Dermokozmetikler, kozmetik ürünler, makyaj ürünleri, anne bebek bakımı, sağlıklı yaşam ve güzellik ile ilgili bir çok bilgiyi, yeni ürünleri, ünlü markaların hikayelerini sizler için derleyip, bu sayfamızda Dermoeczanem Blog’da sizinle paylaşıyoruz.  Dermokozmetik ürünleri ve markaları buradan takip edin. 

Saç Bakımı ve Saç Sağlığı

Evde Saç Maskesi: Argan Yağı Mucizesi!

28 Mayıs 2020

“Sıvı Altın” olarak da bilinen argan yağı; Fas’ta yetişen Argania Spinosa isimli ağacın meyvesinin çekirdeklerinden elde edilen, tamamen doğal ve bitkisel bir yağdır.

5 Adımda Evde Saç Boyama

29 Nisan 2020

Kuaför salonlarına gitmeye imkan bulamadığımız bu karantina günlerinde evde saçlarınızı kendiniz boyayarak düşük maliyetle mükemmel saçlara ulaşabilirsiniz.

Kepek Hakkında Bilmeniz Gerekenler

10 Şubat 2020

Kadın erkek genç ihtiyar hemen hemen herkes hayatının bir döneminde kepek sorunu ile mutlaka karşılaşıyor. Hem verdiği kaşıntı tahriş gibi rahatsızlıklar, hem de pul pul dökülmeler nedeni ile görüntü açısından yaşattığı olumsuzlukla kepek sorunu hepimizi rahatsız ediyor.

Saçlarınızdaki Kuruluğa Özel Doyurucu Nem Bakımı

11 Aralık 2019

Nemini kaybeden saçlar, cansız ve sönük bir görünüme ulaşır. Bunun en büyük nedeni ise saçların ihtiyacı olan bakımı yapmamaktır.

Yağlı Saçların Bakımını Kolaylaştıran Öneriler

26 Kasım 2019

Her gün duş alsan da saçların hemen yağlanıyor mu? Saçların yağlanmadan dolayı çok çabuk mu sönüyor? Saçların kötü görünüme ulaşmasından dolayı mutsuz musun?

Doğru Bir Saç Bakımına Ulaşmanın Sırları

28 Ekim 2019

Saçlar, dış faktörlerle sürekli temas halinde olduğundan bulunduğu ortamın koşullarından etkilenir. Bu nedenle saçlara mevsime, sorunlarına ve ihtiyaçlarına özel bakım yapmak şarttır.

Sonbaharda Saçlarınızı İhmal Etmeyin

25 Eylül 2019

Yaz bitti, havalar soğudu. Hem mevsim geçişlerinden hem de yaz boyunca UV ışınlarıyla temas eden saçlarda birçok problem meydana gelebilir.

Dolgun Görünen Saçlara Ulaşmak Hayal Değil

09 Eylül 2019

Saçlar güzelliğin önemli göstergelerinden biridir. Herkesin hayali güzel görünen saçlara sahip olmaktır. Güzel görünen saçlara sahip olabilmek için belli rutinlerde saçlarınıza bakım yapmalısınız.

Deniz Sonrası Saç Bakımı Nasıl Yapılmalı?

17 Haziran 2019

Yaz geldi, plajlar doldu. Özellikle kadınlar plajda görünümlerine özel ilgi gösteriyorlar. Plaja gitmeden önce tırnaklar yaptırılıyor, vücuttaki istenmeyen tüyler yok ediliyor.

Fönün Kalıcılığını Artırma Sırları

21 Mayıs 2019

Yeni fön çekilmiş saçların ışıltısı tüm kadınları cezbeder. Ancak bu ışıltı pek uzun süre dayanmaz ve fön dış faktörlerin etkisiyle bozulur.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.