Topicrem

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 79 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Topicrem Ürünleri

1993 yılında bir eczacı tarafından Fransa’da kurulan Topicrem markası, aile değerlerinden ilham alarak geliştirilir. Geliştirdiği cilt bakım ürünlerinin, dermokozmetik güvenliğini garanti eden marka, araştırmalarla desteklediği formüllerini kullanıcısıyla buluşturur. Topicrem, cilde konforlu bir bakım oluşturmayı prensip edinir. Yağlı, karma, normal, hassas, kuru ciltler için geliştirilen Topicrem ürünleri avantajlı fiyatlarla dermoeczanem.com’da…

Cilt Sorunlarına Karşı Topicrem Ürünleri
Her cilt tipinin yapısındaki farklılık nedeniyle, kendine özgü sorunları ve ihtiyaçları vardır. Bilinçli kullanıcılar kendi cilt tipine uygun ürün kullanır.
Atopiye eğilim sorununa sahip oğluna çözüm bulabilmek için eczacı baba tarafından kurulan Topicrem markası, cilt tipi farklılığını ve sorunlarını göz ardı etmez. Geliştirdiği tüm ürünlerde farklı cilt tiplerine ve farklı sorunlara karşı seçenekler barındırır.

Topicrem Mela Corrective Day Cream
Cilt lekeleri; güneşten, cildi doğru temizleyememekten ve cilt tipine uygun ürün kullanmamaktan dolayı oluşabilir. Sitemizde yer alan Mela Corrective Day Cream, ciltte oluşan lekelere bakım yapar, etkili içeriği ile cilde ışıltı kazandırmaya çalışır. Gün içinde rahatlıkla kullanabileceğiniz kremi, sitemizden uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Topicrem DA Face & Body Emollient Balm
Kuru, çok kuru ve atopiye eğilimli ciltler için geliştirilen DA Face & Body Emollient Balm, yediden yetmişe tüm yaş aralığına uygundur. Pompalı yapısıyla kullanımı oldukça konforlu olan ürünü, cildinizdeki kuruluğa ve atopiye eğilim sorununa karşı kullanabilirsiniz.

Topicrem AC Purifying Cleansing Gel
Cilt temizliği, özellikle yağlı ciltlere sahip yetişkinler tarafından, günde minimum iki kez yapılması gerekir. İçeriğindeki aktif kompleksler sayesinde cilt temizliğinde oldukça yüksek performansa sahip AC Purifying Cleansing Gel, cildinizdeki akneye eğilim gösterme sorununa karşı çözüm bulmaya çalışır. Sabah güne başlarken, akşam yatmadan önce cildinizi temizleyerek, gözeneklerinizi arındırabilirsiniz.

Topicrem Ac Compensating Moisturizing Cream
Cildinizin ihtiyacı olan neme ulaştırmak için kullanabileceğiniz Ac Compensating Moisturizing Creami gün içinde yüz ve boynunuza uygulayabilirsiniz. Ürün, formülündeki üst düzey ham maddeler sayesinde cilde parlaklık kazandırmaya yardımcı olur.

Topicrem PH5 Lait Douceur Yumuşak Süt Şampuan
Çok farklı bileşenlerin bir araya getirilmesiyle oluşan Süt Şampuan, saçların ihtiyacı olan neme ulaştırır, saç tellerini rahatlatır ve parlaklık kazandırmaya çalışır.
Saç bakımınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz Şampuana dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz.

Topicrem Cica Nemlendirici Krem
Dermatolojik olarak test edilen formülü ile Cica Nemlendirici Krem, cildin savunma mekanizmasını artırmaya yardımcı olur. İçeriğindeki nemlendirici ajanlar sayesinde cildi etkili bir şekilde nemlendiren kremle, cildinize ışıltı kazandırabilirsiniz.
Topicrem Cica Nemlendirici Kreme sitemizden ulaşabilir, hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Topicrem Huile Emollient Oil
Krem kullanmayı sevmeyenler için iyi bir alternatif olan Huile Emollient Oil, nemlendirici kremle aynı göreve sahiptir.
Rahatlıkla kullanabileceğiniz Topicrem Huile Emollient Oil’i, masaj yaparak cildinize uygulayabilirsiniz. Kuru ciltlere yönelik ekstra nem ajanlarıyla donatılmış yapısıyla Huile Emollient Oil, yediden yetmişe tüm yaş aralığına hitap eder.
Tüm Topicrem ürünleri cildin pH seviyesine uygun geliştirilir. Herhangi bir cilt sorununa sahipseniz aklınıza ilk gelecek markalardan biri Topicrem’dir. Çünkü;
• Yediden yetmişe tüm yaş aralığı için etkili formüller geliştirir.
• Formülleri sadece kullanıcısının cildini düşünerek oluşturur.
• Formüllerinde kullandığı ham maddeleri yoğun araştırmalarla seçer.
• Ürünler, kullanıcısının cilt bakımını aşama aşama düşünerek tasarlar.
Bakım balmı, güneş koruyucular, el kremleri, matlaştırıcı bakım kremleri, nemlendirici serumlar, temizleme jelleri, temizleme sütleri, aydınlatıcı kremler, onarıcı bakım şampuanı ve birçok Topicrem ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.
Topicrem ürünlerini dermoeczanem.com aracılığı ile satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.