Bioder

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Bioder Ürünleri

İstenmeyen tüylere sunduğu çözüm önerileri ile kadınların hayatını kolaylaştıran Bioder, 2002 yılında kurulmuştur. Geniş ürün skalasıyla kullanıcısının cilt problemlerini çözmeye odaklı Bioder; istenmeyen tüyleri giderici ürünler, sıkılaştırıcı konsantre jel, göz çevresi kremi, hassas ciltler için yıkama köpüğü, anti age bakım kremi, güneş sonrası bakım kremi, vücut sütü, yüz kremi, bronzlaştırıcı bakım yağı, güneş koruyucu vücut sütü, kırışıklık karşıtı multivitamin maske, sıkılaştırıcı cilt bakım serumu, peelingler, maskeler ve birçok çeşidiyle dermoeczanem.com’da…
Markanın öne çıkan ürünleri arasında yer alan ve etkinliği bağımsız kliniklerce kanıtlanan Bioder ağdaları ile istenmeyen tüylerinizden rahatlıkla kurtulabilirsiniz.
Bitkisel içeriklerden elde edilen Bioder ürünlerinin farklı formlara sahip ürünleri, çözümde seçenekleri çoğaltır.

Bioder Cilt Bakım Ürünleri
Cilt tipi farklılıkları, her cildin sorununun ve ihtiyacının farklı olmasından kaynaklanır. Yağlı ciltlere sahip yetişkinler; ciltlerindeki akneye eğilim gösteren cilt tipi sorununu çözecek ürünlere ihtiyaç duyarken, hassas ciltlere sahip kişiler; ciltlerindeki kızarıklığa eğilime çözüm bulmaya çalışır. Karma cilt tipine sahip kişiler; T bölgesindeki yapay parlamaya cevap bulacak ürünleri satın alırken, kuru cilt tipine sahip kullanıcılar; cilt yüzeyindeki aşırı kuruluğa cevap bulacakları ürünleri bakımlarına eklerler.
Siz de cildinizin ihtiyacını duyduğu tüm ürünlere Bioder markası cilt bakım ürünlerinden ulaşabilirsiniz. Her cilt tipine sahip yetişkinlerin bakımını rahatlıkla yapması için geliştirilen Bioder ürünleri sitemizde sizleri bekliyor.

Bioder Melatone Tone Regulating Concentrated Spot Gel
Cildinizde ton dengesizliğine sahipseniz Melatone Tone Regulating Concentrated Spot Gel kullanarak probleminizin çare bulubilirsiniz. Bitki ekstrelerinden elde edilen üst düzey formüller ile harmanlanan Melatone Tone Regulating Concentrated Spot Gel, dermoeczanem.com’da…

Bioder Atocare Ultra Nourishing Body Lotion
Atopiye eğilimli ciltler için özel geliştirilen losyon, cilt yüzeyini kuru görünümden arındırmaya çalışır. Cildi etkili bir şekilde nemlendirmeye de çalışan formülü ile Atocare Ultra Nourishing Body Lotion’a sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bioder Acnium Sebum Dengeleyici Nemlendirici Krem
Dermokozmetik piyasasında yer alan markalar yıllardır akneye eğilim gösteren cilt tipi sorununa karşı cevap niteliği taşıyan ürünler geliştirir. Kullanıcısının cilt sorunlarını benimseyen marka, geliştirdiği sebum dengeleyici kremle akneye eğilim gösteren ciltlerde görülen tüm sorunlara bakım yapmaya çalışır. Yani;
• Sebum yağını dengelemeye çalışır,
• Aşırı parlamanın önüne cildi kurutmadan geçmeyi amaçlar,
• Cildin ihtiyacı olan nem seviyesine ulaştırır.
Acnium Sebum Dengeleyici Nemlendirici Krem dermoeczanem.com’da…

Bioder Vücut Bakım Ürünleri
İstenmeyen tüyler, kadınların geçmişten bu yana en büyük estetik problemlerinden biridir. Vücudun doğal gidişatına uygun olarak sürekli çıkmaları, kadınların bu tüylerden kurtulmak için çok farklı yöntemleri tercih etmelerini sağlar. İstenmeyen tüylerle savaşındaki başarısıyla, rüşdünü dermokozmetik piyasasına ispatlayan Bioder, kalıcı çözümler bulmak için bilimsel araştırmalara başvurur ve sonucunda kadınları memnun etmeye çalışır.
Çok farklı formlarda ve ebatlarda geliştirilen Bioder ürünleri ile istenmeyen tüyleriniz problem olmaktan çıkıyor.

Bioder Tüy Dökücü Krem
Kullanımı son derece pratik olan Tüy Dökücü Krem ile pratik bir şekilde tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Kullanıldıktan üç dakika sonra sonuca ulaşabileceğiniz Tüy Dökücü Krem dermoeczanem.com’da…

Bioder Biocure Body Tüy Azaltıcı Kür
İçeriğinde günlük kullanıma uygun kürler, tüylerin gitgide azalmasına yardımcı olur. Kullanımı oldukça pratik bu ürünle tüylerinizden kurtulmak istemez misiniz?
Diğer formda tüy giderici ürünler ve el kremleri, vücut losyonları, güneş koruyucu sütü gibi birçok ürün dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.
Tüm Bioder ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlar ve cazip kampanyalarla satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.