Dermokozmetikler, kozmetik ürünler, makyaj ürünleri, anne bebek bakımı, sağlıklı yaşam ve güzellik ile ilgili bir çok bilgiyi, yeni ürünleri, ünlü markaların hikayelerini sizler için derleyip, bu sayfamızda Dermoeczanem Blog’da sizinle paylaşıyoruz.  Dermokozmetik ürünleri ve markaları buradan takip edin. 

Vücut Bakımı

Selülit Nedir? Selülitle Nasıl Başa Çıkılır?

07 Nisan 2020

Kadınların düşmanı selülit nedir ve neden oluşur? Hakkında doğru zannettiğimiz ancak birçok yanlış bilginin dolaştığı bu cilt problemini gelin daha yakından tanıyalım.

İstenmeyen Tüylerde Etkili Yöntem Ağda

09 Ekim 2019

Kadınlar, estetiğe ve güzelliğe önem verdiklerinden dolayı geçmişten günümüze saçlarına, ciltlerine ve vücutlarına özen gösterirler. Cildin pürüzsüzlüğü, istenmeyen tüylerden arınmışlığı güzelliğin önemli özelliklerinden biridir.

Ayak Bakımında Kullanabilecek Özel Bakım Ürünleri

06 Eylül 2019

Gün boyu yorulan ayaklarımız gün sonunda bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu bakımın kendi içinde belli rutini vardır ve yapılmadığında ayak derisinde bazı sorunlar gözlenebilir.

Takma Tırnaklarla Şıklığınızı Tamamlayın

10 Temmuz 2019

Bakımlı görünen tırnaklar her zaman dikkat çeker. Özellikle şıklığı bir yaşam tarzı olarak benimseyen kadınlar tırnaklarına özel ilgi gösterirler. Ancak yapıları dolayısıyla bazı tırnaklar, bakımlı olsa da şık durmayabilir.

İstenmeyen Tüylerden Kremle Kurtulun

21 Haziran 2019

Pratik bir şekilde istenmeyen tüylerden kurtulamaya yardımcı olan tüy dökücü kremler, son yılların trend ürünleridir. Özellikle dar vakitlerde istenmeyen tüylerden kurtulmaya yardımcı bu ürünler, cildi pürüzsüz bir görünüme ulaştırmada oldukça başarılıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.