Babe

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4
Markanın Tüm Ürünleri
Özellikle kuru, çok kuru, hassas ve atopik eğilime sahip ciltlerde kullanıma uygun bir hijyen sağlayıcıdır.
(0)
Babe Vücut Yıkama Yağı 500 ml
226,00 TL
192,10 TL
Nemlendirici ve yumuşatıcı bileşenler içeren yağsız jeldir.
(0)
Babe Aloe Jel 300 ml
191,00 TL
162,35 TL
Cilt tonu dengeleyici miseller losyon.
(0)
Babe Iqualogy White Corrective Miseller Losyon 250 ml
123,50 TL
104,98 TL
Ter kokusuna karşı bakım sağlar./Terleme karşıtı deodorant
(0)
Babe Terleme Karşıtı Roll-on Deodorant 50 ml
75,50 TL
64,18 TL
Cildin yağ birikimin kontrol etmesi açısından önemli bir bakım ürünüdür.
(0)
Babe Stop-Akn Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli 200 ml
108,50 TL
92,22 TL
Saç yapısına daha hacimli, ışıltılı, esnek ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.
(0)
Babe Yağlı Saçlar İçin Şampuan 250ml
134,50 TL
114,33 TL
Sivilceye eğilimli Ciltler İçin Nemlendirici Bakım Kremi
(0)
Babe Stop Akn Repairing Nemlendirici Krem 50 ml
168,50 TL
143,23 TL
Kızarıklığa eğilimli ve hassas ciltler için yatıştırıcı konsantre bakım.
(0)
Babe Bicalm+ Ampul Yatıştırıcı Konsantre Bakım 10x2 ml
201,60 TL
171,36 TL
Anti age etkili konsantre bakım ampul.
(0)
Babe Proteoglycan F+F Ampul Anti Aging Etkili Konsantre Bakım 10x2 ml
201,60 TL
171,36 TL
Anti age etkili konsantre bakım ampul.
(0)
Babe Proteoglycan F+F Ampul Anti Aging Etkili Konsantre Bakım 2x2 ml
56,00 TL
47,60 TL
Kızarıklığa eğilimli ve hassas ciltler için yatıştırıcı konsantre bakım.
(0)
Babe Bicalm+ Ampul Yatıştırıcı Konsantre Bakım 2x2 ml
56,00 TL
47,60 TL
Aydınlatmaya yardımcı konsantre bakım ampul.
(0)
Babe Vitamin C Aydınlatıcı Bakım Ampul 2x2 ml
56,00 TL
47,60 TL
Pullanma ve aşırı yağlanma sorunlarını kontrol altında tutar.
(0)
Babe Seboreik Kepek Şampuanı 250ml
134,50 TL
114,33 TL
Kuru ve hassas yapıda olan bebek ciltleri için nemlendirici etkiye sahip bakım ürünüdür.
(0)
Babe Pediatrik Emoillent Krem 200ml
211,00 TL
179,35 TL
Yoğun Sebum Salgısı ve Cilt Pürüzleri İçin Gece Bakım Kremi
(0)
Babe Stop Akn Keratolytic Fluid Jel 30 ml
168,50 TL
143,23 TL
Güneşe hassas cilt tiplerinde kullanımı önerilir.
(0)
Babe Güneş Koruyucu spf+50 Sprey 200ml
214,00 TL
181,90 TL
Yüz için yağsız güneş kremi - Çift etkili Yatıştırıcı & Antioksidan
(0)
Babe Spf50 Yüz İçin Yağsız Güneş Kremi 50 ml
145,50 TL
123,68 TL
Hassas bebek ve çocuk cilt yapılarında güneşe karşı oldukça yüksek koruma sağlayan bir üründür
(0)
Babe Pediatrik Güneş Koruyucu Spf 50 Losyon 100 ml
192,50 TL
163,62 TL
Sunscreen spray 200ml + Sunscreen lotion 100ml
(0)
Babe Pediatri Güneş Koruyucu Set
408,00 TL
346,80 TL
Hafif kıvamlı, nemlendiricili yüz için Spf50 güneş koruyucu krem.
(0)
Babe Spf 50+ Yüz İçin Güneş Koruyucu Krem 50 ml
145,50 TL
123,68 TL
Saç dökülmesini azaltmak için üretilmiş bir üründür.
(0)
Babe Saç Dökülmesine Karşı Losyon 125ml
304,50 TL
258,83 TL
Toplam 106 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

BABE Ürünleri

1994 yılında Valensiya’da kurulan BABE markası, laboratuvarlarında geliştirdiği cilt bakım ürünleri ile yediden yetmişe geniş bir kitleye hitap eder. Yüksek nitelikte formüllere sahip marka, iki eczacı tarafından kurulmuştur. Dermatolojik olarak test edildikten sonra piyasaya sunulan tüm BABE ürünleri, cildin pH dengesine uygun geliştirilir.
Ürünlerin üretiminin her aşamasında BABE kalite departmanlarında kontrole tabi tutulur ve marka kaliteyi garanti eder.

BABE Ürünleri
Son derece yetkin içeriklerle seçilen markanın ürünlerinin ham maddesi; cilt sorunlarına, cilt tiplerine, cilt ihtiyaçlarına göre ayrı seçeneklere sahiptir. Şeffaflıktan ödün vermeden, kullanıcı odaklı bir misyona sahip olarak geliştirilen bu ürünler, cildi ciddi problemlere karşı korumayı hedefler. Ciltlere, direkt sonuç odaklı geliştirdiği ürünlerle müdahale eden BABE, kullanıcısını değerli hissettirir. Akla gelebilecek her cilt sorunu için belirli bir BABE ürünü piyasaya sunulur. İş ahlakı ve dermokozmetik etik değerlere sıkı sıkıya bağlı olarak geliştirilen tüm BABE ürünleri çeşitleri sitemizde sizleri beklemektedir. Marka, cildin tüm ihtiyaçlarına yönelik serilere ve ürünlere sahiptir. Bu seriler ve ürünler;

BABE Pediatri Ürünleri
Bebeklerin hassas cildi, yetişkinlere oranla dış ortamların etkisine daha açıktır. Dermokozmetik markaları, bu ayrımın farkına vararak bebeklerin cildinin pH seviyesine uygun ürünler geliştirir. Dermokozmetik piyasasında kendini ispatlamış BABE markasının Pediatri ürünleri, bebekler için çok çeşitli ürünlere sahiptir. Yüz balsamları, bakım kitleri, güneş kremleri, banyo jelleri, göz yakmayan formüle sahip yumuşak şampuanlar ve birçok ürün gamıyla Pediatri Ürünleri Serisi dermoeczanem.com’da yer alır.

BABE Stop Akn Ürünleri
Akneye eğilim gösteren ciltler, yağlı ve karma cilt tipi için özel geliştirilmiş bu seri, bu cilt tiplerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler. Bakım rutinlerinin her aşaması için bir ürün seçeneğine sahip seri; yüz temizleme jeli, sıkılaştırıcı tonik, bakım kremi, günlük bakım ürünleri gibi birçok çeşidiyle sitemizde yer alır.
Çok elverişli setlerin de yer aldığı Babe Stop Akn Serisi; günlük bakım için Akneye Eğilim Gösteren Ciltler Günlük Rutinim Setini, bu cilt tipinin çok yaşadığı gözenek genişlemesine karşı, Gözenek Problemine Karşı Setini içerir. Avantajlı fiyatlarla ulaşabileceğiniz Stop Akn Serisi kullanıcısını beklemektedir.

BABE Güneş Ürünleri
Bu seride birbirinden avantajlı ve nitelikli yapısıyla dikkat çeken BABE güneş kremleri yer alır. BABE güneş kremleri;
• Bebek, çocuk, yetişkinlere özel geniş bir yaş aralığına uygun ürün çeşidinin bulunması,
• Her cilt tipine özel seçeneklerinin bulunması,
• Çok geniş UV filtrelerine sahip olması,
• Çok yetkin donatılmış formülleri sayesinde UV filtrelerinin yanı sıra cilt sorunlarına karşı bakım yapabiliyor olması gibi çeşitli özelliklere sahiptir.
Oldukça avantajlı yapısı ve dönem dönem yapılan kampanyalarla kullanıcıdan büyük ilgi gören BABE güneş kremleri, fiyatlarıyla da geniş bir kitleye hitap eder. Tüm BABE güneş ürünlerini bu sayfada bulabilirsiniz.

BABE Cilt Bakım Ürünleri
Cilt bakım ürünleri serisinde, cildin farklı bölgeleri ve aşamaları için çok kaliteli ürünler yer alır. Hipoalerjenik formüllerle geliştirilen bu ürünler, yüksek bileşenlerle donatılmıştır. Günlük cilt bakımı için son derece uyumlu olan cilt bakım ürünleri ile cildinizin hak ettiği değeri sunabilirsiniz. Cilt bakım ürünleri serisi; el kremleri, makyaj temizleme suları, yüz temizleme jeli, aydınlık cilt setleri, gece kremleri, göz çevresi kremleri, anti aging setleri, nemlendirici kremleri gibi birçok seçeneği içerir.
Ayrıca bu seride çok nitelikli formüllerle harmanlanmış BABE cilt ampulleri de yer almaktadır. Cilt problemlerine karşı etkin aktif komplekslere sahip BABE ampulleri ile cildinizi, sorununa yönelik elverişli bir bakıma sokabilirsiniz.
Özellikle Bicalm+ Ampül Yatıştırıcı Konsantre Bakım, Vitance Anti-ox Provitalising Serum seride yer alan ve yoğun ilgi gören ürünlere örnektir.

BABE Vücut Bakım Ürünleri
Tıpkı cildin olduğu gibi vücudun da kendine özgü bakıma ihtiyacı vardır. Vücut Bakım Ürünleri Serisi; nemlendirici bakım ürünleri, temizleyici ürünler ve bakım ürünlerini içerir. Vücudun farklı bölgelerine karşı geliştirdiği bakım ürünleri ile dikkat çeken BABE bu serisinde; intim temizleyici jel, çatlak bakım kremleri, yıkama yağları, bebek bakım kitleri, göğüs ucu kremleri, selülit kremleri, vücut losyonları ve birçok farklı ürün çeşidiyle sitemizde yer alır. BABE çatlak kremi, serinin özellikle kadınlar tarafından çok tercih edilen ürünleri arasındadır. Bu çatlak kremi, cilt yüzeyindeki görünüme bakım yapar ve tüm ciltlere uygundur. BABE vücut bakım ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

BABE Iqualogy White Ürünleri
Iqualogy White Ürünleri Serisi, ciltte yer alan ton dengesizliklerine ve lekelere bakım için özel tasarlanmıştır. Serinin tüm ürünleri; paraben, renklendirici, mineral yağ içermez. Hipoalerjeniktir ve dermatolojik olarak test edilmiştir. Misellar losyon, likit krem, cilt tonunu dengeleyici serum, leke sorununa etkili bakım yapan BABE krem, bu kategoride marka tarafından leke sorununa özel geliştirilmiş ürünlere örnektir. Serilere sitemizden rahatlıkla ulaşabilir, avantajlı fiyatlı Iqualogy White Ürünlerini hemen sipariş verebilirsiniz.

BABE Vitance Anti-Ox Ürünleri
Akdeniz’in yetiştirdiği üzüm, domates, yeşil çay ve buğdayın özünü ürünlerinde kullanan ve seriyi oluşturan BABE, Vitance Anti-Ox serisiyle etkin bir cilt bakımı keyfi sunar. Yüzünüzde detoks etkisi yaşamak için temizlenmiş cilde sabah ve akşam Vitance Anti-ox Provitalising Serumu kullanabilir, cildinizi zamanın etkisinden koruyabilirsiniz. Vitance Anti-ox Canlandırıcı Nemlendirici Kremi ise, cildinize masaj teknikleriyle uygulayarak pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olabilirsiniz. İki ürünün birlikte yer aldığı Vitance Aydınlık Cilt Seti fiyat avantajı bakımından oldukça uygundur. Vitance Anti-Ox Ürünleri bir tık uzağınızda, ziyaret etmeyi unutmayın.

BABE Saç Bakım Ürünleri
BABE Saç Bakım Ürünleri Serisi, saç sorunlarına sahip yetişkinlere çok farklı ürün seçeneği sunar. Saçınızı temizlemenin yanı sıra saç tellerinizi güçlendirmek istiyorsanız gönül rahatlığı ile bu seriden ürün sipariş verebilirsiniz. Saç Bakım Ürünleri Serisi; saç dökülmesine karşı set, saç dökülmesine karşı şampuan, saç dökülmesine karşı losyon, yağlı saçlar için şampuan, kepek şampuanları, saç bakım setleri gibi saç bakımında birçok alternatifi barındırır.
Bakımınızda kaliteye, çözüme ve konfora ulaşmak istiyorsanız, İspanyol esintisiyle BABE markası dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.