Oral-B Super Floss Diş İpi
%15
İndirim
Piyasa Fiyatı
129,90 TL
Satış Fiyatı
110,41 TL
  %15
 • Oral-B Super Floss Diş İpi

Oral-B Super Floss Diş İpi

Barkod:4103330017369 Ürün Kodu : 18270 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın

Ürün Açıklaması

Köprüler, teller, implantlar ve geniş diş araları, diş ipi
%15
İndirim
Piyasa Fiyatı
129,90 TL
Satış Fiyatı
110,41 TL
Havale ile 2,21TL daha az ödeyin.
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (4)
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
 • Beni Ara
 • Oral-B Super Floss Diş İpi

  Ürün Adı:
  Oral-B Super Floss Diş İpi

  Ürünün Markası:
  Oral-b

  Özet Bilgi:
  Köprüler, teller, implantlar ve geniş diş araları, diş ipi

  Ürün Açıklaması:
  Sertleştirilmiş ucu kullanarak süngerimsi ipin diş ile uygulamanın arasına veya geniş diş aralarına girmesini sağlayın. Hafif ileri geri hareketlerle temizleyiniz. Süngerimsi ipi normal diş ipi bölümüne kadar şekiniz. Normal diş ipini 'diş eti hattının altına' nazikçe kaydırınız. İpi dişin çevresine doğru eğerek aşağı-yukarı hareketlerle temizleyiniz.

  Normal dişler :
  Normal diş ipini dişlerin ve Diş eti hattının altına nazıkçe kaydırınız. Diş eti hattının altını temizleyiniz. Her bir diş için ipin temiz bölümünü kullanınız

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.