sadsad x
asdasd
Dermalogica Profesyonel Bakımın Lider Markası
Dermalogica Profesyonel Bakım

   Dermalogica cilt bakım markası asıl eğitimini İngiltere’de almış olan Jane Wurwand tarafından 1986 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin California eyaletinde Los Angelos şerinde kurulmuş. Jane Wurwand doğru ve etkili cilt bakımının iyi bir eğitim ile cildi doğru tanıyarak, cilt sorunlarını doğru tespit ettikten sonra en doğru ve en etkin ürünleri seçerek mümkün olabileceğine inanmış birisi. Kurduğu International Dermal Insitute eğitim merkezinde bu yönde çalışmalar yapmış ve bu doğrultuda en seçkin uzmanlarla beraber Dermalogica markası ortaya çıkmış. Dermalogica bu gün ABD başta olmak üzere dünya çapında 80’den fazla ülkede yaygın olarak kullanılıyor. Tüm dünyada 100.000’den fazla Dermalogica uzmanı cilt bakım alanında profesyonel hizmet veriyor. Başlangıçtan bu güne Dermalogica ürünleri 300’den fazla ödül almış durumda. Dermoeczanem’de tüm Dermalogica çeşitlerini hesaplı fiyatlarla, avantajlı kampanyalar ile online satın alabilirsiniz. Dermalogica markasının ürün çeşitleri arasında nemlendrici bakım ürünleri, Anti-age kremler, maskeler, tonikler, güneş kremleri ve cilt temizleme ürünleri gibi serilerden oluşan geniş bir referans listesi var.
   Dermalogica cilt bakım ürünleri satış sayfamızdasınız. Sitemizde dünya çapında ün yapmış bir çok farklı cilt bakım firmaları bulunmaktadır. Bunlardan biri de Dermalogica cilt bakım ürünleri markasıdır. Amerika Birleşik Devletleri kökenli bir marka olan Dermalogica özellikle uygulanması zor cilt bakım uygulamalarını daha kolay hale getirebilmek için yapılan çalışmalar sonucu ortaya çıkmıştır. İngiliz Jane Wurvand tarafından kurulan marka sağlıklı cilt prensibini temel alarak doğal içeriklere sahip ürünler geliştirmeyi hedeflemektedir.
   Ne güzel, ne şımartan ne de lüks. Dermalogica’nın tüm ilgisi, sizlere cilt sağlığınız konusunda yeni bir seviyeye doğru rehberlik edebilme yönündedir. İşe yarar içerikler kullandığına dair her zaman kendinden emin markanın bu konudaki güveni dünyanın her yerinde bakım sırasında ürünlerini kullanıp sonuçlar alan terapistlerinden gelmektedir.
   Marka olarak çok etkili ve kolay uygulanabilir cilt temizleyicileri, nemlendiriciler, tonikler, maskeler, göz bakım ürünleri, anti aging ürünler, güneş koruma ürünleri, vücut terapi ürünleri ve günlük bakım ürünleri bulunmaktadır. www.dermoeczanem.com sitesinden dermalogica ürünlerine uygun fiyatlarla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Dermalogica Kampanyası Geçerlilik Süresi: 10/10/2018 - 31/10/2018 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

 

Akne nedir? Neden oluşur?

Akne, sivilce, İngilizce adı ile Acne, tıbbi adları ile Acne Vulgaris, Acne Conglabata, Acne Fulminans, hayatın neredeyse tüm evrelerinde erkek, kadın, genç, orta yaşlı herkesi etkileyebilen tıbbi bir hastalığın adıdır.

Cadı Fındığı Witch Hazel nedir? Ne İşe yarar

Kozmetik ve güzellik ürünlerinde çok sık kullanılan cadı fındığı yani İngilizce adı ile Witch Hazel bitkisini tanıyalım. Hamamelis Virginiana latince adı ile bilininen cadı fındığı önemli bileşenlere sahip mucizevi bir bitki. 

Aloe Vera nedir? Faydaları nelerdir?

Aloe Vera adını sıkça duyduğumuz, bilinen ve çok kullanılan bir bitkinin adı. Kozmetik sektöründe de çok kullanınan bu bitkinin özellikleri ve faydaları nelerdir? Gelin birlikte göz atalım 

Hyaluronik Asit Nedir? Ne işe yarar?

Hyaluronik asit insan sağlığı için çok önemli bir molekül. Özellikle nem tutucu fonksiyonu ile bir çok  işleve sahip. Eklem sağlığından, bağ dokusuna kadar önemli rolleri var. Bunun yanında kozmetik alanında da çok sık başvurulan ve yararlanılan bir madde. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.