Ahava

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Ahava Ürünleri

"Doğanın ve doğal minarelerin, cilt, saç ve vücut bakımımıza şekillendiren bilime öncelik etmesine izin veriyoruz." Bu cümle Ahava’nın kendi resmi sitesinde yer alıyor ve aslında Ahava markasının ne yapmak istediğini ve neyi amaçladığını çok iyi şekilde özetliyor. Gerçekten de Ahava’nın üretmiş olduğu bütün ürünler doğal minerallerden oluşuyor.

Ahava ürünleri 1988 yılında, doğal minerallerinin cilt üzerindeki koruyucu etkisini ve cilt bakımında ne kadar faydalı olabileceklerini araştıran bir grup İsrailli bilim insanı tarafından kurulmuştur. Kuruluş, 1988 yılından beri, doğallık ilkesinin dışında hiç hareket etmedi.

Ahava’yı diğer birçok markadan farklı kılan nokta, Ahava’nın doğa cilt ve insanlar arasındaki dengenin sonucu markanın her formülünde kullanılan mineral katalizörü olan ‘AHAVA’ OSMOSTER’ i ortaya çıkardı. En dinamik ve etkili deniz minerallerinden oluşan bu formülleri cildin nemlendirilmesine ve dengelenmesi konusunda yıllar boyu başarısını kanıtladı. Ayrıca en önemli noktalardan bir tanesi, Ahava ürünleri ve formüllerinin sadece cildi nemlendirmek veya beslemek değil, bunu yaparken cildinizdeki nem ve yağ dağılımını da dengeler. Cildin derinliklerinde olması gerekenden fazla nem veya varsa, fazlalık olan ve nemi cildin en çok neme ihtiyaç duyan bölgesine yani dış yüzeye çeker. Böylece cildiniz kendi kendini yenilemiş olur.

Ahava ürünleri geliştirilirken doğadan ilham alınır ve bu doğrultuda hareket edilir. Ahava’nın üretmiş olduğu tüm ürünler vegandır. Ürünler alerji yapması için hassas cilde sahip gönüllülerde denenmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.