%10
  Tükendi
 • Viapecia Pro-Digestroium Takviye Edici Gıda 30 Bitkisel Tablet

Viapecia Pro-Digestroium Takviye Edici Gıda 30 Bitkisel Tablet

Barkod:8683684326318 Ürün Kodu : 73613 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın

Ürün Açıklaması

Amilaz, Laktaz ve Probiyotik Mikroorganizma İçeren Takviye Edici Gıda.
%10
İndirim
Piyasa Fiyatı
499,00 TL
Satış Fiyatı
449,10 TL
Havale ile 8,98TL daha az ödeyin.
Hes İlaç ve Kozmetik A.Ş Batı Mh. Ihlamur Sk. No:7/2 Pendik -İstanbul-Türkiye
Tel: 4442 185
www.hesilac.com
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
 • Beni Ara
 • Viapecia Pro-Digestroium Takviye Edici Gıda 30 Bitkisel Tablet


  Ürün Markası:
  Viapecia


  Ürün Boyutu:
  30 Bitkisel Tablet


  Özet Bilgi:
  Amilaz, Laktaz ve Probiyotik Mikroorganizma İçeren Takviye Edici Gıda


  Ürün Faydaları:

  Bileşenler/Supplement Facts

  Etken Madde 2 Tablet için Miktar% BRD*
  Amilaz 150 mg **
  Laktaz 100 mg **
  Zerdaçal Ekstresi 100 mg **
  Karahindiba Ekstresi 50 mg **
  Lactobacillus acidophilus 93,75 mg 3 Milyar KOB **
  Bifidobacterium Bifidum 78,00 mg 2 Milyar KOB **
  inulin 50 mg **
  Fruktooligosakkarit (Fos) 50 mg **
  Bifidobacterium Lactis 39 mg 1 Milyar KOB **
  Lactobacillus Casei 39 mg 1 Milyar KOB **
  Lactobacillus Rhamnosus 39 mg 1 Milyar KOB **
  Lactobacillus Salivarus 39 mg 1 Milyar KOB **
  Streptococcus Thermophilus 39 mg 1 Milyar KOB **
  Rezene Ekstresi 30 mg **
  *BRD:Beslenme Referans Değeri | **Beslenme Referans Değeri Yoktur | KOB: Koloni Oluşturan Birim


  Kullanım Şekli:
  11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 1 kapsülün, tercihen yemeklerden önce 1 bardak su (200 ml) ile tüketilmesi tavsiye edilir.


  Ürün Bileşimi:
  Hidroksipropilmetilselüloz, Maltodekstrin (Mısır kaynaklı), Amilaz, Laktaz, Zerdeçal ekstresi, Karahindiba ekstresi, Probi - yotik Mikrooorganizma(Lactobacillus acidophi - lus), Probiyotik Mikrooorganizma(Bifidobacte - rium bifidum), İnulin, Fruktooligosakkarit (FOS), Probiyotik Mikrooorganizma(Bifidobacterium lactis), Probiyotik Mikrooorganizma(Lactoba - cillus casei), Probiyotik Mikrooorganizma(Lac - tobacillus Rhamnosus), Probiyotik Mikrooorganizma(Lactobacillus Salivarus), Probiyotik Mikrooorganizma(Streptococcus Thermophi - lus), Rezene ekstresi, Yağ asitlerinin mag - nezyum tuzları (E470b), Silikon Dioksit (E 551)

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.
Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı

Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermoeczanem.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.