sadsad x
asdasd

Bu kampanyadan tek seferde 1 kez yararlanılabilir.

Uriage Kampanyası Geçerlilik Süresi: 14/03/2018 - 30/09/2018 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

URİAGE CİLT VE VÜCUT BAKIM ÜRÜNLERİ

 Uluslararası pazarda lider dermokozmetik markalarından biri olan Uriage Fransa’da ve 70 ülkede satışa sunulmuş bir markadır. En hassas ciltler de dahil olmak üzere hangi yaşta olursa olsun tüm cilt tipi ihtiyaçlarına cevap veren  Uriage yenilikçi ürünlerini Uriage termal suyu ile birleştirmiştir. Dermatologlar ve eczacılar işbirliği ile ürünlerini geliştiren Urige markasının kuru,hassas ve toleransı düşük tolederm serisine; karma ve yağlı ciltlere özel hyseac serisine; leke karşıtı depiderm serisine; Kırışıklığa karşı etkili Isofill serisine; güneşe karşı etkili koruma sağlayan bariederm serisine ve daha bir çok ürünlerine en uygun fiyat ve kampanyalarıyla www.dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

 

Bebek Şampuanları Genel Özellikleri

Bebekler en kıymetli varlıklarımız. Onlarla zaman geçirmekten keyif alıyoruz. Onların mutluluğu bizim en temel arzumuz. Peki temizliklerini yaparken ne kadar bilinçliyiz. Bebekler için olmazsa, olmaz banyo keyfi için neler yapmalıyız?

Hangi makyaj hangi fırça ile yapılmalı?

Güzel ve sizi tatmin eden bir makyaj için kaliteli makyaj malzemeleri, kaliteli makyaj fırçaları ve doğru makyaj tekniklerine ihtiyacınız var. Kaliteli demek mutlaka pahalı anlamına gelmiyor.

Doğru Diş Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Hepimiz sosyal hayatın içinde iletişim kurarız, bu iletişimi kurarken en fazla kullandığımız organımız olan ağzımızın sağlığı konusunda ne kadar bilgiliyiz?

Cilt Lekeleri Neden Oluşur? Nasıl Önlenebilir?

Cilt lekesi denilince akla gelen ilk şey, cildimiz üzerinde belirli alanlarda ten renginin normalden daha koyu ve adeta leke benzeri eşitsizlikler göstermesi anlaşılır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.