x
0(850) 300 07 88
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı, resmi kaynaklı orjinal ürünlerdir. Tüm ürünlerimiz faturalıdır. Son kullanma tarihleri yenidir. Bu konuda %100 güvence veriyoruz.
Marka Listesi

Ayak Bakımı Ürünleri

Ayaklarımız, vücudumuzun ağırlığını taşımanın yanında, yere sürekli temas halinde olarak ve ayakkabı içerisinde uzun süre kapalı kalırlar. Bu nedenle özel ve özenli bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Ayak bakımında öncelikle ayakların hijyenine ve yıkandıktan sonra kurutulmasına dikkat edilmelidir. Ayak sağlığı için nemlendirici/besleyici özelliğe sahip ayak kremi ve ayak bakım ürünlerini kullanarak kuruma-yıpranma ve çatlamalara karşı önlem alınırken; özellikle uzun süre ayakkabı içerisinde kalması sonucu oluşan ayak terlemesi için özel olarak geliştirilen ürünler kullanılmalıdır. Ayak terlemesi karşıtı ürünler, ayaklarınızın kuru kalmasını sağlayarak terlemesine ve dolayısı ile koku oluşumuna karşı ayaklarınızı korur, ayaklarınıza konfor ve rahatlık kazandırabilir. Ayak peelingleri ile ayaklarınızın derisini tazeleyebilir pürüzsüz ve yumuşak ayaklara kavuşabilirsiniz. Ayak bakımına ve temizliğine dikkat edilmesinin yanı sıra, ayaklarınızı mümkün olduğunca havalandırmaya ve çok uzun süre aynı ayakkabıyı kullanmamaya özen gösteriniz. Ayak bakım ürünlerinde en fazla tercih edilen markalar; Babe, Barielle, Bliss, Burt’s Bees, Caudalie, Cosmed, DR. Scholl, Farmona, Neutrogena, Organique, Sally Hansen, Topicrem, Triderma ve TTO’ dur.  

 
1 2 3 .... 8 9 10
1 2 3 .... 8 9 10

Blog Son EklenenlerTüm Yazıları Görüntüle
E-posta Üyeliği Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta bültenlerine üye olun.
Dermoeczanem.com © 2014 Tüm Hakları Saklıdır
Dermoeczanem.com dermokozmetik, Cilt bakım, Anne ve Bebek ürünleri online satış sitesidir. Ürünlerin tamamı güvencemiz altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün satılmaz. Dermoeczanem.com, Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı, makyaj ürünleri satan online eczane sitesidir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.