Elancyl kampanyası

Elancyl Kampanyası Geçerlilik Süresi: 25/04/2019 - 30/11/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Elancyl Ürünleri

Vücut güzelliğini, bilimi ve doğallığı birleştiren marka: Elancyl
40 seneyi aşkın süredir, kadınların incelme isteklerine karşılık verirken onlar için hayat boyu güzellik bakımı ürünlerini yeniliklerden uzak kalmadan sunmuştur…
 Elancyl, Hayatın her anında kadınların parlaklık, sıkılık, incelik gibi güzellik ihtiyaçlarına cevap vermeyi benimsemiş bir marka olarak ürünlerini geliştirmiştir ve bunları yaparken, kadınların isteklerini, etkili ve güvenli olmayı, yenilik yaratmayı ilke edinmiştir.
Daha sıkı, daha ince bir görünüm için selülit bakım ürünlerini; güvenilir bir bakım ve ipeksi sonuç için çatlak bakım ürünlerini, cildiniz ve vücudunuzu daha güzel hissetmeniz için elancyl vücut bakım ürünlerini dermoeczanem.com’dan inceleyebilir online olarak uygun fiyata sahip olabilirsiniz
SELÜLİT BAKIMINDA İLKLERİN MARKASI!

Elancyl Slim Design 200ml
Selülit için Bakım Jeli


Ürün Açıklaması : Slim Design, üç boyutlu kafein kompleksiyle yağ depolayan vücut bölgelerindeki selülitlerin azalmasına ve vücudun sıkılaşmasına yardımcı olur. Günde bir kere sabah, ihtiyaç duyulan bölgelere duştan sonra kurulanmış cilde uygulamak için yeterli miktarda Slim Design avuç içine alınır. Kalçanın her iki yanına fizyoterapistlerin önerdiği masaj tekniği ile uygulanır. Kalça ve basen bölgesinde selülit bakımında kullanılır.

İçeriktekiler: Cecropia, Kafeini Elma ağacı ekstresi, Salacia, Sarmaşık, Besleyici ajanlar, Işığı yansıtan pigmentler

Kullanım şekli: Duş sırasında ıslak vücuda dairesel hareketlerle uygulanır. Bol su ile durulanır. Haftada 2-3 kez uygulanı

Sunum şekli: 200 ml şişe

Slim Design Night Stubborn Cellulite
Selülit Karşıtı Yoğun Gece Bakım Kremi


Ürün Açıklaması : İçeriğinde bulunan deniz biyoteknolojisi ile üretilen GP4G, gece boyunca yağ parçalanmasını uyarır. Elma ağacı ekstresi ve Sichuan biberi sayesinde depolanmayı ve tekrarı önler. Sarmaşık sayesinde sıkılaştırıcı ve ödem atıcı özelliktedir. Cildi nemlendirir ve besler.

İçeriktekiler: Kafein, Cecropia, GP4G, Sarmaşık, Aspir yağı, Salacia, Elma ağacı ekstresi, Sichuan biberi

Kullanım şekli: Fizyoterapistlerin geliştirdiği masaj eşliğinde günde bir kere gece kullanımı uygundur.

Sunum şekli: 200 ml şişe

Slimming Concentrate Masj Kiti
Selülit Karşıtı Profesyonel Masaj Kiti


Ürün Açıklaması : Jelin içeriğinde bulunan kafein ve sarmaşık, ödem atıcı etkiye sahiptir. Jelle birlikte deriye, özel masaj aleti sayesinde baskı ve yuvarlama efekti uygulayarak lenfatik dolaşımı hızlandırır. Deri mikrosirkülasyonunu hızlandırarak selülit görünümünde azalmayı sağlar. Masaj kitinin içine masaj başlığı ve selülit karşıtı profesyonel jel dahildir.

İçeriktekiler: Kafein, sarmaşık, sabunsuz temizleme bazı

Kullanım şekli: Duştayken ıslak vücudunuzun selülitli bölgelerine fizyoterapistlerin önerdiği masaj yöntemleri ile uygulayınız.

Sunum şekli: Masaj başlığı + 200 ml selülit karşıtı profesyonel masaj jeli

Creme Fermete Corps
Vücut Sıkılaştırıcı Krem


Ürün Açıklaması : Creme fermeye coprs, annelik dönemi, diyet, yaş gibi nedenlerle sıkılığını ve nemini kaybetmiş ciltleri besler ve sıkılaştırmaya yardımcı olur.Bileşimindeki aspir yağı cildi besler, sarmaşık ekstresi cildin sıkılığından sorumlu elastin ve kolajenin sentezlenmesi ve korunmasına yardımcıdır.

İçeriktekiler: PG alginat,Aspir yağı,sarmaşık ekstresi,c vitamini,hmc Kullanım alanları: Sıkılığını kaybetmiş tüm ciltlerde,sıkılaştırıcı nemlendirici olarak kullanılır.

Kullanım şekli: Sabah veya akşam duş sonrası dairel haraketlerle masaj yaparak tüm cilde uygulanır. Özellikle sıkılığını kaybetmiş problemli alanlara(kollar, karın, kalça)yoğunlaşarak uygulama yapılmalıdır. En az 28 gün boyunca kullanılması tavsiye edilir.

Sunum şekli: 200 ml

Gommage Moussant Tonifiant
Vücut Peelingi


Ürün Açıklaması :  İçeriğinde bulunan sarmaşık ekstresi sayesinde cildin toksinlerden arınmasına yardımcı olurken fazla su depolanmasını engeller. Farklı boyutlarda mikro-moleküller ve nazik temizleme ajanları ile banyo sırasında peeling olarak kullanılır. Vücudu temizlerken ölü deriyi de uzaklaştırır. Paraben ve sabun içermez.

İçeriktekiler: Sarmaşık ekstresi, polietilen mikropartiküller, hassas sürkantanlar.

Kullanım şekli:  Duş sırasında ıslak vücuda dairesel hareketlerle uygulanır. Bol su ile durulanır. Haftada 2-3 kez uygulanır.

Sunum şekli: 150 ml tüp

Gel Dounche Tonfiant
Arındırıcı Duş Jeli


Ürün Açıklaması :  İçeriğinde bulunan sarmaşık ekstresi sayesinde vücuttaki toksinleri uzaklaştırıp ödemi atar, sıkılaştırıcı etki gösterir. Musluk sularında bulunan kireci nötralize eder, cildi nemlendirir, Fenoksietanol ve sabun içermez.

İçeriktekiler: Sarmaşık ekstresi, EDTA, hassas sürfaktanlar

Kullanım şekli:  Duştayken ıslak vücuda uygulanır. Köpürtülüp durulanır.

Sunum şekli: 200 ml tüp

Serum Fermete Buste
Göğüs Şekillendirmeye yardımcı Serum

Serum Fermete Buste
Göğüs Şekillendirmeye yardımcı Serum


Ürün Açıklaması :  Dekolte,göğüs ve boyun bölgesine uygulanan krem-jel olan serum fermete büste,zamanla gevşeyen göğüs bölgesinin yeniden yapılanmasına yardımcı olur. İçeriğindeki aktif içerikler ve anti-oksidan kompleksler sayesinde cildin gevşemesini önler, doku yapılandırmasını destekler, cildi sıkılaştırır.

İçeriktekiler: PG aljinat,Vitamin E, Tatlı Badem Yağı,Nemlendirici ve besleyici kompleks

Kullanım şekli:  Sabahları kuru ve temiz cilde uygulanır.El,çapraz göğüs üzerine getirilir ve dairesel haraketlerle, aşağıdan yukarıya,göğüs altından boyuna kadar,masaj yapılır Tüm ürünü yedirene kadar nazikçe masaj yapılır. Her göğüs için 2 doz, nazikçe uygulanır. Dekolte ve boyun bölgesine de uygulanır.En az 1 ay boyunca uygulanmalıdır.

Sunum şekli: 50 ml şişe Uyarı: Göğüs ucuna temas etmemelidir.

Eau D’eciat
Ferahlatıcı Vücut Spreyi


Ürün Açıklaması :  Guarana ekstreli ferahlatıcı özüyle cildi ferahlatır ve enerji verir. Tüm gün cildi canlı ve gergin tutar. Ciltte hoş bir koku ve yumuşaklık bırakır.

İçeriktekiler: Guarana ekstresi, canlandırıcı koku

Kullanım şekli:  İstenilen sıklıkta kullanılır.

Sunum şekli: 150 ml sprey

Lait Hydratant Energisant
Nemlendirici Vücut Losyonu


Ürün Açıklaması :  Enerji veren nemlendirici losyon,cilde canlılık ve yumuşaklık kazandırmaya yardımcı olur. Cilde enerji vererek cildin daha esnek ve kadifemsi bir yapı almasına yardım eder. Nemin vücutta daha uzun süre tutulmasını sağlamaya yardım eder. Hafif formülü ile kolay emilir ve hızlı bir etki sağlar.

İçeriktekiler: Guarana ekstresi(Kafein), hyaluronik asit,gliserin, safflower yağı

Kullanım şekli:  Sabahları özellikle duştan sonra vücuda masaj yaparak uygulanır.

Sunum şekli: 200 ml tüp

Gel Correcteur Vergetures
Çatlak Karşıtı Bakım Kremi


Ürün Açıklaması :  İçeriğindeki bulunan fibrilin ve c vitamini desteği ile kollajen ve elastin fibrillerin sentezine yardımcı olur. Çinko glukonak ve Guanidin glukonat ile iritasyonu yatıştırır ve cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur. Maskeleyen pigmentler ile yüzeyde gözle görülen izleri azaltır.

İçeriktekiler: Fibrilin, C vitamini, çinko glukanat,guanidin glukonat

Kullanım şekli:  Çatlak görünümünün artmaya başladığı durumunda ve emzirme dönemi sonucunda hemen kullanılmalıdır. Sabah ve akşam bölgesel olarak uygulanır. Ürün iyice yedirilinceye kadar masaj yapılmalıdır. 2 ay kullanılmalıdır.

Sunum şekli: 75 ml tüp Uyarı: Annelik döneminde ve emzirme sürecinde kullanılamaz!

Huile De Soin Vergetures
Annelik ve Emzirme Döneminde Özel Çatlak Bakım Yağı


Ürün Açıklaması :  Annelik ve emzirme dönemine özel çatlak karşıtı bakım yağı, oluşmuş çatlakların görünümünü hafifletmek için kullanılır. Doğal, etkili ve güvenli içeriğe sahiptir. İçeriğinde bulunan kartam ve çuhaçiçeği yağları hidrolipidik film tabakasını korur, cildi nemlendirmeye ve elastikiyetini geri kazandırmaya yardımcı olur.Cameline yağı ise derinlemesine etki gösterir,elastin ve kollajen fibrillerin sentezini arttırır. Koruyucu yoktur. Slikon, uçucu yağ ve paraben içermez.

İçeriktekiler: Kartam yağı(yalancı safran yağı), Çuha çiçeği yağı, Cameline yağı(Ketencik yağı)E vitamini

Kullanım şekli:  Günde 1 yada 2 defa karın,bacak ve göğüs bölgesinde cilde tamamen nüfus edene kadar dairesel haraketlerle masaj yaparak uygulanır.

Sunum şekli: 150 ml pompalı şişe

Prevention Vergetures
Annelik Dönemi Çatlak Karşıtı Bakım Kremi


Ürün Açıklaması :  İçeriğinde bulunan Hidroksiprolin, E ve B5 vitamini içerikli yeniden yapılandırıcı kompleks ile kollajen ve elastin sentezini düzenler ve korur. Kartam ve tatlı badem yağı ile cildi besler ve esnekleştirir. Çaylamaya karşı direnci arttırır.

İçeriktekiler: E vitamini , Provitamin B5, Kartam yağı, Hidroksiprolin ve tatlı badem yağı

Kullanım şekli:  Annelik dönemi boyunca günde 1 veya 2 kere. Annelik döneminin 4.ayında doğumdan sonraki işl aya kadar göbek, göğüs ve kalçaya dairesel hareketlerle uygulayın.

Sunum şekli: 150 ml tüp
Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Selülit görünümü karşıtı bakım jeli
(0)
Elancyl Slim Design 200ml - Selülit için Bakım Jeli
169,90 TL
101,94 TL
Çatlak görünümünün hafiflemesine yardımcı olur
(0)
Elancyl Prevention Vergetures Çatlak Bakım Jeli 150ml
94,00 TL
69,00 TL
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.