DERMALOGICA

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 70 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Dermalogica Profesyonel Bakım

30 yılı aşkın bir süredir, dermokozmetik piyasasında etkinliğini ispatlayan Dermalogica markası, üst düzey cilt bakım ürünleri geliştirir. Dermalogica, ürünlerinin estetik olarak güzel bir görüntüye sahip olmasından çok, ciddi cilt sorunlarına karşı nitelikli bakım yapmasına özen gösterir. Yani marka kendi deyimiyle; “ne şık, ne lüks ne de şımartan ürün” geliştirir. Marka ürünlerinin görüntüleriyle ilgilenmez ve kullanıcılarının cilt ihtiyaçlarına ve sorunlarına bilimsel bir özveriyle yaklaşarak çözüm üretmeye çalışır.
Amerika merkezli Dermalogica, ürünlerini kesinlikle hayvanlar üzerinde test etmez.

Dermalogica Ürün Çeşitleri
Belirli bir cilt sorununa sahip yetişkinlerin bakım için aklına ilk gelmesi gereken markalardan biri; Dermalogica’dır. Geliştirdiği yüksek standartlardaki ürün gamıyla; yediden yetmişe kompleks bir bakımın yolunu açan marka, cildi derinlemesine incelemenin ve ihtiyaçlarının farkında olmanın avantajlarını iyi kullanır. Bu bağlamda geliştirilen;

Dermalogica Age Smart Serisi
Özellikle cilt yüzeyinde gelen zamanla birlikte görülen kırışıklık, sarkma, ton dengesizliği, ışıltı kaybı ve elastikiyet seviyesinin azalması gibi etkenlere karşı elverişli bakım yapar. Daily Superfoliant serinin dikkat çeken ürünlerinden birisidir. Ürün, dış faktörlere karşı cildin savunma mekanizmasını güçlendiremeye çalışır. Dermalogica setlerinin de yer aldığı bu seride; nemlendiriciler, gece bakım ürünleri, sıkılaştırıcı bakımlar, seyahat boy ürünler, dudak bakım ürünü, multivitamin kompleksler ve birçok Dermalogica Age Smart Serisi ürünleri yer almaktadır. Bu sayfadan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Dermalogica Power Bright Serisi
Cilt tonunun aydınlatılması için geliştirilen Dermalogica Power Bright Serisi seyahat boylarının da yer aldığı oldukça kullanışlı ürünleri içeren bir yapıya sahiptir. Düzensiz cilt tonu için; Daily Microfoliant, PowerBright Pure Light, PowerBright Pure Night, PowerBright C-12 Pure Bright Serum gibi ürünler marka tarafından özel geliştirilmiştir.
Serinin yoğun ilgi gören ürünü Daily Microfoliant; formülündeki; Yeşil Çay, Ginkgo ve Kolloidal Yulafının etkisiyle cildi yatıştırmaya yardımcıdır. Günlük kullanıma uygun Daily Microfoliant, cilde doğal bir parlaklık kazandırmayı da amaçlar. Özellikle sabahları, yarım çay kaşığı miktarınca kullanarak cildinizde Dermalogica etkisini net bir şekilde hissedebilirsiniz.
Cilt tonunuzda herhangi bir eşitsizlik söz konusu olduğunda serinin ürünleri ile derinlemesine bakım yapabilirsiniz.

Dermalogica Göz Çevresi Bakımı Serisi
Anti aging bakımda rakiplerinden sıyrılan ve oldukça kapsamlı ürünler geliştiren Dermalogica, doğal yaşlanma etkisinin en çok görüldüğü göz çevresi için hem pratik hem etkili bir bakım önerisi için kaliteli ürünler geliştirmiştir. Kırışıklık, morluk görünümü gibi klişeleşmiş göz çevresi sorunlarına karşı oldukça etkili bu ürünlerle bakımınızın değerini artırabilirsiniz.
Dermalogica Multivitamin Power Firm, serinin yoğun ilgi gören ürünlerinden biridir. Ürün içeriğindeki C ve E vitamini sayesinde göz çevresindeki çizgilere bakım yapar. Sitemizden hemen ulaşabileceğiniz ürünle göz çevrelerinizdeki yaşlanma etkilerini azaltabilirsiniz.

Güneş Koruyucu Serisi
Seri, güneş bakımında Dermalogica farkını hissetmek isteyen kullanıcılara yönelik biçilmiş kaftandır. Cildinizin güneşe karşı savunma mekanizmasını güçlendirmeye çalışan seri ile günün, güneşin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Serideki ürünlerle; leke, kızarıklığa eğilim ve hassas cilt sorunu yaşayan ciltler için geliştirilen oldukça etkin bakım ürünleri soruna yönelik bakım yaparken, içeriğindeki koruma faktörü ile cildinizi UV ışınlarına karşı koruyabilirsiniz.

Medibac Clearing Serisi
Akneye eğilim gösterme sorunu, en çok yağlı cilt tipinde görülür. Bu cilt tipinin bakımı oldukça zordur. Dermalogica; yağlı ve akneye eğilim gösteren cilt tipinin zorlu bir cilt bakımına sahip olduğunun farkındadır. Marka bu farkındalıkla beraber yağlı ve akneye eğilim gösteren cilt tipi için kullanışlı formüller geliştirir. Bu cilt tipine sahipseniz cildinizi temizlemek için Clearing Skin Wash kullanabilir akabinde Clearing Mattifier kullanarak bakımınızı destekleyebilirsiniz.
Clearing Skin Wash cilt temizleyici ürünü; cilt yüzeyinde sebumdan kaynaklı aşırı yağlanmayı temizler, gözenekleri arındırır. Clearing Mattifier kremi ise; T bölgesindeki aşırı parlamanın önüne geçmeye çalışır ve sebum salgısını düzenlemeyi amaçlar.
Tüm yağlı ve akneye eğilim gösteren ciltler için geliştirilmiş markanın çözüm önerileri, bu seride yer alır. Bir göz atmaya ne dersiniz?

Nemlendirici Bakım Serisi
İnsanın suya ihtiyacı varsa, cildin de neme ihtiyacı vardır. Özellikle kuru ve çok kuru cilt tipinin neme ihtiyacı, diğer cilt tiplerine göre bir adım öne çıkar. Dermalogica nemlendiriciler geliştirdiği ürünlerle kuru ve çok kuru cilt tipleri için etkili cevaplar bulmaya çalışan markanın, seçkin ürünlerini barındırır. Bakım rutininin her aşamasında kullanılan bu ürünlerle, cildinizin ihtiyacı olan bakımı yapabilir ve daha ışıltılı bir cilde kavuşabilirsiniz.

Temizleyici Bakım Serisi
Cilt, gün içinde dış ortamlarla en çok temas eden organdır. Bu temasla birlikte cilt kirlenir, gözenekler tıkanır, cansız bir görünüme ulaşır ve birçok cilt sorunu ortaya çıkar. Yaşlanma etkilerinin hızlanması, akneye eğilim gösterme sorunu, gözenek genişlemesi, aşırı parlama, aşırı kuruma gibi... Cildi bu etkilerden kurtarmak için, gün sonunda mutlaka temizlemek şarttır.
Dermalogica temizleyiciler, kapsamlı bir cilt temizliği için oldukça uygundur. Her cilt tipine ve sorununa farklı seçenek barındıran markanın temizleyicileri ile cildinizi derinlemesine temizleyebilir, gözeneklerinizi arındırabilirsiniz. Temizleyici bakım serisinin tüm ürünlerine sitemizden ulaşabilir, uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Dermalogica Ultracalming Serisi
Aynı sivilceye eğilimli yağlı ciltler gibi hassas ve kızarıklığa eğilimli ciltlerin bakımı da çok zordur ve özel ilgi gösterilmesi gerekir. Her iki cilt tipinin de kendine özgü bir bakım rutinine sahip olması şarttır. Özellikle hassas cilt tipinin kullandıkları ürünlerin içerikleri son derece önemlidir. Bu cilt tipine sahipseniz markanın içeriği güvenli formüllerle donatılmış Ultracalming Serisiyle bakımınızı gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Dermalogica Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?
Özellikle anti aging bakımla geniş bir kitleye hitap eden Dermalogica, formüllerinde gizlediği aktif konsantrasyonlarıyla kullanıcılarının cildine ihtiyacı olan bakımı yapar. Dermalogica’yı seçmek için akla gelen ilk üç madde;
• Yaptığı yoğun araştırmalarla, ürünlerini desteklemesi,
• Her cilt tipini benimseyip, ihtiyaçlarını kavrayıp elverişli ürün geliştirmesi,
• Sahip olduğu standart üstü formülasyon gücü sayesinde bakım rutinlerini ciddi hale getirmesi ve değerini yükseltmesi sayılabilir.

Dermalogica ürünlerinin fiyatları, formüllerinin üst düzey, kaliteli ham maddelerden seçilmesi ve geliştirilmiş ürünlerin ciddi cilt sorunlarına yetkin çözüm önerileri sunmasına göre son derece ulaşılabilirdir. Ürün gamı bakımından geniş yelpazesiyle kullanıcılarını bekleyen marka ile konforlu ve iyi hissettiğiniz bir bakıma kavuşabilir, cildinizin hak ettiği değeri sunabilirsiniz.
Temizleyiciler, nemlendirici ürünler, güneş koruyucular gibi her cilt ihtiyacına uygun farklı seçenekler barındıran tüm Dermalogica ürünleri, avantajlı fiyatlarla dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.