sadsad x
asdasd
Dermalogica Profesyonel Bakımın Lider Markası

Dermalogica Profesyonel Bakım

   Dermalogica cilt bakım markası asıl eğitimini İngiltere’de almış olan Jane Wurwand tarafından 1986 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin California eyaletinde Los Angelos şerinde kurulmuş. Jane Wurwand doğru ve etkili cilt bakımının iyi bir eğitim ile cildi doğru tanıyarak, cilt sorunlarını doğru tespit ettikten sonra en doğru ve en etkin ürünleri seçerek mümkün olabileceğine inanmış birisi. Kurduğu International Dermal Insitute eğitim merkezinde bu yönde çalışmalar yapmış ve bu doğrultuda en seçkin uzmanlarla beraber Dermalogica markası ortaya çıkmış. Dermalogica bu gün ABD başta olmak üzere dünya çapında 80’den fazla ülkede yaygın olarak kullanılıyor. Tüm dünyada 100.000’den fazla Dermalogica uzmanı cilt bakım alanında profesyonel hizmet veriyor. Başlangıçtan bu güne Dermalogica ürünleri 300’den fazla ödül almış durumda. Dermoeczanem’de tüm Dermalogica çeşitlerini hesaplı fiyatlarla, avantajlı kampanyalar ile online satın alabilirsiniz. Dermalogica markasının ürün çeşitleri arasında nemlendrici bakım ürünleri, Anti-age kremler, maskeler, tonikler, güneş kremleri ve cilt temizleme ürünleri gibi serilerden oluşan geniş bir referans listesi var.
   Dermalogica cilt bakım ürünleri satış sayfamızdasınız. Sitemizde dünya çapında ün yapmış bir çok farklı cilt bakım firmaları bulunmaktadır. Bunlardan biri de Dermalogica cilt bakım ürünleri markasıdır. Amerika Birleşik Devletleri kökenli bir marka olan Dermalogica özellikle uygulanması zor cilt bakım uygulamalarını daha kolay hale getirebilmek için yapılan çalışmalar sonucu ortaya çıkmıştır. İngiliz Jane Wurvand tarafından kurulan marka sağlıklı cilt prensibini temel alarak doğal içeriklere sahip ürünler geliştirmeyi hedeflemektedir.
   Ne güzel, ne şımartan ne de lüks. Dermalogica’nın tüm ilgisi, sizlere cilt sağlığınız konusunda yeni bir seviyeye doğru rehberlik edebilme yönündedir. İşe yarar içerikler kullandığına dair her zaman kendinden emin markanın bu konudaki güveni dünyanın her yerinde bakım sırasında ürünlerini kullanıp sonuçlar alan terapistlerinden gelmektedir.
   Marka olarak çok etkili ve kolay uygulanabilir cilt temizleyicileri, nemlendiriciler, tonikler, maskeler, göz bakım ürünleri, anti aging ürünler, güneş koruma ürünleri, vücut terapi ürünleri ve günlük bakım ürünleri bulunmaktadır. www.dermoeczanem.com sitesinden dermalogica ürünlerine uygun fiyatlarla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Dermalogica kampanyaları birleştirilemez. Dermalogica Kampanyası Geçerlilik Süresi: 06/12/2018 - 31/12/2018 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 94 ürün görüntüleniyor.
1 2

CİLT BAKIMINDA DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR

Günümüzde insanların yaptığı en büyük hatalardan biri, kulaktan dolma bilgilerle cildine bakım uygulamaları. Cilt tipinizi tespit etmeden, hangi ürünün cildinize uygun olduğunu bilemezsiniz.

El Ayak Bakımı Nasıl Yapılır?

Aralık’ın gelmesiyle birlikte havalar iyice soğudu. Bu soğuk havalara karşı önlem almak gerek. Çevresel faktörlerle teması en çok organ olan eller ve ayakların bakımı ihmal ediliyor. 

KENDİ PARFÜMÜNÜ KENDİN YAP

İnsanlar hayatımızda; varlıklarıyla, isimleriyle, yaşattıkları anlarla yer ettiği kadar kokularıyla da yer ederler. İnsanlar kadar mekânlar da zihnimizde kokularıyla kimliklenebiliyor.

GÖZ MAKYAJINI DOĞRU YAP, GÖZ ALICI OL!

Günümüz makyaj trendleri genelde gözler üzerine kurulu. Bunda, insanın en dikkat çekici organı olmasının büyük payı olduğunu söylemek mümkün.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.