Diş İpleri

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Kategorinin Tüm Ürünleri
%100 Doğal içerikli sakız.
(0)
The Humble Co Doğal Sakız 19 g | Meyan Kökü
19,90 TL
17,91 TL
Nane tadı içerikli organik kürdanlı diş ipi.
(0)
The Humble Co Nane Tadı Kürdanlı Diş İpi 50 Adet
36,90 TL
33,21 TL
Esnek Diş Temizleyicisi
(0)
White Glo Esnek Diş Temizleyicisi 50 Adet
12,90 TL
11,61 TL
Doğal içerikli diş ipi.
(0)
The Humble Co Doğal Diş İpi 50 mt | Nane
34,90 TL
31,41 TL
Kürdanlı diş ipi.
(0)
Mis İp Kürdanlı Diş İpi 32 Adet
20,00 TL
10,00 TL
Ferahlık ve temizlik hissi veren diş ipi.
(0)
Oral-B Essentialfloss Diş İpi 50m
Siyah diş ipi.
(0)
Elgydium Clinic Klorheksidinli Siyah Diş İpi 50m
45,00 TL
40,50 TL
Dar diş aralıkları için yumuşak lifler, Florür ile birlikte nane tadı
(0)
Sensodyne Total Care Gentle Tape Diş ipi
Nane kokusu ile farkını hissettirir. Kavraması kolaydır
(0)
Oral B Satin Tape Ferahlık ve Temizlik Hissi Veren Diş İpi 25m
Diş ipi
(0)
Oral B Pro Expert Clinic Line Diş İpi 25m
Toplam 45 ürün görüntüleniyor.
1 2

Diş İpleri

Diş ipleri ağızda, diş fırçasının ulaşamadığı yerlere temizlemek için kullanılır. Diş ipleri 1819 yılında ilk olarak Levi Spear Parmly’nin tasarımıyla ortaya çıkar. Parmly, Diş Yönetimi İçin Pratik Rehber isimli kitabıyla diş ipinin kullanım şekillerinin tanıtır ve tavsiye eder. Ağız temizliğinde kullanılan yöntemlerin en verimlilerinden biri olmasına rağmen en az tercih edilenlerden biridir. Diş ipleri çeşitleri genel diş yapısı düşünülerek tasarlanmıştır. Tüm diş iplerini dermoeczanem.com’dan satın alabilirsiniz.
Ağız bakımı, geçmişten günümüze en önemli kişisel bakımlardan biridir. Doğru bir ağız bakımına ulaşabilmek için tüm ürünlerin eksiksiz kullanılması gerekir. Yani ağzı çalkalama suyuyla ağız kokusu giderilmeli, dişler her gün iki kez fırçalanmalı, diş ipiyle yemek kalıntıları temizlenmeli, arayüzler arayüz fırçasıyla temizlenmelidir. Tüm bu rutinler eksiksiz yapıldığında tam bir ağız bakımına ulaşabilirsiniz. Bu ürünlerden biri olan diş ipleri maalesef günümüzde gerektiği ilgiyi görmemiştir. Sitemizde yer alan diş ipleri ile diş bakımınızı eksiksiz yapabilirsiniz. AR-GE çalışmalarıyla desteklenen özel yapıları ile diş ipleri laboratuvarlarda geliştirilmiştir. Özenle seçilmiş ham maddelere sahiptirler. Bu kategoride yer alan tüm ürünler çok geniş marka ve ürün yelpazesine sahiptir.

The Humble Co Nane Tadı Kürdanlı Diş İpi; Nane tadı içerikli bu yapısı ile kürdanlı diş ipi, BPA içermez. Naylon ip yapısı dişlere zarar vermez. The Humble Co Nane Tadı Kürdanlı Diş İpi, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Oral-B 3D White Luxe Whitening Dental Floss; Serinletici nane esintisi ile oldukça sağlam geliştirilmiştir. Yüksek bir dokunuş sağlar. Oral-B 3D White Luxe Whitening Dental Floss, dermoeczanem.com’da…

Nascita Diş Kürdanı; 50 adet geliştirilen bu ürün, dişleri tertemiz yapmaya odaklanır. Nascita Diş Kürdanı,nNarin bir temizlik için son derece uygundur. Ulaşılabilir fiyatıyla her bütçeye hitap eder. Diş aralarındaki yemek kalıntıları temizler. Nascita Diş Kürdanı, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Sitemizde yer alan diş ipi markaları arasında, The Humble Co, Mis İp, Oral-B, Banat, SENSODYNE, CURAPROX sayılabilir. Diş iplerine dermoeczanem.com güvencesiyle internet üzerinden yedi gün yirmi dört saat satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.