Bionnex

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.

Bionnex Ürünleri

Bionnex, Anadolu topraklarının zengin bitki kaynaklarını kullanarak, dünya standartlarında ürünler geliştirir. Özellikle saç ve cilt sorunlarına yönelik özel formüller tasarlar. Bitkisel ürünlerini 6 alt kategori ile tüketicilerine sunmaktadır. Tüm Bionnex ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz.

Bionnex Ürünleri
Yatırımlarına Tekirdağ Çorlu’da ISO kalite standartlarında üretim yapan fabrikasıyla hızla devam eden Bionnex, sektöre yön veren markalar arasında yer almayı hedeflemektedir. Başarılı formüllerini en son teknolojiyi kullanarak geliştirir. Aktif içerikler, yüksek dermokozmetik standartlara uygun hazırlanır. Her cilt tipine ve sorunlarına yönelik tasarladığı ürünleri mevcuttur.
Bionnex’in saç dökülmesine karşı organik çözüm önerileri sunan; Organica, hassas cilde doğal bakım; Sensitiva, güzelliğinizin yeniden keşfi için akneye eğilim gösteren cilt tipi için bakım serisi; Acnederm, Lekeye eğilimli ciltler için; Whitexpert, Doğal nemlendirici; Perfederm ve Güneş koruması; Preventiva serileri ile özel bakımın keyfini yaşayın.
Markanın tonikleri, deodorantlar, şampuanlar, güne ürünleri, yüz bakım kremleri, saç kremleri, el kremleri dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Bionnex Preventiva Tinted Renkli Güneş Kremi
Güneş kreminden yüksek performans bekleyen kullanıcılara özel geliştirilmiştir. Bionnex Preventiva Tinted Renkli Güneş Kremi;
• Cildi zararlı güneş ışınlarından korumaya çalışır.
• Cilt kusurlarını gizlemeye çalışır.
• Cildi derinlemesine nemlendirir.
Kat kat ürün kullanmak istemeyen kullanıcılara özel geliştirilmiştir. Bionnex Preventiva Tinted Renkli Güneş Kremi, dermoeczanem.com’da…

Bionnex Whitexpert Lekeli Ciltler İçin Bakım Kremi
Lekeye eğilimli ciltler için özel geliştirilmiştir. Ciltteki lekeye eğilim sorununa karşı bakım yapar. Bionnex Whitexpert Lekeli Ciltler İçin Bakım Kremi, sitemizde sizleri bekliyor. Tüm Bionnex ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir online olarak sipariş verebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.