Diş İpleri

Diş İpleri

   Diş ipleri ağızda, diş fırçasının ulaşamadığı yerlere temizlemek için kullanılır. Diş ipleri 1819 yılında ilk olarak Levi Spear Parmly’nin tasarımıyla ortaya çıkar. Parmly, Diş Yönetimi İçin Pratik Rehber isimli kitabıyla diş ipinin kullanım şekillerinin tanıtır ve tavsiye eder.
   Ağız temizliğinde kullanılan yöntemlerin en verimlilerinden biri olmasına rağmen en az tercih edilenlerden biridir.
   Diş ipleri çeşitleri genel diş yapısı düşünülerek tasarlanmış. Nascita Nane Aromalı Diş İpi, plak oluşumunu en aza indirmeye yardımcı olur.
   SENSODYNE diş iplerinden Total Care Gentle Floss Diş ipi, dişleri etkin bir şekilde temizlemeyi amaçlar.
   TePe diş ipleri dişlere zarar vermeden temizlemeyi hedefler. TePe Çatal Diş İpi, diş ipi kullanmada zorluk çekenler için idealdir.
   Sitemizde yer alan diş ipi markaları arasında, Oral-B, Banat, SENSODYNE, CURAPROX sayılabilir.
   Diş iplerine dermoeczanem.com güvencesiyle internet üzerinden yedi gün yirmi dört saat satın alabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Toplam 56 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.