Karma ve Yağlı Ciltler

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4
Toplam 117 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Karma ve Yağlı Cilt Bakımı

Cilt bakımı hayatımızda oldukça önemli bir noktada yer almaktadır. Şehir hayatının kirli havası makya kalıntıları, yorgunluk ve yaşlanma gibi etkenlerle, cildimiz gittikçe çöker ve bakıma ihtiyaç duyar. Negatif etkileri en aza indirmek için ise yapılması gereken cilt tipine uygun doğru ürünlerle düzenli olarak uygulanan bir cilt bakım rutinidir.

Cilt bakımından olumlu sonuçlar alabilmek için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise cilt tipinin iyi anlaşılması ve doğru ürünlerin tercih edilmesidir. Özellikle, cilt problemleriyle en çok karşılaşan cilt tipi olan karma ve yağlı cilt sahipleri, akne, yağlanma ve parlama gibi problemlerden kurtulmak için cilt bakım ürünlerini büyük bir özenle seçmeliler.

Karma ve Yağlı Ciltler İçin Cilt Bakım Ürünleri

DermoEczanem’de karma ve yağlı ciltler için nemlendirici, tonik, maske gibi çeşitli bakım ürünleri bulunmaktadır. Eğer yağlı cilt için nemlendirici arıyorsanız, La Roche Posay Effaclar Duo + kremi tercih etmelisiniz. Yapışkan his bırakmayan bu krem, yağlı ve akneye eğilim gösteren ciltler için birebir.

Hem yağlı, hem de gözenekli bir cilde sahipseniz SkinCeuticals Clarifying Clay Masque deneyebileceğiniz maskeler arasındadır. Cildinizi kirlerden ve fazla yağdan arındıran bu maske aynı zamanda cildinizi nemlendirir ve parlak bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Karma ve yağlı ciltler için doğru güneş kremini bulmak da oldukça zor olabilir. Bununla birlikte, hem yaz hem de kış aylarında güneş kremi oldukça önemlidir. Karma ve yağlı cilde sahip olduğunuz için güneş kremi kullanmaktan çekiniyorsanız, cilt tipinize uygun güneş kremlerine yönelmelisiniz. Örneğin, Avene Cleanance Solaire güneş kremi, yağlı ciltler için birebir bir üründür. Cildi matlaştırmaya yardımcı bu ürün, cildin yatışmasına ve rahatlamasına da yardımcı olur.

Gün sonunda makyajınızı temizlerken tercih etmeniz gereken ürün de, yine cilt tipinize bağlıdır. Karma ve yağlı ciltler için üretilen makyaj temizleme suları ve mendilleri cildinizi derinlemesine temizlemenize yardımcı olacak. Avene Cleanance misel su, hem yağlı hem de karma ciltleri arındırır ve temizler. Aynı zamanda, cildin sebum dengesini sağlayan bu ürün, cildinize sağlıklı bir görünüm katar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.