Milk Shake

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4 5 6
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 171 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Milk Shake Ürünleri

1999 yılında Ivano Panzeri tarafından kurulan Milk Shake markası, saç bakım ürünleri geliştirir. İtalya’da geliştirilen doğal içeriklerle tasarlanan Milk Shake ürünleri, dünyada yoğun ilgi görür. En yenilikçi markalardan biri olarak tanınan Milk Shake, saç sorunlarını çözmeye çalışır ve saçın estetik problemlerine karşı bakım yapar. Profesyonel, enerjik ve her yaşa hitap eden ürünleri ile saçlara kaliteli bir görünüm kazandırmaya çalışır.

Tüm saç tipleri için özel seçenekler geliştiren markanın içeriklerinde bal, jojoba, süt proteinleri, mango, kestane, muru muru yağı, papatya, soya, pirinç gibi doğal ham maddeler kullanılır. Saçlara doğal canlı bir görünüm kazandırmaya çalışan formülleri ile markanın ürünleri saç bakımında öne çıkar. Milk Shake ürünleri;
• Günlük saç bakımınızı rahatlıkla yapmanıza yardımcı olur,
• Saçın estetik ihtiyaçlarına çözüm önerileri sunar,
• Ayrı saç tiplerine sunduğu seçeneklerle saç tiplerine özel bakım yapar,
• Sadece doğal ham maddelerle geliştirildiğinden saçlara herhangi bir zararı bulunmaz,
• Saçların yorgunluğunu gidermeye çalışır ve saçlara parlak bir görüntü kazandırmaya gayret eder.

Yüzde elli geri dönüşüme uygun ürün ambalajları ile doğa dostu içerikler geliştirir. Geniş ve kaliteli bir ürün yelpazesine sahiptir. Doğadan aldığı ilhamı ürünlere yansıtan marka, enerjik ürünleri ile kadınlardan yoğun ilgi görür.

Bakım köpükleri, yardımcı köpük, kırılgan saçlar için bakım spreyi, belirginleştirici sprey, yoğun saç besleyici maske, güneş sonrası nemlendirici sprey, nemlendirme şampuan, arındırıcı şampuan, saç kalınlaştırıcı şampuan, hacimlendirici ve şekillendirici şampuan, muru muru yağı, argan bakım yağı, nemlendirici ve parlatıcı süt, bakım serumu gibi tüm Milk Shake ürünleri dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.