Uriage Ürünleri

Uriage Ürünleri

   Uriage markası, ismini Fransa’nın küçük bir kasabasından alıyor. Uriage ürünlerini, bu kasabanın termal sularıyla harmanlayarak kullanıcıya sunuyor. 1992 yılında kurulan marka, bu termal suyun keşfiyle dermokozmetik alanında çığır açmış durumda.
   Uriage markası dermokozmetik ürünleri, kişisel güzellik rutinine ışıltı katıyor. Uriage dermokozmetik ürünleri, kendi bünyesinde serilerden oluşur. Uriage serilerini, yaş farkı gözetmeksizin, tüm cilt tipi sorunlarına ve ihtiyaçlarına yönelik geliştirmiş. Özünü termal sularından alan Bariesun Uriage Güneş kremleri, intim temizliyecileri, vücut nemlendiricileri, Uriage kremleri ve deodorantları içeren Uriage Body Care vücut ürünleri serisi, cilt tonunu eşitleyen, aydınlatıcı, leke karşıtı bakım sağlayan Depiderm serisi, karma yağlı ve akneye eğilimli ciltler için geliştirilmiş Uriage Hyseac serisi, kırışıklık karşıtı serum ve göz bakım çevresi için geliştirilmiş İsofill serisi, kızarıklık eğilimli ciltler için üretilmiş Uriage Rosaliane serisi, normal ve karma ciltler için su bazlı nemlendiricileri barındıran Uriage Eau Thermal serisi, tolerans seviyesi düşük ciltler için üretilmiş Tolederm serisi ve Xomese serisi Uriage markası serileri olarak sayılabilir.
   Uriage Thermal Miceller Water ise, markanın en çok tercih edilen ürünlerinden birisi. Kızarıklığa eğilimli ciltler için özel üretilen bu temizleme suyunu pamuk yardımıyla uygulanması önerilir. Uriage gibi diğer birçok dermokozmetik markasını avantajlı fiyatlarla dermoeczanem.com’dan satın alabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2 3
Toplam 84 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.