Day2Day

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Day2Day

Day2Day markası, yetişkinler için takviye edici gıdalar geliştirir. Markanın takviye edici gıdaları, vücudun normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Yenilikçi bakış açısına sahip bu ürünler, zamana uygun tasarlanır ve kullanıcı sorunları baz alınarak geliştirilir. Bilimsel araştırmalarla desteklenen Day2Day ürünleri, birçok klinik testten sonra piyasaya sunulur. Birçok ilke imza atan ve kalitesiyle adından söz ettiren Day2Day ürünleri sitemizde sizleri bekliyor.

Day2Day Ürünleri Nelerdir?
Yüksek kalite standartları baz alınarak geliştirilen markanın ürünleri, kullanıcılarından yoğun ilgi görüyor. Dünyada kendine yer edinen marka, kalitesi ve etkili ürünleri ile öne çıkmaya devam ediyor. Biotin, omega3, suntab, kolajen takviyesi ve bitkisel içerikli markanın ürünleri sitemizde sizleri bekliyor.
Day2Day The Collagen Beauty, markanın yoğun ilgi gören ürünlerinden biridir. Kolajen ve yeşil çay, içerir. Mango aromasıyla kolay tüketilebilir. Helal sertifikasına sahiptir. İlave şeker içermez.
Cildin ve saçın güzelliği için Day2Day Biotin, markanın öne çıkan ürünlerinden biridir. Kapsül formunda geliştirilmiştir.
Day2Day Suntab ise yeşil çay ekstresi, çinko, E vitamini içerir. 30 tablet formunda geliştirilmiştir. Günlük tüketim için özel üretilmiştir.
Day2Day ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.