sadsad x
asdasd
Ayak Bakımı Ürünleri
Ayaklarımız, vücudumuzun ağırlığını taşımanın yanında, yere sürekli temas halinde olarak ve ayakkabı içerisinde uzun süre kapalı kalırlar. Bu nedenle özel ve özenli bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Ayak bakımında öncelikle ayakların hijyenine ve yıkandıktan sonra kurutulmasına dikkat edilmelidir. Ayak sağlığı için nemlendirici/besleyici özelliğe sahip ayak kremi ve ayak bakım ürünlerini kullanarak kuruma-yıpranma ve çatlamalara karşı önlem alınırken; özellikle uzun süre ayakkabı içerisinde kalması sonucu oluşan ayak terlemesi için özel olarak geliştirilen ürünler kullanılmalıdır. Ayak terlemesi karşıtı ürünler, ayaklarınızın kuru kalmasını sağlayarak terlemesine ve dolayısı ile koku oluşumuna karşı ayaklarınızı korur, ayaklarınıza konfor ve rahatlık kazandırabilir. Ayak peelingleri ile ayaklarınızın derisini tazeleyebilir pürüzsüz ve yumuşak ayaklara kavuşabilirsiniz. Ayak bakımına ve temizliğine dikkat edilmesinin yanı sıra, ayaklarınızı mümkün olduğunca havalandırmaya ve çok uzun süre aynı ayakkabıyı kullanmamaya özen gösteriniz. Ayak bakım ürünlerinde en fazla tercih edilen markalar; Babe, Barielle, Bliss, Burt’s Bees, Caudalie, Cosmed, DR. Scholl, Farmona, Neutrogena, Organique, Sally Hansen, Topicrem, Triderma ve TTO’ dur.
Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

 

Bebek Şampuanları Genel Özellikleri

Bebekler en kıymetli varlıklarımız. Onlarla zaman geçirmekten keyif alıyoruz. Onların mutluluğu bizim en temel arzumuz. Peki temizliklerini yaparken ne kadar bilinçliyiz. Bebekler için olmazsa, olmaz banyo keyfi için neler yapmalıyız?

Hangi makyaj hangi fırça ile yapılmalı?

Güzel ve sizi tatmin eden bir makyaj için kaliteli makyaj malzemeleri, kaliteli makyaj fırçaları ve doğru makyaj tekniklerine ihtiyacınız var. Kaliteli demek mutlaka pahalı anlamına gelmiyor.

Doğru Diş Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Hepimiz sosyal hayatın içinde iletişim kurarız, bu iletişimi kurarken en fazla kullandığımız organımız olan ağzımızın sağlığı konusunda ne kadar bilgiliyiz?

Cilt Lekeleri Neden Oluşur? Nasıl Önlenebilir?

Cilt lekesi denilince akla gelen ilk şey, cildimiz üzerinde belirli alanlarda ten renginin normalden daha koyu ve adeta leke benzeri eşitsizlikler göstermesi anlaşılır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.