x
0(850) 300 07 88
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı, resmi kaynaklı orjinal ürünlerdir. Tüm ürünlerimiz faturalıdır. Son kullanma tarihleri yenidir. Bu konuda %100 güvence veriyoruz.
Seçimleriniz
  • Marka (Uriage Ürünleri) kaldır
Fiyat Aralığı
Marka Listesi

Uriage Kampanyası Geçerlilik Süresi: 08/03/2017 - 31/05/2017  Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Uriage Cilt ve Vücut Bakım Ürünleri

 Uluslararası pazarda lider dermokozmetik markalarından biri olan Uriage Fransa’da ve 70 ülkede satışa sunulmuş bir markadır. En hassas ciltler de dahil olmak üzere hangi yaşta olursa olsun tüm cilt tipi ihtiyaçlarına cevap veren  Uriage yenilikçi ürünlerini Uriage termal suyu ile birleştirmiştir. Dermatologlar ve eczacılar işbirliği ile ürünlerini geliştiren Urige markasının kuru,hassas ve toleransı düşük tolederm serisine; karma ve yağlı ciltlere özel hyseac serisine; leke karşıtı depiderm serisine; Kırışıklığa karşı etkili Isofill serisine; güneşe karşı etkili koruma sağlayan bariederm serisine ve daha bir çok ürünlerine en uygun fiyat ve kampanyalarıyla www.dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz

 

1 2 3
1 2 3

Blog Son EklenenlerTüm Yazıları Görüntüle
E-posta Üyeliği Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta bültenlerine üye olun.
Dermoeczanem.com © 2014 Tüm Hakları Saklıdır
Dermoeczanem.com dermokozmetik, Cilt bakım, Anne ve Bebek ürünleri online satış sitesidir. Ürünlerin tamamı güvencemiz altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün satılmaz. Dermoeczanem.com, Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı, makyaj ürünleri satan online eczane sitesidir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.