Ayak Bakımı Ürünleri
Ayaklarımız, vücudumuzun ağırlığını taşımanın yanında, yere sürekli temas halinde olarak ve ayakkabı içerisinde uzun süre kapalı kalırlar. Bu nedenle özel ve özenli bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Ayak bakımında öncelikle ayakların hijyenine ve yıkandıktan sonra kurutulmasına dikkat edilmelidir. Ayak sağlığı için nemlendirici/besleyici özelliğe sahip ayak kremi ve ayak bakım ürünlerini kullanarak kuruma-yıpranma ve çatlamalara karşı önlem alınırken; özellikle uzun süre ayakkabı içerisinde kalması sonucu oluşan ayak terlemesi için özel olarak geliştirilen ürünler kullanılmalıdır. Ayak terlemesi karşıtı ürünler, ayaklarınızın kuru kalmasını sağlayarak terlemesine ve dolayısı ile koku oluşumuna karşı ayaklarınızı korur, ayaklarınıza konfor ve rahatlık kazandırabilir. Ayak peelingleri ile ayaklarınızın derisini tazeleyebilir pürüzsüz ve yumuşak ayaklara kavuşabilirsiniz. Ayak bakımına ve temizliğine dikkat edilmesinin yanı sıra, ayaklarınızı mümkün olduğunca havalandırmaya ve çok uzun süre aynı ayakkabıyı kullanmamaya özen gösteriniz. Ayak bakım ürünlerinde en fazla tercih edilen markalar; Babe, Barielle, Bliss, Burt’s Bees, Caudalie, Cosmed, DR. Scholl, Farmona, Neutrogena, Organique, Sally Hansen, Topicrem, Triderma ve TTO’ dur.
Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2 3 4 5
Toplam 247 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.

ORGANİK SAÇ BOYASININ DİĞER SAÇ BOYALARINDAN FARKLARI NELERDİR?

Gün içinde kimyasallarla çok fazla temas halinde olan insanlar, kendi oluşturdukları alanda kullandıkları ürünlerin içeriklerini doğal-organik seçmeye çalışıyor.

BURUN TIKANIKLIĞINA NE İYİ GELİR?

Çoğu zaman alerjik bünyelerde görülen burun tıkanıklığı mevsim geçişlerinde hayatı zindana çeviriyor. Nefes alamamak, yenilen yemekten tat alınmaması gibi sorunları da beraberinde getiren burun tıkanıklığı birçok rahatsızlığa yol açabiliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.