sadsad x
asdasd
Ayak Bakımı Ürünleri
Ayaklarımız, vücudumuzun ağırlığını taşımanın yanında, yere sürekli temas halinde olarak ve ayakkabı içerisinde uzun süre kapalı kalırlar. Bu nedenle özel ve özenli bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Ayak bakımında öncelikle ayakların hijyenine ve yıkandıktan sonra kurutulmasına dikkat edilmelidir. Ayak sağlığı için nemlendirici/besleyici özelliğe sahip ayak kremi ve ayak bakım ürünlerini kullanarak kuruma-yıpranma ve çatlamalara karşı önlem alınırken; özellikle uzun süre ayakkabı içerisinde kalması sonucu oluşan ayak terlemesi için özel olarak geliştirilen ürünler kullanılmalıdır. Ayak terlemesi karşıtı ürünler, ayaklarınızın kuru kalmasını sağlayarak terlemesine ve dolayısı ile koku oluşumuna karşı ayaklarınızı korur, ayaklarınıza konfor ve rahatlık kazandırabilir. Ayak peelingleri ile ayaklarınızın derisini tazeleyebilir pürüzsüz ve yumuşak ayaklara kavuşabilirsiniz. Ayak bakımına ve temizliğine dikkat edilmesinin yanı sıra, ayaklarınızı mümkün olduğunca havalandırmaya ve çok uzun süre aynı ayakkabıyı kullanmamaya özen gösteriniz. Ayak bakım ürünlerinde en fazla tercih edilen markalar; Babe, Barielle, Bliss, Burt’s Bees, Caudalie, Cosmed, DR. Scholl, Farmona, Neutrogena, Organique, Sally Hansen, Topicrem, Triderma ve TTO’ dur.
Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2 3 4 5
Toplam 241 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Kozmetikler, Temizlik Ürünleri ve Sağlık İlişkisi

Çoğu zaman kozmetik denince akla makyaj ürünleri ya da bakım kremleri gelir. Oysa şampuanlar, sıvı ya da katı sabunlar, diş macunları, en basit el kremleri hatta kolonyalar dahi kozmetik tanımının içine giriyor ve hepsi özenle seçilmeli.

Hassas Ciltler Hangi Ürünleri Kullanmalı?

Hassas ciltler sıradan kozmetik ürünlere tepki gösterebilir. Bu nedenle cilt bakımı ve makyaj için ürün seçerken çok daha titiz davranmanız gerekir.  Cildiniz hassas ise bu yazıyı dikkatli okuyun.

Akne nedir? Neden oluşur?

Akne, sivilce, İngilizce adı ile Acne, tıbbi adları ile Acne Vulgaris, Acne Conglabata, Acne Fulminans, hayatın neredeyse tüm evrelerinde erkek, kadın, genç, orta yaşlı herkesi etkileyebilen tıbbi bir hastalığın adıdır.

Cadı Fındığı Witch Hazel nedir? Ne İşe yarar

Kozmetik ve güzellik ürünlerinde çok sık kullanılan cadı fındığı yani İngilizce adı ile Witch Hazel bitkisini tanıyalım. Hamamelis Virginiana latince adı ile bilininen cadı fındığı önemli bileşenlere sahip mucizevi bir bitki. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.