Zade Vital

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 52 ürün görüntüleniyor.
1 2

Zade Vital Ürünleri

Helvacızade grubuna ait Zade Vital markası takviye edici gıda geliştirir. Konya merkezli bir üretime sahip Zade Vital, kullanıcılarının vücut ihtiyaçlarını karşılamaya çalışır. Üreticisinin köklü tarihi ile harmanlanan markanın ürünleri, sadece Türkiye’de değil, ihraç edildiği her ülkede yoğun talep görür. Deneyimli, kaliteli bir üretim sürecinin sonunda kullanıcısına sunulan Zade Vital ürünleri dermoeczanem.com’da…
Helva, lokum ve reçel gibi besinlerden sonra 1991 yılından itibaren takviye edici gıda geliştiren Zade Vital, kullanıcı odaklı bir prensibe sahiptir. Bitki özlerinden elde edilen ham maddelerle geliştirilen Zade Vital markasının ürünlerinin amacı; vücudun normal fonksiyonuna katkıda bulunmaktır.
Zade Vital; geliştirdiği her ürünü soğuk pres yöntemiyle, insan eli değmeden üretir. Avrupa Kalite Vakfı tarafından ödüllendirilen Zade ürünleri, geniş ürün yelpazesine sahiptir. Zade Vital, birçok farklı ürün gamı ile doğallığa önem veren kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılamayı kendisine borç bilir. Marka, üretimini AR-GE çalışmalarıyla destekler, yenilikçi bakış açısına sahip uzmanlarıyla başarısını taçlandırır.
Şişe yağ formları, kapsül formları, Combo serisi, Fixmix serisi, Vitamin ve mineral serisi, omega 3 balık yağları ile tüm Zade Vital ürünleri sitemizde yer alıyor.
Şişe yağ formları serisi; kapsül kullanamayan yetişkinlere özel sıvı formda takviye edici gıdaları içerir.
Kapsül formları serisi; aspir, ceviz, çörek otu, kabak çekirdeği, keten tohumu, nar çekirdeği, rüşeym, üzüm çekirdeği, ısırgan tohumu, susam, haşhaş gibi meyve ve tohumlarını içeren, yüksek kalite standartlarında klasik kapsül formuyla geliştirilen besin desteklerini kapsar.
Combo serisi; formuna, güzelliğine, fitliğine özen gösterenler yetişkinler için özel geliştirilen besin desteklerini içerir.
Vitamin ve mineral serisi; klasik formda geliştirilen takviye edici gıdaları içerir.
Fixmix serisi, erkekler ve kadınlara ayrı olarak bitkisel özlerle geliştirilen takviye edici gıdaları içerir.
Omage3- Balık yağları serisi, her yaştan insana özel ürün gamına sahip seridir. Klasik omega 3 balık yağlarını içerir. Seride, balık yağı içmeyi sevmeyen çocuklar için doğal maddelerle tatlandırılmış, aromalandırılmış ürünler de yer almaktadır.
Tüm Zade Vital ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.