Dermokozmetikler, kozmetik ürünler, makyaj ürünleri, anne bebek bakımı, sağlıklı yaşam ve güzellik ile ilgili bir çok bilgiyi, yeni ürünleri, ünlü markaların hikayelerini sizler için derleyip, bu sayfamızda Dermoeczanem Blog’da sizinle paylaşıyoruz.  Dermokozmetik ürünleri ve markaları buradan takip edin. 

Sağlıklı Yaşam

Temizlik En Güçlü Önlemdir

17 Mart 2020

Hepinizin de bildiği üzere insanlık olarak son derece zor günler geçiriyoruz. Bu durumun daha da kötü bir hale gelmemesi için alınması gereken birtakım önlemler var.

En Değerli Varlığınız Çocuğunuzu Güneşten Koruyun

28 Haziran 2019

Güneşin zararlı etkilerinin farkında olan ebeveynler, çocuklarını güneşten korumak için ekstra çaba sarf ederler. Çünkü zararlı UV ışınları, çocuklarının cildini yetişkinlere oranla daha çok etkiler. 

Doğru Diş Fırçalama Teknikleri

14 Haziran 2019

Ağız bakımı, kişisel bakımın en önemli parçasıdır. Ağız hijyeninin sağlanması için yapılması gereken ağız bakımı, belli periyotlardan oluşur.

Doğal Ürünlerin Kullandığı Sertifikalar Neler?

31 Mayıs 2019

Son yıllarda, günlük yaşantısında doğal ürün kullanmak isteyen yetişkinlerin sayısı arttı. Gıda sektöründen sonra sürekli yenilenen ve gelişen kozmetik sektörü, insanların bu isteğine paralel olarak ürettiği tüm ürünlerde alternatifleri çoğalttı ve doğal-organik üretime uygun ürünler piyasaya sunmaya başladı.

Doğal Bronzluğun Püf Noktaları

08 Nisan 2019

Işıl ışıl bronz tene sahip olma hayali kadınlar için çok eski bir tutkudur. Bronz bir tene sahip olmak isteyen kadınlar saatlerce güneşlenir, solaryumda bekler.

TIRNAK BAKIMININ PÜF NOKTALARI

04 Mart 2019

Bakımlı eller ve bakımlı tırnaklar her zaman dikkat çeker. Bu yazımızda tırnak bakımının püf noktaları için bilinmesi gerekenleri araştırdık.

DOĞRU AĞIZ BAKIMI NASIL YAPILIR

14 Şubat 2019

Ağız bakımı, en önemli kişisel bakımlardan biridir. Günde en az iki kere yapılması gereken ağız bakımı çoğu zaman aksatılabiliyor.

BEYAZ DUT KURUSUNUN FAYDALARI

18 Ocak 2019

Beyaz dut, tadıyla kokusuyla lezzetiyle insanların en çok sevdiği meyvelerden biri. Ülkemizde bolca yetişen beyaz dut, ilkbahar mevsiminin aranılan meyvesidir.

BURUN TIKANIKLIĞINA NE İYİ GELİR?

07 Ocak 2019

Çoğu zaman alerjik bünyelerde görülen burun tıkanıklığı mevsim geçişlerinde hayatı zindana çeviriyor. Nefes alamamak, yenilen yemekten tat alınmaması gibi sorunları da beraberinde getiren burun tıkanıklığı birçok rahatsızlığa yol açabiliyor.

SELÜLİT NEDEN OLUŞUR?

04 Ocak 2019

Kadınların en önemli estetik sorunlarından biri olan selülit nedir, neden oluşuyor? Selülit nasıl giderilir? Bu yazımızda bu çok merak edilen soruların cevaplarını bulacaksınız.

1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.