Zao Organic

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Zao Doğal Makyaj Ürünleri

Zao Organik Makyaj %100 doğal kaynaklardan İtalya'da yapılan ekolüks bir makyaj markasıdır. Ürünleri sadece organik olmanın ötesinde; kimyasal içermeyen, hayvanlar üzerinde denenmeden, glutensiz, bitkiseldir. Ayrıca uluslararası en prestijli dünya ajansları tarafından onaylanmıştır.

Zao’nun içeriği, organik tarımdan elde edilen etken maddeler ve organik bambudan oluşmaktadır. Basit ve yenilikçi sistem sayesinde, neredeyse tüm ürünleri doldurulabilirdir. (gloss, mascara, eye liner, pencils, silk foundation ve nailpolish dışında). İçi değiştirilebilir (refill) olması ve geliştirdiği ambalajlama sistemi sayesinde maliyet azaltılmış ve ürünlerin ekonomik olması sağlanmıştır. Bambu ürünler daha uzun süre kullanılabilir ve dayanıklı olması için klas bir kese içinde sunulmuştur.

ZAO, 129 tane referansıyla, Cosmébio Sertifikasına sahiptir. Oje hariç tüm ürünleri % 100 doğal ve her kadının isteğine göre ürün yelpazesi sağlamaktadır. ZAO organik makyaj cildinizi beslerken, size gün boyunca süren güzellik sunar. Cildinizi tazeler ve cildinizi gençleştirir. Zao makyaj ürünlerine sitemizden online olarak sahip olabilir, kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.