Uriage Ürünleri

Uriage Ürünleri

   Uriage markası, ismini Fransa’nın küçük bir kasabasından alıyor. Uriage ürünlerini, bu kasabanın termal sularıyla harmanlayarak kullanıcıya sunuyor. 1992 yılında kurulan marka, bu termal suyun keşfiyle dermokozmetik alanında çığır açmış durumda.
   Uriage markası dermokozmetik ürünleri, kişisel güzellik rutinine ışıltı katıyor. Uriage dermokozmetik ürünleri, kendi bünyesinde serilerden oluşur. Uriage serilerini, yaş farkı gözetmeksizin, tüm cilt tipi sorunlarına ve ihtiyaçlarına yönelik geliştirmiş. Özünü termal sularından alan Bariesun Uriage Güneş kremleri, intim temizliyecileri, vücut nemlendiricileri, Uriage kremleri ve deodorantları içeren Uriage Body Care vücut ürünleri serisi, cilt tonunu eşitleyen, aydınlatıcı, leke karşıtı bakım sağlayan Depiderm serisi, karma yağlı ve akneye eğilimli ciltler için geliştirilmiş Uriage Hyseac serisi, kırışıklık karşıtı serum ve göz bakım çevresi için geliştirilmiş İsofill serisi, kızarıklık eğilimli ciltler için üretilmiş Uriage Rosaliane serisi, normal ve karma ciltler için su bazlı nemlendiricileri barındıran Uriage Eau Thermal serisi, tolerans seviyesi düşük ciltler için üretilmiş Tolederm serisi ve Xomese serisi Uriage markası serileri olarak sayılabilir.
   Uriage Thermal Miceller Water ise, markanın en çok tercih edilen ürünlerinden birisi. Kızarıklığa eğilimli ciltler için özel üretilen bu temizleme suyunu pamuk yardımıyla uygulanması önerilir. Uriage gibi diğer birçok dermokozmetik markasını avantajlı fiyatlarla dermoeczanem.com’dan satın alabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 87 ürün görüntüleniyor.
1 2

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.

ORGANİK SAÇ BOYASININ DİĞER SAÇ BOYALARINDAN FARKLARI NELERDİR?

Gün içinde kimyasallarla çok fazla temas halinde olan insanlar, kendi oluşturdukları alanda kullandıkları ürünlerin içeriklerini doğal-organik seçmeye çalışıyor.

BURUN TIKANIKLIĞINA NE İYİ GELİR?

Çoğu zaman alerjik bünyelerde görülen burun tıkanıklığı mevsim geçişlerinde hayatı zindana çeviriyor. Nefes alamamak, yenilen yemekten tat alınmaması gibi sorunları da beraberinde getiren burun tıkanıklığı birçok rahatsızlığa yol açabiliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.