sadsad x
asdasd

Physicians Formula Kampanyası Geçerlilik Süresi: 01/11/2018 - 30/11/2018 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Makyaj Ürünleri

Makyaj aslında insanlık tarihi kadar eski bir olgu. Çok eski çağlardan bu yana insanlar çeşitli kutlamalar, törenler ve özel zamanlarda süslenmeyi, daha özel görünmeyi amaçlamışlar. Günümüzün modern dünyasında ise bakımlı olmak ve doğru şekilde makyaj yapmak günlük hayatın olağan parçası. Hemen hemen her gün temas ettiğimiz makyaj ürünleri, göz kalmeleri, rimeller, fondötenler, maskaralar, allıklar, pudralar ve elbette rujlar. Makyajı, bakımımızı tamamlamak, güzelliğimizi ön plana çıkartmak, hafif kusurlarımızı kapatmak için kullanıyoruz. Makyaj hayatımızın bir parçası haline geldiğine göre sağlığımızı tehdit etmeyen , sağlıklı makyaj ürünlerini tercih etmek en doğrusu. Mineral makyaj ürünleri, organik ve doğal içerikli makyaj ürünleri, makyaj temizleyici ürünler gibi tüm aradıklarınızı avantajlı fiyatlar ve özel kampanyalarla bu sayfamızda bulabilirsiniz. Öne çıkan markalarımız ise, Physicians Formula, Jane İredale Makyaj, Zao Makyaj, Lancome, Clinique, Note, Shiseido Makyaj, The Organic Pharmacy Organic Glam makyaj ürünleri, Perricone MD No Make Up Make up , Palladio serisi şeklinde sıralanıyor.

Bu Kategorideki Tüm Markaları Görmek için Tıklayınız.
Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2 3 .... 75 76 77
Toplam 4568 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 75 76 77

Kozmetikler, Temizlik Ürünleri ve Sağlık İlişkisi

Çoğu zaman kozmetik denince akla makyaj ürünleri ya da bakım kremleri gelir. Oysa şampuanlar, sıvı ya da katı sabunlar, diş macunları, en basit el kremleri hatta kolonyalar dahi kozmetik tanımının içine giriyor ve hepsi özenle seçilmeli.

Hassas Ciltler Hangi Ürünleri Kullanmalı?

Hassas ciltler sıradan kozmetik ürünlere tepki gösterebilir. Bu nedenle cilt bakımı ve makyaj için ürün seçerken çok daha titiz davranmanız gerekir.  Cildiniz hassas ise bu yazıyı dikkatli okuyun.

Akne nedir? Neden oluşur?

Akne, sivilce, İngilizce adı ile Acne, tıbbi adları ile Acne Vulgaris, Acne Conglabata, Acne Fulminans, hayatın neredeyse tüm evrelerinde erkek, kadın, genç, orta yaşlı herkesi etkileyebilen tıbbi bir hastalığın adıdır.

Cadı Fındığı Witch Hazel nedir? Ne İşe yarar

Kozmetik ve güzellik ürünlerinde çok sık kullanılan cadı fındığı yani İngilizce adı ile Witch Hazel bitkisini tanıyalım. Hamamelis Virginiana latince adı ile bilininen cadı fındığı önemli bileşenlere sahip mucizevi bir bitki. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.