Diş İpleri

Diş İpleri

Diş ipleri ağızda, diş fırçasının ulaşamadığı yerlere temizlemek için kullanılır. Diş ipleri 1819 yılında ilk olarak Levi Spear Parmly’nin tasarımıyla ortaya çıkar. Parmly, Diş Yönetimi İçin Pratik Rehber isimli kitabıyla diş ipinin kullanım şekillerinin tanıtır ve tavsiye eder. Ağız temizliğinde kullanılan yöntemlerin en verimlilerinden biri olmasına rağmen en az tercih edilenlerden biridir. Diş ipleri çeşitleri genel diş yapısı düşünülerek tasarlanmıştır. Tüm diş iplerini dermoeczanem.com’dan satın alabilirsiniz.
Ağız bakımı, geçmişten günümüze en önemli kişisel bakımlardan biridir. Doğru bir ağız bakımına ulaşabilmek için tüm ürünlerin eksiksiz kullanılması gerekir. Yani ağzı çalkalama suyuyla ağız kokusu giderilmeli, dişler her gün iki kez fırçalanmalı, diş ipiyle yemek kalıntıları temizlenmeli, arayüzler arayüz fırçasıyla temizlenmelidir. Tüm bu rutinler eksiksiz yapıldığında tam bir ağız bakımına ulaşabilirsiniz. Bu ürünlerden biri olan diş ipleri maalesef günümüzde gerektiği ilgiyi görmemiştir. Sitemizde yer alan diş ipleri ile diş bakımınızı eksiksiz yapabilirsiniz. AR-GE çalışmalarıyla desteklenen özel yapıları ile diş ipleri laboratuvarlarda geliştirilmiştir. Özenle seçilmiş ham maddelere sahiptirler. Bu kategoride yer alan tüm ürünler çok geniş marka ve ürün yelpazesine sahiptir.

The Humble Co Nane Tadı Kürdanlı Diş İpi; Nane tadı içerikli bu yapısı ile kürdanlı diş ipi, BPA içermez. Naylon ip yapısı dişlere zarar vermez. The Humble Co Nane Tadı Kürdanlı Diş İpi, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Oral-B 3D White Luxe Whitening Dental Floss; Serinletici nane esintisi ile oldukça sağlam geliştirilmiştir. Yüksek bir dokunuş sağlar. Oral-B 3D White Luxe Whitening Dental Floss, dermoeczanem.com’da…

Nascita Diş Kürdanı; 50 adet geliştirilen bu ürün, dişleri tertemiz yapmaya odaklanır. Nascita Diş Kürdanı,nNarin bir temizlik için son derece uygundur. Ulaşılabilir fiyatıyla her bütçeye hitap eder. Diş aralarındaki yemek kalıntıları temizler. Nascita Diş Kürdanı, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Sitemizde yer alan diş ipi markaları arasında, The Humble Co, Mis İp, Oral-B, Banat, SENSODYNE, CURAPROX sayılabilir. Diş iplerine dermoeczanem.com güvencesiyle internet üzerinden yedi gün yirmi dört saat satın alabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Toplam 56 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.