Le Petit Marseillais

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Le Petit Marseillais Ürünleri

Le Petit Marseillais, hikâyesi Bernard Lengelle’nin Marsilya ziyaretinde geleneksel 300 yıllık sabunu keşfetmesiyle başlar.
Lengelle, muhteşem kokan bu geleneksel sabunların etkisiyle kokunun sırrını keşfeder ve ürünlerinin öncelikle güzel kokması gerektiğini anlar. Le Petit Marseillais 1984 yılından bu yana kokusuyla hayat bulur ve banyo yapmayı bir zevk haline getirir.
Saflık, doğallık ve sadeliğin birleşimi Le Petit Marseillais markası, kimliği ve değerleri ve başarısıyla adından söz ettirir. 2002 yılında Fransızların en sevdiği marka seçildi ve bu başarı global pazarda da oldukça etkili oldu. Marka birçok ülkeye ihraç ediliyor ve her geçen gün büyüme oranlarını arttırıyor. Le Petit Marseillais şampuanları ve Le Petit Marseillais duş jelleri markanın en bilinir ürünlerinden birkaçıdır. Markanın ürünleri her saç tipi ve cilt tipi düşünülerek geliştirilmiştir.

Le Petit Marseillais Banyo ve Duş Jeli Zeytin Ağacı Yaprağı ve Ihlamur
Cildinizi tertemiz yapan formülü ile keyifli bir banyo rutini için tercih edebilirsiniz.
Le Petit Marseillais Beyaz Şeftali ve Nektarin Banyo ve Duş Jeli
Mis gibi kokusuyla sizi mest edecek olan Le Petit Marseillais Beyaz Şeftali ve Nektarin Banyo ve Duş Jeli ile banyodan çıkmak istemeyeceksiniz.
Le Petit Marseillais ürünlerini dermoeczanem.com ayrıcalığıyla özel fırsatlar ve cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.