Pupa

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Pupa Makyaj Ürünleri

PUPA, sıra dışı İtalyan güzelliğini yansıtan makyaj malzemelerini dünyayla buluşturur. 1976’da kurulan PUPA ürünlerini 70 ülkeye pazarlar. Marka kırmızının enerjisinden aldığı ilhamı geliştirdiği makyaj malzemeleriyle harmanlar. Kadınların severek kullandığı makyaj malzemelerine PUPA aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

PUPA Makyaj Malzemeleri
Rengarenk makyaj malzemeleri, ışıl ışıl Pupa ürünleri… Cazibesiyle kadınların aklını başından alan marka, yüksek performans sergileyen ürünler içerir. PUPA rujları, farları, allıkları, fondötenleri ve maskaraları… Makyaja ve kadına dair tüm kozmetik ürünlerini markadan ulaşabilirsiniz.

PUPA Allık Like A Doll Maxi Blush
PUPA Allık Like A Doll Maxi Blush 9.5gr, ağırlık yapmaz ve cildinize renk katar. Günlük ya da özel bir yere davetliyseniz rahatlıkla kullanabilirsiniz.

PUPA Rimel Vamp Explosive Lashes Mascara
PUPA Rimel Vamp Explosive Lashes Mascara 12 ml - 110 Explosive Black, kirpikleri örtmek ve benzeri görülmemiş bir cömertlikle kalınlaştırmak için süper zengin bir dokuya ve ultra yumuşak bir fırçaya sahiptir.
PUPA markasının, makyaj trendlerini belirlemedeki üstün rolü kozmetik piyasasında adını keskinleştirir. Kırmızının cazibesi ve güzelliğin ışıltılı dünyası, PUPA makyaj malzemeleriyle kendinizi yeniden keşfedeceksiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.