TePe

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.
1 2

Tepe Ürünleri

Tepe, 1965 yılından bu yana ağız bakım ürünleri geliştirir. Son teknoloji yardımıyla geliştirilen Tepe ürünleri, diş ihtiyaçlarını gidermeye çalışır ve diş sorunlarına karşı bakım yapar. Yediden yetmişe geniş bir kitleye hitap eden marka, oldukça konforlu bakım ürünleri geliştirir.
Bilinçli bir kullanıcılar kendine özel idealize ettikleri ağız bakımına kavuşmak için belli standartlara dikkat ederler. Bu standartlar;
• Kaliteli bakım ürünlerini seçmek,
• Günde minimum iki kez ağız bakımı yapmak,
• Kullanılan ağız bakım ürünlerinin içeriğine dikkat etmek.
Tepe kullanıcılarının çok severek kullandığı ürünlerini bu standartlara göre hazırlar. Kaliteli bir ağız bakımı için son derece etkili ürünler geliştirir.
Tepe’nin kullanıcı dostu diş fırçaları, plakları etkili ve nazik bir şekilde uzaklaştırmak için geliştirilmiştir. Çeşitli fırça başlıkları, kaliteli diş fırçaları, arayüz fırçaları ve birçok ağız bakım ürünleri hem yetişkinler hem de çocuklar için günlük ağız bakımını kolaylaştırmak için idealdir.

Tepe Implant Orthodontic Diş Fırçası: Tepe tarafından geliştirilen diş fırçası, dişleri derinlemesine temizler.

Tepe Arayüz Fırçaları Kutusu: Arayüz fırçalarını saklamak için geliştirilen bu ürün oldukça konforludur. Bu kutu sayesinde arayüz fırçanızı istediğiniz yere götürebilir, hijyenini muhafaza edebilirsiniz. Tüm Tepe ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.