sadsad x
asdasd

Bebek Ürünleri

   Bebekler bizim için en önemli varlıklarımız. Onların hassas ciltleri için özel olarak hazırlanmış bebek ürünleri ve dermokozmetik bebek bakım ürünlerini bu kategorimizde bulacaksınız. Bebek şampuanları, bebekler için kullanılan pişik kremleri, vücut şampuanları, losyonlar ve nemlendirici kremler bu ürünlerin tamamı, özel seçilmiş formüller ile üretilmek zorunda. Yetişkinler için güvenli olan bir çok kozmetik bebekler üzerinde kullanılamazlar. Bebek ürünlerinde kullanılan, renk ve koku verici maddeler özel seçilmeli.
    Alerji ya da toksik etkileri minimum düzeyde olmalı. Bebeklerin cildi çok daha kırılgandır. Bebek cildi hem probiyotik bariyer hem de sebum açısından yetişkinlere göre daha zayıf olabilir. Bebek ürünleri kategorimizde öne çıkan markalar ise Mustela, Burts Bees, Trukid, ABC Derm , Uvela Ecowell, Bebe Pediatric, Sebamed , Palmers gibi markalar. Tüm bebek bakım ürünlerini ve en ünlü bebek markalarını sitemizden özel fiyatalar ve avantajlı kampanyalar ile satın alabilirsiniz.
    Bebeklerin ve yeni doğanların belirli bir gelişim süresi boyunca her türlü ihtiyaçları anne ve babaları tarafından karşılanmaktadır. Sonuçta bu süre boyunca dışa bağımlı oldukları göz önüne alındığında bu normal bir durumdur. Bu noktada anne ve babalar tarafından bilinmesi gereken bebek ve yeni doğanların bu dönemlerde oldukça hassas bir yapıda olduklarıdır. Dolayısı ile bebek bakımı konusunda oldukça dikkatli olmak gerekmektedir. Ö zellikle en çok tercih edilen Mustela, Sebamed, Chicco, Babe Pediatri, Trukid bakım markalarının bebek pişik kremi, saç ve vücut şampuanı, banyo, beslenme ürünleri, eğlenceli ve eğitici oyuncaklarına www.dermoeczanem.com sitemizden kredi kartı, kapıda ödeme seçenekleri ve hızlı gönderi ile en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bu Kategorideki Tüm Markaları Görmek için Tıklayınız.
NUK
Oro
SMA
Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2 3 .... 24 25 26
Toplam 1529 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 24 25 26

CİLT BAKIMINDA DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR

Günümüzde insanların yaptığı en büyük hatalardan biri, kulaktan dolma bilgilerle cildine bakım uygulamaları. Cilt tipinizi tespit etmeden, hangi ürünün cildinize uygun olduğunu bilemezsiniz.

El Ayak Bakımı Nasıl Yapılır?

Aralık’ın gelmesiyle birlikte havalar iyice soğudu. Bu soğuk havalara karşı önlem almak gerek. Çevresel faktörlerle teması en çok organ olan eller ve ayakların bakımı ihmal ediliyor. 

KENDİ PARFÜMÜNÜ KENDİN YAP

İnsanlar hayatımızda; varlıklarıyla, isimleriyle, yaşattıkları anlarla yer ettiği kadar kokularıyla da yer ederler. İnsanlar kadar mekânlar da zihnimizde kokularıyla kimliklenebiliyor.

GÖZ MAKYAJINI DOĞRU YAP, GÖZ ALICI OL!

Günümüz makyaj trendleri genelde gözler üzerine kurulu. Bunda, insanın en dikkat çekici organı olmasının büyük payı olduğunu söylemek mümkün.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.