Oral-b

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Oral-B Ağız Bakım Ürünleri

Oral-B, Procter&Gamble (P&G)’ye ait bir markadır. P&G, 1837 yılından beri ürünleriyle dikkat çeker. Amerika menşeili bu şirketler grubu, birçok markasıyla dünya çapında üne sahiptir. Günlük yaşamlara dokunarak insanların hayatında küçük farklar oluşturmaya yönelik prensibini savunan P&G, Oral-B markasıyla ağız bakımında öncü rol oynuyor.
Çocuklardan, yetişkinlere kadar her yaş grubuna özel ürünler geliştiren Oral-B ağız bakımını keyifli hale getiriyor. Oral-B; manuel, pilli ve şarj edilebilir diş fırçaları, diş ipi, arayüz fırçaları, diş macunları, ağız çalkalama suları gibi geniş ürün yelpazesiyle sitemizde yerini alıyor.

Oral-B Pro 6000 Şarj Edilebilir Diş Fırçası
Şarjlı diş fırçası kullananların favori ürünü Oral-B Pro 6000 Şarj Edilebilir Diş Fırçası, 16 derecelik açı verilmiş özel kıllarıyla her dişi sarar ve 2 boyutlu salınım ve dönme hareketiyle her dişi ayrı ayrı temizleyerek sıradan manuel diş fırçasına göre güçlü plak temizliği yapmaya yardımcıdır.

Oral-B manuel diş fırçaları
Manuel geliştirilen diş fırçaları, dişleri tertemiz yapar ve yemek kalıntılarından arındırırlar. Oldukça yüksek performans sergileyen bu fırçalar, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor. Değiştirmek istediğiniz şarjlı diş fırçası başlığına, sitemizde Oral-B markası altında yer alan yedek diş fırçaları serisinden ulaşabilirsiniz.
Oral-B markasının tüm ürünlerini dermoeczanem.com’dan size özel cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.