Uvela

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Uvela Ürünleri

Uvela markası, İsviçre Farcoderm klinik çalışmalarıyla onaylanmış üstün başarısının yanı sıra ürünlerinin kalitesiyle dikkat çeker. Geliştirilmiş özel formülleri, cilde derinlemesine bakım yapar. Her cilt tiplerine özel seçenekleri ile Uvela ürünleri dermoeczanem.com’da…
Yenilikçi bakış açısıyla geliştirilen Uvela ürünleri, yüksek dermokozmetik standartlara uygun geliştirilir. Karma, yağlı, hassas, normal ve kuru cilt tipleri için özel seçenekler barındırır. İçeriği doğal ham maddelere uygun geliştirilen bu ürünler, cildin ihtiyaçlarını gidermeye çalışır.

Uvela Strech Marks Repairing Lotion
Uvela Strech Marks Repairing Lotion, çatlak görünümüne karşı bakım sağlamaya yardımcı olur. Cildi rahatlatmaya yardımcı olur.

Uvela Anti Hair Loss Shampoo
Uvela Anti Hair Loss Shampoo, yağlı saçlar için geliştirilmiş formülü özel formülü ile yoğun ilgi görür. Sebum sıvısını dengelemeye çalışır.

Uvela Baby Shampoo
Uvela Baby Shampoo 2 in 1, bitkisel formülü ile bebeğinizin saç ve cildi nazikçe temizler. Gözleri yakmaz formüle sahiptir. Cildi derinlemesine temizler.

Uvela Nursing Balm
Uvela pişik kremi kullananların önerdiği Uvela Nursing Balm ise, emziren annelerin göğüs ucu bakım kremidir. İhtiyaca göre belirlenen şekilde kullanımı önerilir.
Çatlak bakım kremi, çocuklar için güneş koruyucu sprey, pişik bakım kremi, bebek bakım yağı, alkolsüz bebek kolonyası, bebek şampuanları, göğüs ucu bakım kremi, saç dökülmesine karşı Uvela şampuanları ile çok çeşitli Uvela markasının ürünlerini dermoeczanem.com’dan online olarak satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.