sadsad x
asdasd
Topicrem Ürünleri

 Topicrem 1993 yılında , yenidoğan bebekler, çocuklar ve yetişkinler için güvenilir  cilt bakım ürünleri sunarak faaliyet göstermeye başlayan ve 40 ülkede faaliyet gösteren dermokozmetik bir markadır.

 Tüm ürünler , her aile üyesinin özel ihtiyaçlarına yönelik etkili ve güvenli  çözüm sunmak  için formüle edilmiştir. Ultra hafif formülleri günlük nem ihtiyacını en ideal şekilde korur.
 Yüksek standartlara öncelik veren Topicrem markasının tüm ürünlerine sitemizden online olarak ulaşabilir en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz
Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 56 ürün görüntüleniyor.

Kozmetikler, Temizlik Ürünleri ve Sağlık İlişkisi

Çoğu zaman kozmetik denince akla makyaj ürünleri ya da bakım kremleri gelir. Oysa şampuanlar, sıvı ya da katı sabunlar, diş macunları, en basit el kremleri hatta kolonyalar dahi kozmetik tanımının içine giriyor ve hepsi özenle seçilmeli.

Hassas Ciltler Hangi Ürünleri Kullanmalı?

Hassas ciltler sıradan kozmetik ürünlere tepki gösterebilir. Bu nedenle cilt bakımı ve makyaj için ürün seçerken çok daha titiz davranmanız gerekir.  Cildiniz hassas ise bu yazıyı dikkatli okuyun.

Akne nedir? Neden oluşur?

Akne, sivilce, İngilizce adı ile Acne, tıbbi adları ile Acne Vulgaris, Acne Conglabata, Acne Fulminans, hayatın neredeyse tüm evrelerinde erkek, kadın, genç, orta yaşlı herkesi etkileyebilen tıbbi bir hastalığın adıdır.

Cadı Fındığı Witch Hazel nedir? Ne İşe yarar

Kozmetik ve güzellik ürünlerinde çok sık kullanılan cadı fındığı yani İngilizce adı ile Witch Hazel bitkisini tanıyalım. Hamamelis Virginiana latince adı ile bilininen cadı fındığı önemli bileşenlere sahip mucizevi bir bitki. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.