The Organic Pharmacy Makyaj Ürünleri

The Organic Pharmacy Makyaj Ürünleri

   Kozmetiğin ışıltılı dünyasını organik içerikli ürünleriyle harmanlayan The Organic Pharmacy; kullanıcılarına, ‘temiz, güzel ve parlak bir cilt için’ tüm imkânlarını sunmaktan keyif alıyor. The Organic Pharmacy markası; ojeleri, rujları, aydınlatıcısı, maskaraları, lip glossları ve birçok organik makyaj ürünleriyle kozmetik piyasasında etkin bir rolde.
   The Organic Pharmacy Organic Glam Loose Powder, formülündeki C ve E vitaminleri ince çizgilerin görünümünü yumuşatmaya yardımcı olur ve cilde canlılık vermeyi hedefler.
   The Organic Pharmacy Organic Glam Brush It Away, The Organic Pharmacy yorumlarına bakıldığında oldukça popüler olduğu görülür. Organic Glam oje tırnakların parlamasına yardımcı olur.
   The Organic Pharmacy Organic Glam Mascara ise, kirpiklerin uzun, gür ve kıvrık görünmesini sağlar.
   The Organic Pharmacy Organic Glam makyaj ürünlerine dermoeczanem.com’dan cazip fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

The Organic Pharmacy Markasına Geri Dön

organic glam

Organic Glam Kampanyası Geçerlilik Süresi: 20/12/2018 - 30/04/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.