Equilibra

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Equilibra Ürünleri

Franco Bianco tarafından kurulan Equilibra markası, doğal ham maddelere sahip kişisel bakım ürünleri geliştirir. Cilt sorunlarını ve ihtiyaçlarını çözmeye odaklı geliştirilen ürünler geniş ürün yelpazesine sahiptir. Siz de cildinizde Equilibra ürünlerinin etkisine şahit olabilmek isterseniz markaya sitemizden ulaşabilirsiniz.

İtalya’da kurulan dermokozmetik markası Equilibra geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Fonksiyonel ve kullanışlı bakım ürünleri vakitten tasarruf edilmesine yardımcı olur. Özellikle esansiyel yağlarla geliştirdiği ürünler özenle seçilmiş ham maddelerle üretilir. Dünyada önemli bir tanınmışlığa sahip bir markadır. Bronzlaştırıcı jel, güneş yağı, saç spreyi, yumuşak jeli, duş bakım kremi, pişik kremi, göz kontürü, günlük yüz kremi, saf argan yağı, temizleyici jel, vücut peelingi, yardımcı jel ve birçok Equilibra ürünleri dermoeczanem.com’da…

Equilibra Aloe Deo Vapo; Karma, yağlı, hassas, normal ve kuru ciltler için geliştirilmiştir. Günlük kullanıma uygun geliştirilen bu deodorant cilde derinlemesine ferahlık kazandırmaya yardımcı olur.

Equilibra Strengthening Anti Hair-Loss Shampoo; Günlük saç bakımı için son derece uygundur. Saç dökülmesine karşı bakım yapar. Saçları derinlemesine temizler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.