Filorga Ürünleri

Filorga Ürünleri

   1978 senesinde Fransız estetik ilaç doktoru Michel Tordjman tarafından kurulan Filorga, günümüzde de en popüler estetik ürünlerinden birisi olarak varlığını sürdürmekte. “Güzellik bir sanattır, biz onu bilimle gerçekleştiriyoruz…” mottosuna sahip marka cildinizin güzelliği için durmak bilmeden çalışıyor. Filorga markası ciltteki yaşlanma görüntüsünü engelleme, yavaşlatma ve düzeltme üzerine odaklanan bir marka. Cildinizin güzel görünmesi için teknoloji ve bilimi kullanan Filorga, ülkemizde de sık tercih edilen cilt güzelleştirme ürünleri satıyor. Sizlere bu prestijli markanın ürünlerini dermoeczanem.com farkıyla, online alışverişler kapıda ödeme kolaylığıyla sunuyoruz.
    Filorga markasının en popüler ürünleri arasında Time Filler – Kırışık Önleyici en başta geliyor. Bu ürünle kırışık görünümünde hatırı sayılır bir güzelleşmeye kavuşabilirsiniz. Çok yönlü bir ürün olan NCTF – Reverse ise kırışıklık, sıkılık ve parlaklık parolasıyla cilt görünümünde çoklu güzelleştirme efekti veriyor. Siz de cilt görünümünüzde profesyonel bir destek arıyorsanız, Filorga markasını dermoeczanem.com farkı ile kapınıza kadar online olarak getirtebilirsiniz. Kapıda ödeme, havale ve internetten ödeme seçenekleriyle artık dermokozmetik alışverişi çok kolay…

Filorga Kampanyası Geçerlilik Süresi: 10/12/2018 - 31/01/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 63 ürün görüntüleniyor.
1 2

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.

ORGANİK SAÇ BOYASININ DİĞER SAÇ BOYALARINDAN FARKLARI NELERDİR?

Gün içinde kimyasallarla çok fazla temas halinde olan insanlar, kendi oluşturdukları alanda kullandıkları ürünlerin içeriklerini doğal-organik seçmeye çalışıyor.

BURUN TIKANIKLIĞINA NE İYİ GELİR?

Çoğu zaman alerjik bünyelerde görülen burun tıkanıklığı mevsim geçişlerinde hayatı zindana çeviriyor. Nefes alamamak, yenilen yemekten tat alınmaması gibi sorunları da beraberinde getiren burun tıkanıklığı birçok rahatsızlığa yol açabiliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.