Garnier

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Normal ve karma ciltler için ferahlatıcı makyaj temizleme sütü
(0)
Garnier Üzüm Suyu Ferahlatıcı Makyaj Temizleme Sütü 200ml
34,90 TL
31,41 TL
48 saat boyunca koruma sağlarken, hızlı kuruma özelliği gösteren deo.
(0)
Garnier Ultra Kuru Deodorant Sprey 150ml
16,90 TL
15,21 TL
Arındırıcı çay ağacı yağı içeriği ile terleme karşıtı bakım sağlar.
(0)
Garnier Saf & Temiz Deodorant Sprey 150ml
16,90 TL
15,21 TL
Hepsi 1 arada nemlendirici - Normal ciltler
(0)
Garnier BB Krem Normal Ciltler 50ml
39,90 TL
35,91 TL
Saf kömür matlaştırıcı siyah kağıt yüz maskesi
(0)
Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi Matlaştırma 28gr
Yağlanmaya ve pürüzlere karşı etkili bakım
(0)
Garnier Saf & Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü 3'ü 1 Arada 150ml
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.
1 2

Garnier Ürünleri

Garnier Cilt Bakım

Garnier markası, 1904 yılında Fransa’da Alfred Amour Garnier tarafından kurulmuştur. Dünyada birçok kadının kullandığı cilt bakım ürünleri geliştirir.

Garnier Ürünleri
Garnier, ürünlerini doğadan aldığı ilhamla tasarlar ve kullanıcısına sunar. Cilt ve saç için faydalı meyveler, tohum, tomurcuk ve çiçekler markanın ürünlerinin ham maddesini oluşturur. Etkili, pratik ve modern Gariner ürünleri, cilt bakımlarını elverişli hale getirir. Siyah maskeler, makyaj temizleme suları, roll-onlar, nemlendirici spreyler, güneş koruyucu spreyler, BB kremler, makyaj temizleme mendilleri ve birçok Garnier ürünleri sitemizde yer alıyor.

Temizleme
Temizleme, cilt bakımının en önemli aşamasıdır. Gün sonu cildi tüm kirden, yağdan, tozdan, makyajdan arındırmak gerekir. Garnier Saf&Temiz Makyaj Temizleme Suyu, cildi nazikçe temizler, makyajdan arındırır. Bakım rutinlerinin vazgeçilmezi bu temizleyici, cilde ferah bir his kazandırmaya yardımcıdır.

Tonikleme
Özellikle makyaj yapan kadınların ve yağlı-akneye eğilim gösteren bir cilde sahip yetişkinlerin mutlaka tonik kullanması gerekir. Tonik, cilt temizleyicileri destekler ve gözenekleri arındırır. T bölgesindeki sebumdan kaynaklı aşırı parlamanın önüne geçmeyi hedefler. Garnier Üzüm Suyu Ferahlatıcı Tonik, cildin rahatlamasını ve yatışmasını sağlar.

Nemlendirme
Her cildin neme ihtiyacı vardır. Garnier Üzüm Suyu Botanik Ferahlatıcı Nemlendirici Krem, cildin günlük nem ihtiyacını takviye eder, yumuşaklık kazandırmaya yardımcı olur.

Maske
Garnier maskeleri, temizleme sularından sonra en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Maskeler, cildin ihtiyacını gidermeye yardımcı olur, derinlemesine bakım yapar.
Garnier Saf Kömür Siyah Kâğıt Yüz Maskesi Matlaştırma; siyah yosun, LHA ve hiyalüronik asit içeren formülü ile cilde doğal matlık kazandırır.
Marka; ekolojik sürdürebilirliğe önem verir ve ürünlerini bu doğrultuda geliştirir. Yenilikçi bakış açısıyla geliştirilen ürünler kullanıcılarının hayatını kolaylaştırma odaklıdır.
Garnier ürünlerini dermoeczanem.com’dan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.