Alessandro

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.

Alessandro Bakım Ürünleri

Alessandro markası 1989 yılından bu yana profesyonel el, ayak ve tırnak bakım ürünleri geliştirir. Dünya çapında yaygın şekilde tanınan ve kullanılan bir bakım markası olma yolunda hızla ilerliyor. Kadınların yoğun ilgi gösterdiği Alessandro ürünleri dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Alessandro Bakım Ürünleri
Tüm dünyada gelişmiş fırsatlara sahip kozmetik sektörü, tasarladığı ve piyasaya sunduğu ürünlerle yerleşmiş güzellik klişelerine hizmet eder. Böylelikle kadınların akıllarını baştan almaya yardımcı ürünlerle çok geniş bir kitleye hitap eder. Alessandro gelenekselleşmiş güzellik anlayışını revize eder ve çağa uyumlu ürünler geliştirir. Oldukça şık tasarlanmış ürünlere sahip olan marka, geliştirdiği el ve ayak ürünleri ile kullanıcılarının ihtiyaçlarını gidermeye yardımcı olur.
Alessandro markası el, pedikür, manikür ve tırnak bakımı için kullanılan özel yağlar, kremler, yumuşatıcı bakım ürünleri, maskeler, peelingler özel Nail Polish Ojeler, diğer bakım ürünleri gibi onlarca farklı üründen oluşan oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir.
Marka prensip olarak; “Asla iyi ile yetinmeyiz hep daha iyiyi hedefleriz” bakış açısı üzerine odaklamıştır. Alessandro ürünleri, dünya çapında 42 ülkeye ihraç edilir. Marka, ülkemiz kadınlarının da el ve ayak bakım ihtiyaçlarını gidermeye yardımcı olur.

Alessandro Nail Spa Control Nail Grow Serum Pen
Tırnak bakımında bir kült haline dönen marka, bu serum ile tırnakların güçlü uzamasına yardımcı olur. Temiz ve kuru tırnağa uygulayarak tırnaklarınızın günlük bakımınıza katkıda bulunabilirsiniz. Alessandro Nail Spa Control Nail Grow Serum Pen, dermoeczanem.com’da…

Alessandro Nail Polish Oje
Uzun süre kalıcı ojelere sahip olmak isterseniz, Alessandro Nail Polish Oje keşfedebilirsiniz. Her renkte ürün gamıyla kullanıcılarının seçenek şansını çoğaltır. Alessandro Nail Polish Oje sitemizde sizleri bekliyor.
Alessandro Nail Spa Manicure Nail Buffer Set
Tırnakların pürüzsüzlüğü ve parlaklığını sağlamaya yardımcı törpü setidir. Gittiğiniz her yere rahatlıkla götürebilir tırnak bakımınızı yapabilirsiniz. 3 adımlı uygulamayla tam bir törpü seti olan Alessandro Nail Spa Manicure Nail Buffer Sete, sitemizden hemen ulaşabilirsiniz.
Alessandro el ayak ve tırnak bakım ürünlerini en uygun fiyatlarla ve özel kampanyalarla satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.