Dermalogica Profesyonel Bakımın Lider Markası

Dermalogica Profesyonel Bakım

   Dermalogica cilt bakım markası asıl eğitimini İngiltere’de almış olan Jane Wurwand tarafından 1986 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin California eyaletinde Los Angelos şerinde kurulmuş. Jane Wurwand doğru ve etkili cilt bakımının iyi bir eğitim ile cildi doğru tanıyarak, cilt sorunlarını doğru tespit ettikten sonra en doğru ve en etkin ürünleri seçerek mümkün olabileceğine inanmış birisi. Kurduğu International Dermal Insitute eğitim merkezinde bu yönde çalışmalar yapmış ve bu doğrultuda en seçkin uzmanlarla beraber Dermalogica markası ortaya çıkmış. Dermalogica bu gün ABD başta olmak üzere dünya çapında 80’den fazla ülkede yaygın olarak kullanılıyor. Tüm dünyada 100.000’den fazla Dermalogica uzmanı cilt bakım alanında profesyonel hizmet veriyor. Başlangıçtan bu güne Dermalogica ürünleri 300’den fazla ödül almış durumda. Dermoeczanem’de tüm Dermalogica çeşitlerini hesaplı fiyatlarla, avantajlı kampanyalar ile online satın alabilirsiniz. Dermalogica markasının ürün çeşitleri arasında nemlendrici bakım ürünleri, Anti-age kremler, maskeler, tonikler, güneş kremleri ve cilt temizleme ürünleri gibi serilerden oluşan geniş bir referans listesi var.
   Dermalogica cilt bakım ürünleri satış sayfamızdasınız. Sitemizde dünya çapında ün yapmış bir çok farklı cilt bakım firmaları bulunmaktadır. Bunlardan biri de Dermalogica cilt bakım ürünleri markasıdır. Amerika Birleşik Devletleri kökenli bir marka olan Dermalogica özellikle uygulanması zor cilt bakım uygulamalarını daha kolay hale getirebilmek için yapılan çalışmalar sonucu ortaya çıkmıştır. İngiliz Jane Wurvand tarafından kurulan marka sağlıklı cilt prensibini temel alarak doğal içeriklere sahip ürünler geliştirmeyi hedeflemektedir.
   Ne güzel, ne şımartan ne de lüks. Dermalogica’nın tüm ilgisi, sizlere cilt sağlığınız konusunda yeni bir seviyeye doğru rehberlik edebilme yönündedir. İşe yarar içerikler kullandığına dair her zaman kendinden emin markanın bu konudaki güveni dünyanın her yerinde bakım sırasında ürünlerini kullanıp sonuçlar alan terapistlerinden gelmektedir.
   Marka olarak çok etkili ve kolay uygulanabilir cilt temizleyicileri, nemlendiriciler, tonikler, maskeler, göz bakım ürünleri, anti aging ürünler, güneş koruma ürünleri, vücut terapi ürünleri ve günlük bakım ürünleri bulunmaktadır. www.dermoeczanem.com sitesinden dermalogica ürünlerine uygun fiyatlarla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2 3 4
Toplam 97 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.