Krauterhof

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Krauterhof Ürünleri

1963 yılında Almanya’da kurulan Krauterhof markası, uzman kimyagerlerle yenilikçi formüller hazırlar. Fulser Ecza ve Kozmetik San. aracılığıyla Türkiye pazarıyla buluşturulur. Cilde yararlı ürünleri üretmek öncelikli gayesidir. Krauterhof markası için güzellik yarardan sonra gelir.
Krauterhof markası tarafından geliştirilen ürünler, cilt sorunlarını etkili bir şekilde çözmeye çalışır. İçeriklerindeki yüksek konsantrasyonları cilde derinlemesine bakım yapar. Cilt üzerinde kolay yayılan formüller, son teknoloji yardımıyla geliştirilmiştir. Cildin ihtiyaçlarını gidermeye çalışan özel formüller, özenle seçilmiştir.
Salyangoz ekstresi jeli, kırmızı asma yaprağı kremi, el ve tırnak bakım kremi, cilt bakım vazelini, selülit jeli, ayak bakım balsamı gibi Krauterhof markasının tüm ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Krauterhof Power Anti-Cellulite Serum
14 günlük özel geliştirilen formülü ile cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur. Ciltteki sorunlu bölgeye uygulandığında etkisini hemen fark edebilirsiniz.

Krauterhof Kırmızı Asma Yaprağı Kremi
Gün boyu ayakta kalan insanlar gün sonu çok yorulur. Krauterhof Kırmızı Asma Yaprağı Kremi, gün boyu yorulan ayaklara oldukça rahatlatıcı bir bakım yapar.
Krauterhof markasının Türkçe karşılığı bitki evidir. Krauterhof selülit kremi, Krauterhof aloe vera gel, Krauterhof Vaseline markanın en çok tercih edilen ürünlerinden birkaçıdır.
Krauterhof ürünlerini dermoeczanem.com güvencesiyle ayrıcalıklı fiyatlar ve çok cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.