sadsad x
asdasd

Filorga Kampanyası Geçerlilik Süresi: 17/09/2018 - 30/09/2018 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Filorga Ürünleri

Medikal Anti aging çizgisinin aktörü. 1978'den beri Filorga labaratuvarları, tıp uzmanları ve estetik cerrahlar tarafından taktir edilmiş, hücresel anti aging mezoterapi tedavisinde, geliştirilmesinde ve anti aging medikal enjektabl ürünlerin üretiminde öncü olmuştur. Filorga araştırmaları, tasarlanan yeni tekniklerle kırışıklık, sıkılık kaybı, cilt yoğunluğunun ve ışıltısının kaybına karşı mücadeleye odaklanmıştır. ISO 13485 ödülünü en yenilikçi laboratuvar olarak kazanmıştır.

 Filorga'nın CNRS patentli dokusu cilde etkili bir şekilde nüfuz eder. Mezoterapi pazarında dünya lideri olan Filorga cildini seven tüm kadın ve erkeklerin vazgeçilmez markası haline gelmiştir.
 Filorga'nın temizleyicinemlendirici, tonik, kırışıklık karşıtı bakım ürünleri, aydınlatıcı ürünleri, göz çevresi bakım ürünleri ve diğer ürünlerine sitemizden online olarak ulaşabilir avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

 

Bebek Şampuanları Genel Özellikleri

Bebekler en kıymetli varlıklarımız. Onlarla zaman geçirmekten keyif alıyoruz. Onların mutluluğu bizim en temel arzumuz. Peki temizliklerini yaparken ne kadar bilinçliyiz. Bebekler için olmazsa, olmaz banyo keyfi için neler yapmalıyız?

Hangi makyaj hangi fırça ile yapılmalı?

Güzel ve sizi tatmin eden bir makyaj için kaliteli makyaj malzemeleri, kaliteli makyaj fırçaları ve doğru makyaj tekniklerine ihtiyacınız var. Kaliteli demek mutlaka pahalı anlamına gelmiyor.

Doğru Diş Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Hepimiz sosyal hayatın içinde iletişim kurarız, bu iletişimi kurarken en fazla kullandığımız organımız olan ağzımızın sağlığı konusunda ne kadar bilgiliyiz?

Cilt Lekeleri Neden Oluşur? Nasıl Önlenebilir?

Cilt lekesi denilince akla gelen ilk şey, cildimiz üzerinde belirli alanlarda ten renginin normalden daha koyu ve adeta leke benzeri eşitsizlikler göstermesi anlaşılır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.