Şampuan Çeşitleri ve Şampuan Markaları

Şampuan

   Gün içinde dış faktörlerle sürekli temas halinde olan ve kirlenen saçların temizlenmesi gerekir. Şampuanlar, saçları derinlemesine temizlemesi için üretilen dermokozmetik saç bakımı ürünleridir.
   Saç tipinize özel tüm şampuan çeşitleri dermoeczanem.com’da yer alıyor. Sepetinize eklediğiniz takdirde avantajlı fiyatlarla istediğiniz ürüne hemen sahip olabilirsiniz.
   Şampuan Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?
   Tarihten günümüze yolculuğunda çok değişkenlik gösteren şampuanların, her zaman en net amacı saçları temizlemektir. Endüstriyel manadaki formu ilk olarak Almanya’da üretilen şampuanların, kuru ve yağlı olarak ayrı seçenekleri ise 1930’lu yıllarda geliştirilmiştir. Zamanla saç sorunlarına bakım yapar hale de gelen bu ürünler, saç bakımının en önemli malzemesidir.
   İçeriğinde değişik birçok ham madde bulunan şampuanlar, dermokozmetik markalar tarafından saçın ihtiyaçlarına göre sürekli güncellenir.
   Saç bakımının en çok kullanılan ürünü olan şampuanlar, farklı sorunlara yönelik çözüm üretmeye çalışır. Saçın pH’ına uygun formülleri ile geniş ürün yelpazesine sahiptir.
   Şampuanlar temel manada;
   • Saçların ihtiyacını gidermeye,
   • Derinlemesine temizlemeye,
   • Dış faktörlerin etkisinden arındırmaya çalışır.
   Şampuan seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli noktalar;
   1. Yağlı, karma, kuru, hassas, normal hangi saç tipine sahipseniz ona uygun olmalı,
   Saç tipinize uygun ürün kullanmadığınız takdirde farklı saç problemleri yaşayabilirsiniz.
   2. pH seviyesi ciltle uyum içinde olmalı
   pH seviyesine uygunluk sadece şampuanlarda değil tüm bakım ürünlerinde dikkat edilmesi gereken bir olaydır.
   3. Ham maddesinde kullanılan ürünler özenle seçilmeli
   Dermokozmetik markalar tarafından geliştirilen şampuanları kullanacaksanız, içeriğini mutlaka gözden geçirmeyi unutmayın.
   4. Saç sorununuzu çözme yetisine sahip olmalıdır
   Yağlanma, kuruluk, aşırı sönüklük gibi problemlere benzer sorunlar yaşıyorsanız, seçeceğiniz şampuanlar bu sorunları çözebilme yetisine sahip olmalıdır.
   En İyi Şampuan Markaları
   Sitemizde yer alan bu kategoride; her saç tipine, ihtiyacına ve sorununa yönelik erkek, kadın, yaşlı, çocuk ve bebek her yaş aralığına hitap eden seçenekler bulunur.
   Şampuanlar kategorisinde; Ducray, Babe, Floxia, Hair 360, Babe, Bionnex, Vichy, Mustela, Bioxcin, Ecowell, Urban Care gibi markalar yer alır.
   Marc Anthony Refreshing Coconut Clear Dry Shampoo
   Dünyaca ünlü saç bakım markalarından biri olan Marc Anthony, Refreshing Coconut Clear Dry Shampoo ile saçların doğal ışıltıya kavuşmasını hedefler.
   Herbal Essences Çarkıfelek Çiçeği & Pirinç Sütüyle Besleyici Şampuan
   Formülündeki aktif antioksidanlar sayesinde saçın doğasına uygun bakım yapan Herbal Essences Çarkıfelek Çiçeği & Pirinç Sütüyle Besleyici Şampuan, saçlardan dış faktörlerin etkisini arındırır.
   Halalles Organik Dökülme Karşıtı Şampuan
   Dökülme karşıtı bakımda trendlere giren Halalles Organik Dökülme Karşıtı Şampuan, içeriğindeki organik maddelerle dökülme karşısında yüksek performans sergiler.
   Ducray Anaphase +Plus Shampoo
   Saç dökülmesi bazı nedenlerden dolayı kaynaklanır. Özellikle;
   • Mevsim geçişleri
   İnsanlar, yeni gelen mevsime ayak uydurmaya ve alışmaya çalışırken vücudunda belli sorunlar gözlenebilir. Özellikle dökülme eğilimi bu dönemlerde sık rastlanır.
   • Stres
   Stres, insan vücudunda belli sorunlara yol açabilir. Bu sorunlara, dökülme örnek verilebilir.
   • Hatalı ürün kullanımı
   Saç tipine uygun ürün kullanmamak birçok soruna yol açtığı gibi dökülmeye de yol açabilir.
   • Sağlıksız beslenme
   Sağlıksız beslenme özellikle aşırı fast food tüketimi, hem dökülmenin hem de kilo almanın başlıca nedenlerinden biridir.
   • Gelen yaş
   Zamanla birlikte gözlenen yaşlanma etkisiyle dökülme ortaya çıkabilir.
   • Aşırı kilo kayıpları
   Ani ve aşırı kilo kayıpları yine dökülmeye neden olan diğer nedenlerden biridir.
   • Çok sık saç boyatmak
   Saçları sık boyatmak ve boyaların içindeki kimyasal maddelerle birlikte dökülme ortaya çıkabilir.
   Saç dökülmesine karşı şampuanlarda öne çıkan Ducray Anaphase +Plus Shampoo, telleri güçlendirmeye çalışarak dökülmeyi azaltmayı amaçlar.
   Günlük kullanım için uygun olan Ducray Anaphase +Plus Shampoo’ya, dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz.
   Mustela Gentle Baby Shampoo
   Bebek şampuan markalarında öne çıkan Mustela, Gentle Baby Shampoo ile özellikle ebeveynlerden yoğun ilgi görür. Günlük bakım için oldukça elverişli yapısı ve göz yakmayan formülü ile bebeğinizin mis gibi kokusunu uzun süre koklayabilirsiniz. Kolay durulanan formülü ile Mustela Gentle Baby Shampoo, sitemizde sizleri bekliyor.
   Mustela Gentle Cleansing Gel
   Bebek temizliği için oldukça uygun olan şampuan sabun içermez. Narin bir temizlik için uyumlu olan yapısı göz yakmaz formüle sahiptir. Cildi yumuşatan özel içeriği, pompalı formuyla sunulmaktadır. Kullanımı oldukça pratik olan ürünler, konforlu bir bebek temizliğine erişebilirsiniz.
   Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan
   Özellikle erkeklerde sık rastlanan bir problem olan kepek;
    Sağlıksız beslenmek,
    Sık şampuan değiştirmek,
    Mevsim geçişlerine karşı önlem almamak,
    Aşırı sıcak suyla duş almak gibi nedenlerden dolayı oluşabilir.
   Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan, kepek oluşumuna karşı etkili formülü ile insanlar tarafından çok tercih edilir.
   Etkisinin net gözlenebilmesi için dört hafta düzenli kullanılması gerekir. Dermatolojik testlerden geçen formülü, cilt ile uyumludur. Hipoalerjeniktir ve saçta en az iki dakika bekletildikten sonra durulanması önerilir. Derinlemesine temizlik için, Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuanı, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
   Vichy Dercos Kepek Karşıtı ürüne dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, hemen sipariş verebilirsiniz.
   Vichy Dercos Densi-Solution Shampoo
   Saçı derinlemesine temizleyen ve dolgunlaştırmaya yardımcı olan Vichy Dercos Densi-Solution Shampoo’nun etkisini görebilmek için düzenli kullanmanız gerekir. Çok faydalı bileşenlerden oluşturulan Vichy Dercos Densi-Solution Shampoo, tüm cilt tipleri için uygundur.
   Ducray Extra Doux Extra Gentle Shampoo
   Saçlarınızın bakımı için rahatlıkla kullanabileceğiniz Ducray Extra Doux Extra Gentle Shampoo, sık kullanım için oldukça uygundur. Göz yakmaz formülüyle dikkat çeken ve derinlemesine bir temizlik için kullanılan Ducray Extra Doux Extra Gentle Shampoo, tüm aile fertlerine uygundur. Uygulanması, durulanması kolay formülü ve mis gibi kokusuyla Ducray Extra Doux Extra Gentle Shampoo, dermoeczanem.com’da…
   Chicco No-tears Bath Shampoo
   Bebek saç bakımında öne çıkan Chicco No-tears Bath Shampoo, bebeklerin narin cildine uygun geliştirilmiştir. Gözleri yakmaz formülü kimyasal koruyucu madde içermez ve hipoalerjeniktir.
   Vichy Dercos Dökülme Karşı Şampuan
   Dökülme karşıtı şampuanlar arasında öncü olan ve insanlardan yoğun talep gören Vichy Dercos Dökülme Karşı Şampuan, günlük kullanım için son derece uygundur. Vichy laboratuvarlarında geliştirilen etkili formülü ile dökülme sorununuzu azaltmak istiyorsanız Vichy Dercos Dökülme Karşı Şampuan, sitemizde sizleri bekliyor.
   Dermoskin Revitalizing Shampoo
   Dermoskin Revitalizing Shampoo, işlem görmüş, boyalı saçlar için birebir olan formülü ile yetkin bakım imkânı sunar. Dolgunluk, ışıltı ve doğallık kazandırmak isterseniz Dermoskin Revitalizing Shampoo’yu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dermoskin Revitalizing Shampoo’yu desteklemek için Dermoskin Hair Conditioner’ı kullanabilir, ışıltınızla tüm çevrenizi kendinize hayran bırakabilirsiniz.
   Dermoskin Sebum Regulation Shampoo
   Dermoskin Sebum Regulation Shampoo, yağlı saçlar için geliştirilmiş şampuandır. Boyar madde, paraben ve SLS içermez formülü ile kullanıcılarına güvenli bir kullanım imkânı sunar. Saçtaki sebumdan kaynaklı fazla yağlanmayı dengelemeye yardımcı formülü ile Dermoskin Sebum Regulation Shampoo’ya, dermoeczanem.com’dan avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.
   Hair 360 İntensive Hair Loss Shampoo
   Dökülmeye meyilli saçlara özel geliştirilen Hair 360 İntensive Hair Loss Shampoo, saç sorunlarını azaltmayı hedefler. Dökülmeyi azaltmak ve derinlemesine temizlik imkânı için Hair 360 İntensive Hair Loss Shampoo’yu sitemizden sipariş verebilirsiniz.
   Bioxcin Forte Şampuan
   Saçlarınızdan dış faktörlerin etkisini gidermek ve dipleri tertemiz yapabilmek için Bioxcin Forte Şampuanı kullanabilirsiniz. Saç bakımındaki uzmanlığını keşfetmek için Bioxcin Forte sitemizde sizleri bekliyor.
   Vichy Dercos Oil Control Treatment Shampoo
   Yağlanma sadece ciltte yaşanan bir problem değildir. Aynı cilt gibi saçlarda da yağlanma problemi görülebilir. Yağlanmayla birlikte saçlarda;
    Ağırlık hissi,
    Fazla yapay parlaklık,
    Ve kötü bir görüntü gözlenebilir.
   Vichy Dercos Oil Control Treatment Shampoo saçları;
   Ağırlık hissi vermeden, yapay parlaklığı en aza indirmeye hedefleyerek temizlemeye çalışır. Sebumu dengelemeye yardımcı formülü ile Vichy Dercos Oil Control Treatment Shampoo’yu sitemizden, uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.
   Organix Niacin3 & Caffeine Shampoo
   Dökülme karşıtı özel geliştirilen Organix Niacin3 & Caffeine Shampoo, yağlı, karma, hassas, kuru ve normal cilt tipleri için uygundur. Organix ürünlerini tercih edenlerin çok severek kullandığı Niacin3 & Caffeine Shampoo ile çevreniz saçlarınızın parlaklığını anında hissedecek. Organix Niacin3 & Caffeine Shampoo dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.
   Urtekram Camomile Shampoo Blond Organic
   En iyi şampuan markalarından biri olan Urtekram, Camomile Shampoo Blond Organic temizlemeye, ipeksi bir görünüm kazandırmaya ve güçlendirmeye yardımcı olur. Masajla diplere uygulayarak Urtekram Camomile Shampoo Blond Organic’in verimini artırabilirsiniz. Urtekram Camomile Shampoo Blond Organic dermoeczanem.com aracılığıyla avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.
   Zigavus Naturel Sarımsaklı Şampuan
   Dökülme karşıtı bakımda öne çıkan bu Zigavus şampuan, kullanıcısına içeriğindeki sarımsak özü sayesinde nitelikli bakımın yolunu açar. Bu sarımsaklı şampuan, iki dakika bekletilip durulanmalı ve masajla uygulanmalıdır.
   Zigavus Naturel Sarımsaklı Şampuan dermoeczanem.com’da…
   Nuxe Sun After Sun Hair Body Shampoo
   Fransız dermokozmetik markası Nuxe, kadınlara sunduğu güzellik ürünleri, gelenekselleşmiş güzellik anlayışını revize eder. Geliştirdiği vücut içinde uyumlu olan Nuxe Sun After Sun Hair Body Shampoo ile güneşin kurutucu etkisini azaltmaya çalışır. Cilde ve saça parlaklık kazandırmaya yardımcı etkin formülü ile Nuxe Sun After Sun Hair Body Shampoo kadınların güzellik rutinlerinin vazgeçilmezi olma yolundadır.
   Nuxe Sun After Sun Hair Body Shampoo’ya sitemizden avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz.
   Phyto Phytocolor Shampoo
   Cildin pH dercesine uygun şampuanlar kullanıcılar tarafından ilgi görür. Phyto Phytocolor Shampoo saçın rengini korumaya yardımcı özel formüle sahiptir. Phyto Phytocolor Shampoo, aynı zamanda dipleri tertemiz yapmaya yardımcı olur.
   Phyto Phytocolor Shampoo’yu dermoeczanem.com’dan sipariş verebilirsiniz.
   Floxia Enerji Şampuanı
   Saçlara enerji veren ve temizleyen Floxia Enerji Şampuanı, özellikle dökülme karşıtı bakımda da kullanılabilir. Sitemizde çok avantajlı fiyatlara sahip ürünü, hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.
   Bioblas Üzüm Çekirdeği Ekstresi Dökülmeye Karşı Onarıcı Bakım Seti
   Bioblas Üzüm Çekirdeği Ekstresi Dökülmeye Karşı Onarıcı Bakım Seti, dış faktörlerin etkisiyle yapısında olumsuz durumlarla karşılaşılan saçlar için keratin bakımı yapar. Dökülme karşıtı özel şampuana da sahip set; saç tellerini güçlendirmeye çalışarak dökülmeyi azaltmayı hedefler.
   Bioblas Üzüm Çekirdeği Ekstresi Dökülmeye Karşı Onarıcı Bakım Setine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, hemen sipariş verebilirsiniz.
   Cosmed Dökülme Karşıtı İkili Bakım
   Dökülme sorununa karşı geliştirilen Cosmed Dökülme Karşıtı İkili Bakım setinde yer alan şampuan saç tellerini güçlendirmeye çalışarak dökülmeyi azaltmayı amaçlar. Telleri, dış faktörlerden de temizlemeye yardımcı formülü ile dikkat çeken Cosmed Dökülme Karşıtı İkili Bakım, sitemizde sizleri bekliyor.
   Uriage DS Hair Soft Balancing Shampoo
   Uriage’nin bu ürünü, Karma, yağlı, hassas, kuru ve normal cilt tipleri için uygun olan formülü ile kepek karşıtı bakım sağlar. Dengeleyici bir bakım için gönül rahatlığı ile kullanabilir, sitemizden ulaşabilirsiniz.
   Kerastase Resistance Bain Extentioniste Şampuan
   Kir, toz, dış faktörlerin etkisini arındırıcı formülü ile dikkat çeken Kerastase’nin bu ürünü ile derinlemesine bakım imkânına kavuşabilirsiniz. Kerastase Resistance Bain Extentioniste, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.
   Matrix Biolage Hydrasource Nemlendirici Şampuan
   Taraması güçleşen ve zor şekil alan saçlar için geliştirilen ürünler farklı formlara sahiptir. Matrix Biolage Hydrasource, kolay şekil almaya ve taramaya yardımcı formülünün yanı sıra etkili bir nemlendirici yapıya sahiptir. Kuruluk sorunu yaşayan yetişkinler Matrix Biolage Hydrasource ürünü rahatlıkla kullanabilir. Matrix Biolage Hydrasource Nemlendirici Şampuan dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.
   Bebak Dry Shampoo Biotin And Collagen
   Kuru şampuanlar, özellikle son yıllarda çok popüler kozmetik ürünlerdir. Bebak Dry Shampoo Biotin And Collagen, sitemizde yer alan ve yağlanma sorunu yaşayan özellikle genç kızlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Ürün, pratik ve konforlu yapısıyla zamandan da tasarruf sağlıyor. Saçınızda Bebak etkisini hissedebilmek için, ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.
   Restorex Arındırıcı Bakım Şampuanı
   Saç uzatan şampuanlar, derinlemesine temizlik vadederken, parlak bir görünüme ulaştırmaya da yardımcı olurlar. Hoş bir görünüm için tercih edebileceğiniz ürünü, sitemizden sipariş verebilirsiniz.
   Organix Biotin&Collagen Full Dolgunlaştırıcı ve Uzatıcı
   Formülünde yer alan Collagen ve Biotin özleri sayesinde, daha dolgun, parlak, ahenkle dans eden saçlara kavuşmak için Organix Biotin&Collagen Full Dolgunlaştırıcı ve Uzatıcı etkisine sahip ürünü keşfedin.
   Organix Biotin&Collagen Full Dolgunlaştırıcı ve Uzatıcı Şampuan, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.
   Urban Care Argan Şampuan
   Argan özü, son yıllarda kozmetik ürünlerde ham madde olarak çok kullanılıyor. Urban Care markası, argan özü kullandığı bu bakım ürünüyle saçları canlı bir görünüme ulaştırmayı hedefler. Banyo rutininize rahatlıkla ekleyebileceğiniz ürünle, ışıltınız göz kamaştıracak. Ürün, sitemizde sizleri bekliyor.
   Zigavus Forte Biotin&Saw Palmetto Tablet Set
   2007 yılından beri dermokozmetik piyasasına etkili ürünler sunan Zigavus, kullanıcısına Forte Biotin&Saw Palmetto Tablet Set ile birlikte kompleks bir bakım rutini hediye ediyor.
   Aşamalı, etkili, kaliteli bir bakım rutini için Zigavus Forte - Biotin&Saw Palmetto Tablet Seti sitemizden sipariş verebilirsiniz.
   BioNike Defence Hair Bakım Seti
   İçeriğinde yer alan şampuan ve maskeyle birlikte kapsamlı bir bakıma kavuşabileceğiniz BioNike Defence Hair Bakım Seti, saç sorunlarınız azalsın istemez misiniz?
   Özellikle kepek ve yağlanma sorununa karşı etkili çözüm önerileri ile BioNike Defence Hair Bakım Seti dermoeczanem.com’da, bir tık uzağınızda…
   Gliss Ultimate Color Shampoo
   Saç renginizi korumak ve canlı bir görünüme ulaştırmak için Gliss Ultimate Color Shampoo sitemizde sizleri bekliyor. Etkili formülü ile kaliteli bir banyo rutinine sahip olmak isterseniz, ürünün dermoeczanem.com’dan hemen sipariş verebilirsiniz.
   Got2b Fresh It Up Volume
   Kullanım konforu açısından oldukça pratik olan bu ürünle yıkama gerektirmeden temizliğe ulaşabileceksiniz. Özellikle vaktinizin kısıtlı olduğu anlarda, saç diplerinize uygulayarak anında etkisine şahit olabilirsiniz. Got2b Fresh It Up Volume, sitemizde avantajlı fiyatlarla yer alıyor.
   Beology Onarıcı Bakım Şampuanı
   Derinlemesine ve narin bir bakım için çok uygun formülü ile nitelikli bir saç bakımına kavuşabilirsiniz. Karma, yağlı, hassas, normal, kuru tiplere uygun bu ürüne hemen sitemizden ulaşabilirsiniz.
   Şampuan Fiyatları
   Bu kategori, etkili, kaliteli, kapsamlı ve nitelikli bir bakım için gerekli tüm ürün gamına sahiptir. Şampuanlar kategorisi; farklı saç tiplerine özel seçenekler barındırır. Seçkin markalara ait tüm ürünlerin yer aldığı şampuanlar kategorisi ile saçlarınızı dilediğiniz gibi temizleyebilecek, çevresel etkenlerden arındırabilecek ve parlak bir görünüme ulaştırabileceksiniz.
   Şampuan fiyatları her ürüne ve markaya göre ayrı seçenekler içerir. Yediden yetmişe farklı bütçelere uygun seçeneklere sahiptir.
   Tüm şampuanlara dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, avantajlı fiyatlar ve özel kampanyalarla satın alabilirsiniz.

Bu Kategorideki Tüm Markaları Görmek için Tıklayınız.
GAM

Şampuanlar

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 .... 43 44 45
Saç dökülmesi karşıtı bakım şampuanı
(0)
Ducray Anaphase + Plus Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 200 ml
99,50 TL
79,60 TL
Saç yapısına daha hacimli, ışıltılı, esnek ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.
(0)
Babe Yağlı Saçlar İçin Şampuan 250ml
123,50 TL
104,98 TL
Bebek için Tamamen Doğal Organik Saç ve Vücut Şampuanı
(0)
Trukid Trubaby Bebekler İçin Saç Ve Vücut Şampuanı 236mL
84,90 TL
77,50 TL
Babe Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 250ml Babe Saç Dökülmesine Karşı Losyon 125ml
(0)
Babe Saç Dökülmesine Karşı Set 1
403,00 TL
342,55 TL
Yavaş uzayan saçlar için kafein ve gingseng içerikli şampuan
(0)
Marc Anthony Grow Long Super Fast Strength Shampoo 250ml
89,00 TL
80,10 TL
Pullanma ve aşırı yağlanma sorunlarını kontrol altında tutar.
(0)
Babe Seboreik Kepek Şampuanı 250ml
123,50 TL
104,98 TL
Saç Dökülmesine Karşı Bakım Şampuanı.
(0)
Bionnex Organica Saç Dökülmesine Karşı Bakım Şampuanı Yağlı Saçlar 300ml
69,00 TL
48,30 TL
2 Aktif Maddeli ve Nemlendiricili Kepeğe Karşı Yoğun Saç Bakım Şampuanı
(0)
Ceradolin Kepeğe Karşı Yoğun Saç Bakım Şampuanı 150 ml
83,00 TL
66,40 TL
Bebeğinizin ve çocuğunuzun nazik saç yapısına zarar vermeyen günlük bakım şampuanı
(0)
Mustela Gentle Göz Yakmayan Bebek Şampuanı 500 ml
74,90 TL
63,66 TL
Saç tellerini besleyerek saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olur.
(0)
Babe Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 250ml
123,50 TL
104,98 TL
Doğumdan itibaren kullanılabilecek saç ve vücut şampuanı (Mustela Dermo Cleansing 500ml Gel Mustela Gentle Cleansing Gel 500ml Olarak Yenilenmiştir.)
(0)
Mustela Gentle Cleansing Gel Bebek Şampuanı 2 Li SET
189,80 TL
151,84 TL
Selenyum DS ve Salisilik Asit İçeren Normal/Yağlı Saçlar İçin Kepeğe Karşı Bakım Şampuanı
(0)
Vichy Dercos Anti Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml - Normal ve Yağlı Saçlar
109,90 TL
93,41 TL
Hassas saç derisi için koruyucu şampuan
(0)
Ducray Elution Hassas Saçlar İçin Şampuan 400 ml
97,00 TL
87,30 TL
Filloxane ve Rhamnose içeren incelmiş ve zayıflamış saçlar için yoğunlaştırıcı ve dolgunlaştırıcı şampuan.
(0)
Vichy Dercos Densi-Solution İnce ve Zayıf Saçlar İçin Şampuan 400 ml
119,90 TL
101,91 TL
Saç dökülmesine karşı bakım şampuan.
(0)
Ducray Anaphase Plus Dökülme Karşıtı Şampuan 400 ml
129,80 TL
99,90 TL
Bebeğinizin hem saç hem vücut temizliği için kullanılabilen özel bir şampuandır.
(0)
Nivea Baby Şaç ve Vücut Şampuanı 500ml
29,90 TL
26,91 TL
Saç ve saçlı deriyi yumuşak ve cilde uygun olarak temizler.
(0)
Sebamed Baby Şampuan 150 ml
44,50 TL
31,15 TL
Saç dökülmesine karşı AMINEXIL® VE PP/B5*/B6 vitaminleri içeren tamamlayıcı şampuan
(0)
Vichy Dercos Energising Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 400 ml
109,90 TL
93,41 TL
Göz yakmayan saç ve vücut şampuanı
(0)
Chicco No-tears Bath Shampoo (Göz Yakmayan Saç ve Vücut Şampuanı) 200ml
38,25 TL
30,60 TL
Bebeğin saçlarına ipeksi yumuşaklık verir.
(0)
Sebamed Baby Bebek Şampuanı 500 ml
72,90 TL
51,03 TL
Kuru saçlar için kepek karşıtı şampuan.
(0)
Vichy Dercos Anti Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml - Kuru Saçlar
109,90 TL
93,41 TL
Yıpranmış ve boyalı saçlar için şampuan + Hacim veren hafif dokulu saç kremi Hediye
(0)
​Dermoskin Revitalizing Shampoo 200ml+Hair Conditioner 75ml HEDİYE
53,50 TL
42,80 TL
Ducray Kelual Ds İnatçı Kepeğe karşı bakım şampuanı
(0)
Ducray Kelual Ds İnatçı Kepeğe Karşı Şampuan 100 ml
101,50 TL
81,20 TL
Yoğun saç dökülmesine karşı bitkisel şampuan.
(0)
Bioxcin Forte Saç Dökülmesine Karşı Bakım Şampuanı 300 ml - 3 AL 2 ÖDE
119,80 TL
95,84 TL
Toplam 1259 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 43 44 45
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.