Bionike Ürünleri

Bionike Ürünleri

   Bionike, 1930’lardan bu yana cildin ihtiyaçlarını karşılayan İtalya menşeli bir firma. BioNike, iki Yunanca kelimeden türemiş bir kelimedir. Bio=Hayat Nike= Başarı
    Bionike Ürünleri, Son teknoloji aktif bileşenler içeren, yüksek oranda tolere edilebilir son derece nazik formülasyona sahiptir. Ürünler Tıbbi gözetim altında klinik olarak test edilmişti. Koruyucu, parfüm, glüten içermez.
   Hali hazırda dünya genelinde 50’yi aşkın ülkede Bionike ürünleri için bir dağıtım ağı mevcuttur.
   Tüm Bionike ürünlerine sitemiz dermoeczanem.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bionike_masaustu_5.09.19.jpg (178 KB)

Bionike Kampanyası Geçerlilik Süresi: 05/09/2019 - 15/09/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

bionike-kampanya-masaüstü

Bionike  Kampanyası Geçerlilik Süresi: 17/05/2019 - 30/09/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4
Toplam 113 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.