Capilactif

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Capilactif Saç Bakım Ürünleri

Capilactif markası, eczacılar, biyokimyacılar ve saç uzmanları tarafından geliştirilen ürünleri ile dermokozmetik sektöründe dikkat çeker. Marka 1995’te Fransa’da kurulurken, 2014 itibari ile Türkiye pazarında girmiştir. Ürünlerini; “insan dostu, güvenilir, çevreye saygılı, sağlık dostu” olarak geliştiren Capilactif tecrübesini Olimpos Pharma ile birleştirmiştir.

Capilactif Ürünleri
Saç bakımında güvenilir ürünlere mi ihtiyacınız var? O zaman tüm içerikleri güvenilir ham maddelerden seçilen Capilactif ürünleri sizleri bekliyor. Doğal ve temiz içeriklerle oluşturulmuş yapısı saçlara derinlemesine bakım yapar. Tüm Capilactif ürünleri dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Capilactif Capicade Hair BB Cream
Capilactif Capicade Hair BB Cream, içeriğinde çok özel 3 aktif bulunur. Capilactif kremleri ıslak ya da kuru saça uygulanabilir.

Capilactif Saç Dökülmesi Karşıtı Losyon
Dökülme karşıtı özel geliştirilmiştir. Dökülme sorununa karşı çözüm aramaya çalışır ve azaltmayı hedefler. Capilactif Saç Dökülmesi Karşıtı Losyon dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.
Capilactif losyonlar ise; saç dökülme karşıtı, kepeklenmeyi en aza indirici, yeniden dengeleyici, rahatlatıcı losyonlar olarak sıralanabilir.
Capilactif şampuanlar ise; kepek karşıtı, dengeleyici şampuan, saç bakım şampuanları gibi çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Capilactif ürünlerine dermoeczanem.com güvencesiyle sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.