Dead Sea Naturals

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Dead Sea Naturals

Ölü deniz veya diğer bilinen ismi ile Lut Gölü, doğal mineraller açısından oldukça zengin bir su kaynağıdır. Yüzyıllar boyunca insanlar bu bölgenin suyundan faydalanmış, özellikle cilt bakımı konusunda cildin kendini yenilemesi için Ölü Deniz’in eşsiz zenginlikteki minerallerinden yardım almışlardır. Dead Sea Naturals ismi gibi, Ölü Deniz bölgesinin derin zenginliklerinden faydalanan, yeni nesil doğal cilt bakım markasıdır.

Minerallerin ve bitkilerin doğal potansiyeli, özen ile harmanlanarak cilt ve güzellik bakımının en etkili ve özel formüllerini ortaya çıkarmıştır. Deas Sea Naturals doğanın gücü sayesinde cilt bakımının sınırlarına ulaşmıştır.Doğanın en etkili elementlerini bir araya getirerek cilt için en etkili bakımı oluşturmak markanın an hedefidir.

İnsanların Ölü Denizden yüzyıllar boyunca faydalanmasının sebebi herhangi bir su kaynağından neredeyse 10 kat daha fazla mineral içermesi ve içerdiği minerallerin cildimizi yenilemesine yardımcı olmasıdır. Ayrıca denizin iklimi ve birçok sebepten dolayı Ölü Denizin insan cildinin kendini yenilemesine yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır.

Dead Sea Naturals Ahava’nın bir alt markasıdır. Tıpkı Ahava gibi onlarda tüm ürünlerinin tamamen doğal olması için çok emek harcamıştır. Marka oluşturulurken Ahava’nın otuz senelik bilgi birikiminden faydalanılmıştır. Tüm ürünler gönüllüler üzerinde Alerji testlerine tabi tutulmuştur ve Hassas cilde sahip bireylerin dahi kullanabileceği forma getirilmiştir. Ürünlerin hiçbirinde hayvansal madde kullanılmaz, hepsinin vegan sertifikası vardır. Ayrıca ürünler asla hayvanlar üzerinde de test edilmez.

Dead Sea Naturals hem insan cildine hem de doğaya dost ürünler geliştirmeyi hedefleyen bir markadır. Ürün kapları ve ambalajları geri dönüştürülebilir maddelerden üretilir. Ürünlerin üretiminde kullanılan sistem, su ve bitki tüketimini doğaya geri kazandırılmak üzere kurulmuştur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.