sadsad x
asdasd

Uriage Kampanyası Geçerlilik Süresi: 02/10/2018 - 30/11/2018 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

URİAGE CİLT VE VÜCUT BAKIM ÜRÜNLERİ

 Uluslararası pazarda lider dermokozmetik markalarından biri olan Uriage Fransa’da ve 70 ülkede satışa sunulmuş bir markadır. En hassas ciltler de dahil olmak üzere hangi yaşta olursa olsun tüm cilt tipi ihtiyaçlarına cevap veren  Uriage yenilikçi ürünlerini Uriage termal suyu ile birleştirmiştir. Dermatologlar ve eczacılar işbirliği ile ürünlerini geliştiren Urige markasının kuru,hassas ve toleransı düşük tolederm serisine; karma ve yağlı ciltlere özel hyseac serisine; leke karşıtı depiderm serisine; Kırışıklığa karşı etkili Isofill serisine; güneşe karşı etkili koruma sağlayan bariederm serisine ve daha bir çok ürünlerine en uygun fiyat ve kampanyalarıyla www.dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 87 ürün görüntüleniyor.
1 2

Kozmetikler, Temizlik Ürünleri ve Sağlık İlişkisi

Çoğu zaman kozmetik denince akla makyaj ürünleri ya da bakım kremleri gelir. Oysa şampuanlar, sıvı ya da katı sabunlar, diş macunları, en basit el kremleri hatta kolonyalar dahi kozmetik tanımının içine giriyor ve hepsi özenle seçilmeli.

Hassas Ciltler Hangi Ürünleri Kullanmalı?

Hassas ciltler sıradan kozmetik ürünlere tepki gösterebilir. Bu nedenle cilt bakımı ve makyaj için ürün seçerken çok daha titiz davranmanız gerekir.  Cildiniz hassas ise bu yazıyı dikkatli okuyun.

Akne nedir? Neden oluşur?

Akne, sivilce, İngilizce adı ile Acne, tıbbi adları ile Acne Vulgaris, Acne Conglabata, Acne Fulminans, hayatın neredeyse tüm evrelerinde erkek, kadın, genç, orta yaşlı herkesi etkileyebilen tıbbi bir hastalığın adıdır.

Cadı Fındığı Witch Hazel nedir? Ne İşe yarar

Kozmetik ve güzellik ürünlerinde çok sık kullanılan cadı fındığı yani İngilizce adı ile Witch Hazel bitkisini tanıyalım. Hamamelis Virginiana latince adı ile bilininen cadı fındığı önemli bileşenlere sahip mucizevi bir bitki. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.