen vücut yıkama suyu, doğrudan banyo suyuna dökülerek kullanılır. Kliniklerce test edilen formülüyle bebek cildini temizlemek için çok uygun bir yapıya sahiptir. Noodle&Boo Soothing Body Wash ürününe sitemizden ulaşabilirsiniz.
Baby Balm
Hipoalerjenik formülüyle bebek bakımında rahatlıkla kullanabilen balsam özellikle banyodan sonra, nazikçe masaj yaparak kullanıldığında bebeklerin uykuya geçişini kolaylaştırır. Noodle&Boo Baby Balm, içeriğindeki aktif konsantrasyonlarla bebek cildine bakım yapan formüllerle donatılmıştır.
Bu ürünler dışında Noodle&Boo markasının bebekler için geliştirdiği saç bakım spreyi, saç ve vücut yıkama ürünü, eğlenceli banyo köpüğü, pişik bakım ürünleri, pudra ve masaj losyonu sitemizde yer almaktadır. Markaya ait ihtiyacınız olan tüm bebek bakım ürünlerine dermoeczanem.com’dan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Noodle&Boo Anne Ürünleri
Noodle&Boo bebek ürünlerinin yanı sıra, anne ürünleri ve temizlik ürünleri de geliştirir. Özellikle anneler için geliştirdiği ürünlerle marka, annelerin bebek bekleme sürecini rahatlatmaya ve konforlu hale getirmeye çalışır. Çatlak kremi, çatlak yağı ve vücut yağı gibi anne ürünleri seçenekleri ile Noodle&Boo markası dermoeczanem.com’da yer almaktadır.
Perfecting Creme
Annelerin bebek bekledikleri süreçte sık rastladığı cilt sorunlarından olan çatlak oluşumuna karşı bakım yapmak için geliştirilmiştir. Marka tarafından geliştirilen çatlak kremi formülündeki üst düzey bileşenler sayesinde cildin gerginliğini en aza indirmeye çalışır.
Lovely Body Lotion
Anneler için geliştirilen vücut losyonu, içeriğindeki yararlı ham maddelerle cilde bakım yapar ve formülündeki nemlendirici bileşenler sayesinde derinlemesine nemlendirir. Lovely Body Lotion markanın anneler için geliştirdiği ve sitemizde yer alan diğer ürünü Elasticity Oil gibi annelerin ciltlerinde gönül rahatlığı ile kullanılabilir özelliğe sahiptir.
Anne bebek ürünleri gibi marka tarafından geliştirilen, çamaşır deterjanı, çamaşır yumuşatıcısı, leke çıkarıcı, el dezenfektanı gibi ürünlerle bebeklerinizin kıyafetlerini, onlar için özel geliştirilen formüllere sahip temizleme ürünleri ile yıkayabilir, oluşabilecek cilt sorunlarına karşı önlem alabilirsiniz.
Geliştirdiği ürünlerden elde edilen gelirler sayesinde birçok sosyal sorumluluk projelerine de imza atan Noodle&Boo markası, dünyadaki yardıma muhtaç çocuklara yardım etmektedir. Satın aldığınız Noodle&Boo ürünleri ile siz de dünyadaki yardıma muhtaç çocuklara yardım edebilirsiniz.
Tüm Noodle&Boo ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlar ve özel kampanyalarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.