x
0(850) 300 07 88
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı, resmi kaynaklı orjinal ürünlerdir. Tüm ürünlerimiz faturalıdır. Son kullanma tarihleri yenidir. Bu konuda %100 güvence veriyoruz.
Seçimleriniz
  • Marka (Filorga Ürünleri) kaldır
Fiyat Aralığı
Marka Listesi

 Filorga Kampanyası Geçerlilik Süresi: 16/02/2017 - 31/05/2017 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme için TIKLAYIN!  

Filorga Ürünleri

Medikal Anti aging çizgisinin aktörü. 1978'den beri Filorga labaratuvarları, tıp uzmanları ve estetik cerrahlar tarafından taktir edilmiş, hücresel anti aging mezoterapi tedavisinde, geliştirilmesinde ve anti aging medikal enjektabl ürünlerin üretiminde öncü olmuştur. Filorga araştırmaları, tasarlanan yeni tekniklerle kırışıklık, sıkılık kaybı, cilt yoğunluğunun ve ışıltısının kaybına karşı mücadeleye odaklanmıştır. ISO 13485 ödülünü en yenilikçi laboratuvar olarak kazanmıştır.

 Filorga'nın CNRS patentli dokusu cilde etkili bir şekilde nüfuz eder. Mezoterapi pazarında dünya lideri olan Filorga cildini seven tüm kadın ve erkeklerin vazgeçilmez markası haline gelmiştir.
 Filorga'nın temizleyicinemlendirici, tonik, kırışıklık karşıtı bakım ürünleri, aydınlatıcı ürünleri, göz çevresi bakım ürünleri ve diğer ürünlerine sitemizden online olarak ulaşabilir avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

 

1 2
1 2

Blog Son EklenenlerTüm Yazıları Görüntüle
E-posta Üyeliği Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta bültenlerine üye olun.
Dermoeczanem.com © 2014 Tüm Hakları Saklıdır
Dermoeczanem.com dermokozmetik, Cilt bakım, Anne ve Bebek ürünleri online satış sitesidir. Ürünlerin tamamı güvencemiz altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün satılmaz. Dermoeczanem.com, Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı, makyaj ürünleri satan online eczane sitesidir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.