Diadermine Ürünleri

Diadermine Ürünleri

   DIADERMINE Alman devi Henkel’e ait bir markadır. DIADERMINE markası 1904 yılından beri cilt bakım ürünleri geliştirir.
   Cilt bakım ürünlerinin formülü DIADERMINE’nin felsefesini yansıtır: “Dermatolojik araştırma.”
   DIADERMINE ürünleri fiyatları her bütçeye hitap eder. Marka “ulaşabilir fiyatı” kendine prensip edinmiştir.
   DIADERMINE ürünleri dermotolojik araştırmalara dayanan çığır açan formülleri ile dermokozmetik piyasasında adından söz ettirir.
   2005 yılında Türkiye sahasına giren DIADERMINE markası cildin ihtiyacına önem verir.
   DIADERMINE lift kullananların diğer favori ürünü DIADERMINE maske markanın çok tercih edilen ürünlerinden birisi.
   DIADERMINE Hydralist, çok ses getiren bir seridir. Cilt bakım ürünlerine yeni bir soluk getirmiştir.
   DIADERMINE cilt bakım ürünlerini dermoeczanem.com güvencesiyle internet üzerinden yedi gün yirmi dört saat sipariş verebilrisiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3
Toplam 72 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.