TooFruit

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri

TooFruit Ürünleri

 2010 yılında, eski L'OREAL çalışanları Katell Perrot ve biyokimyacı  Stéphane Lafond, Fransa da ki Besançon Üniversitesi Hastanesi ile çalışma başlatarak, çocuk cilt yapısıyla yetişkin cilt yapısı arasında  büyük farklılıklar olduğunu tespit ettiler. Çocukların cildi sebum (cilt üzerindeki yağ) üretememekte ve dolayısıyla da cildi dış etkenlerden koruyan hidrolipidik filmi de üretememektedir. Bu nedenle  çocuk cildi sıvı kaybı, sıcaklık değişimleri, kirlilik , UV ışınları ve iklim koşullarına  karşı iyi korunamamakta ve savunmasız kalmaktadır. 
 Katell ve Stéphane, Besancon Üniversitesi Hastanesiyle uzun süren çalışmalar sonucunda çocuk ciltleri üzerinde kalkan oluşturan Filmo-Protect Kompleksini geliştirmişlerdir. Katell ve Stéphane, 
TOOFRUIT’i kurarak çocuklar için doğal ve organik yapıya sahip filmo-protect kompleksinden oluşan saç, yüz ve vücut ürünlerini üreterek çocuk kozmetiğinde bir ilki gerçekleştirmişler ve  kozmetik / dermokozmetik  piyasasında yerlerini almışlardır.  
 Şu anda Fransa ve Dünyanın çeşitli ülkelerinde ,
 TOOFRUIT markasının satış noktaları oluşturulmuş olup , Sağlık ve Kozmetik alanında dünyanın önde gelen inovatif markalarının (Regulat by Dr. Neidermaier Pharma ve Toofruit Fransa) Türkiye distribütörü olan Cenergy Stratejik Yön.Dan.ve Yat. A.Ş.,  TOOFRUIT Türkiye distiribütörlüğünü 2015 yılı Ekim ayında alarak pazarlama/satış faaliyetlerini başlatmıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.