sadsad x
asdasd
Filorga Ürünleri

Filorga Ürünleri

   1978 senesinde Fransız estetik ilaç doktoru Michel Tordjman tarafından kurulan Filorga, günümüzde de en popüler estetik ürünlerinden birisi olarak varlığını sürdürmekte. “Güzellik bir sanattır, biz onu bilimle gerçekleştiriyoruz…” mottosuna sahip marka cildinizin güzelliği için durmak bilmeden çalışıyor. Filorga markası ciltteki yaşlanma görüntüsünü engelleme, yavaşlatma ve düzeltme üzerine odaklanan bir marka. Cildinizin güzel görünmesi için teknoloji ve bilimi kullanan Filorga, ülkemizde de sık tercih edilen cilt güzelleştirme ürünleri satıyor. Sizlere bu prestijli markanın ürünlerini dermoeczanem.com farkıyla, online alışverişler kapıda ödeme kolaylığıyla sunuyoruz.
    Filorga markasının en popüler ürünleri arasında Time Filler – Kırışık Önleyici en başta geliyor. Bu ürünle kırışık görünümünde hatırı sayılır bir güzelleşmeye kavuşabilirsiniz. Çok yönlü bir ürün olan NCTF – Reverse ise kırışıklık, sıkılık ve parlaklık parolasıyla cilt görünümünde çoklu güzelleştirme efekti veriyor. Siz de cilt görünümünüzde profesyonel bir destek arıyorsanız, Filorga markasını dermoeczanem.com farkı ile kapınıza kadar online olarak getirtebilirsiniz. Kapıda ödeme, havale ve internetten ödeme seçenekleriyle artık dermokozmetik alışverişi çok kolay…

Filorga Kampanyası Geçerlilik Süresi: 16/11/2018 - 30/11/2018 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 64 ürün görüntüleniyor.
1 2

Kozmetikler, Temizlik Ürünleri ve Sağlık İlişkisi

Çoğu zaman kozmetik denince akla makyaj ürünleri ya da bakım kremleri gelir. Oysa şampuanlar, sıvı ya da katı sabunlar, diş macunları, en basit el kremleri hatta kolonyalar dahi kozmetik tanımının içine giriyor ve hepsi özenle seçilmeli.

Hassas Ciltler Hangi Ürünleri Kullanmalı?

Hassas ciltler sıradan kozmetik ürünlere tepki gösterebilir. Bu nedenle cilt bakımı ve makyaj için ürün seçerken çok daha titiz davranmanız gerekir.  Cildiniz hassas ise bu yazıyı dikkatli okuyun.

Akne nedir? Neden oluşur?

Akne, sivilce, İngilizce adı ile Acne, tıbbi adları ile Acne Vulgaris, Acne Conglabata, Acne Fulminans, hayatın neredeyse tüm evrelerinde erkek, kadın, genç, orta yaşlı herkesi etkileyebilen tıbbi bir hastalığın adıdır.

Cadı Fındığı Witch Hazel nedir? Ne İşe yarar

Kozmetik ve güzellik ürünlerinde çok sık kullanılan cadı fındığı yani İngilizce adı ile Witch Hazel bitkisini tanıyalım. Hamamelis Virginiana latince adı ile bilininen cadı fındığı önemli bileşenlere sahip mucizevi bir bitki. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.