Dermokozmetikler, kozmetik ürünler, makyaj ürünleri, anne bebek bakımı, sağlıklı yaşam ve güzellik ile ilgili bir çok bilgiyi, yeni ürünleri, ünlü markaların hikayelerini sizler için derleyip, bu sayfamızda Dermoeczanem Blog’da sizinle paylaşıyoruz.  Dermokozmetik ürünleri ve markaları buradan takip edin. 

Anne ve Bebek

Ebeveynlerden Yoğun İlgi Gören Bebek Ürünleri

28 Ağustos 2019

Doğum öncesi ve sonrası dönem her açıdan oldukça zorludur. Kendine özgü belli ihtiyaçlar ve aşamalardan oluşur. Bebekleri için en iyisini isteyen ebeveynler yoğun araştırma süreci sonrası bu dönemde kullanacakları ürünleri seçerler. 

Annelerin Kurtarıcısı Emzirme Ürünleri

09 Ağustos 2019

Anne olmak, dünyaya bir birey kazandırmak yaşanabilecek en güzel hislerden biri. Yoğun ve zorlu bir süreci beraberinde getirse de, anne olmak temelinde oldukça muhteşem ve keyifli bir histir.

Pişik Bakımı Nasıl Olmalıdır

24 Haziran 2019

Pişik sorunu, bebeklerde çok görülen cilt problemlerinden biridir. En çok 0-18 ay arası görülen bu problem, ebeveynlerin elini kolunu bağlar.

Annelerin Favorisi 6 Bakım Kremi

14 Mayıs 2019

Anneler bebek beklediklerinin haberini aldıkları andan itibaren bakım ürünlerine ihtiyaç duyarlar. Bu ürünler, annelerin en hassas süreçlerini daha rahat ve konforlu bir şekilde geçirmelerini sağlar.

Bebek Şampuanları Genel Özellikleri

22 Eylül 2018

Bebekler en kıymetli varlıklarımız. Onlarla zaman geçirmekten keyif alıyoruz. Onların mutluluğu bizim en temel arzumuz. Peki temizliklerini yaparken ne kadar bilinçliyiz. Bebekler için olmazsa, olmaz banyo keyfi için neler yapmalıyız?

Earth Mama (Anne) Kimdir?

08 Kasım 2016

Earth Mama doğal bir gebelik sürecinin önemine ve doğanın büyüleyici gücüne inanır. Markanın en önemli misyonu: annelik dönemi , doğum sonrası ve emziren kadınlar için  ve her yaştan bebekler için güvenli, bitkisel alternatifler sunmak ve geleneksel bitki, ve ürünler ile güvenli kişisel bakım konusunda insanları eğitmek, yardımcı olmaktır.

Mustela ile Annelik Yolculuğu

06 Eylül 2016

Annelik yolculuğuna Mustela ile çıkmaya ne dersiniz? Haydi yolculuğa başlayalım:
Anne adaylığı ile başlayan yolculukta hamilelik ve sonrasında oluşabilecek vücut çatlak görünümü karşılaşılmak istenmeyen bir görüntüdür. Çatlak görüntüsü oluşmadan kullanıma başlamak için:

YAŞASIN ANNE OLUYORUM-2 BEBEĞİMİ BESLİYORUM

06 Eylül 2016

Anne olduğunuzda bir besleme süreci başlar. Bebeğin ilk gıdası anne sütüdür. Bebeğin tüm ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bir besindir anne sütü. Bebeğin gıda olarak tüm ihtiyaçlarını karşıladığı gibi anne ve bebeğin arasındaki sevgi ve şefkat ihtiyaçlarını da karşılaması

YAŞASIN ANNE OLUYORUM-1 BEBEĞİMİN İLK İHTİYAÇLARI

06 Eylül 2016

Annelik her kadının en özel yolculuğudur. Bu çok özel ve anne olmadan anlaşılamayacak güzellikteki yolculuk kadının hayattaki sorumluluklarını da artırmaktadır. Anne olduğunuzda bebeğinizin gerekli ihtiyaçlarını belirlemeli ve zamanında bebeğinizin bakımını sağlamalısın

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.