Makyaj Temizleme Suları

Makyaj Temizleme Suları

Makyaj yapmak biz kadınlara her zaman iyi gelir. Çünkü motivasyonumuzu yükseltir, enerjimizi iyileştirir ve kendimizi daha güzel hissetmemize yardımcı olur. Ancak gün sonunda makyajımızı temizlemeyi hep ihmal ederiz.

Makyaj Temizleme Suyu Önerileri
Bazen gelen aşırı uykuyla makyaj temizliği ihmal edilse de bunu sürekli hale getirmemeli ve uyumadan önce mutlaka temizlemeliyiz. Makyajı temizlememenin cilde birçok zararı vardır. Özellikle; makyajı temizlemeden uyumak sivilce eğilime yol açabilir. Ayrıca gözenekleri tıkadığından siyah nokta görünümüne sebep olabilir. Kırışıklığa eğilimi artırabilir, doğal yaşlanma etkisini hızlandırabilir.
Özellikle kapatıcıları temizlemeden uyumak, cildin nefes almasını engeller. Dudakları temizlememek dudakların kurumasına yol açar. Maskarayı temizlememek kirpiklere zarar verebilir. Bu gibi zararlardan cildinizi korumak için mutlaka makyajınızı temizlemelisiniz.
Dermoeczanem.com’da yer alan makyaj temizleme suları, çok çeşitli seçeneklere sahiptir. Çok geniş marka portföyüne de sahip bu kategori, yüksek performanslı ürünleri içerir. Bioderma, Babe, Dermoskin, Avene, Embryolisse, Diadermine, Jowae, Simple, Darphin, Organique, Equilibra, Garnier, Byphasse, Diadermine gibi markaların makyaj temizleme suları dermoeczanem.com’da yer almaktadır.
Simple Nemlendirici Temizleme Yağı, içerdiği birçok yararlı ham maddeler sayesinde makyajı temizlerken cilde bakım da yapar. Tüm ciltler için geliştirilmiştir. Kliniklerce test edilmiştir, cildin pH’ına uygundur.

Bioderma Sensibio H2O
Dermokozmetik sektörünün etkili markası Bioderma, bu temizleme suyuyla kadınlardan yoğun ilgi görüyor. Özellikle hassas ciltlerin çok yaşadığı problemlerden biri olan cilt kızarıklığına karşı çözüm bulmaya çalışıyor. Son derece yüksek performansa sahip yapısı, kalıntı bırakmadan cildi tertemiz yapıyor. Kullandıktan sonra durulmanıza gerek bile kalmadan pratik bir şekilde cildinizi temizleyebilirsiniz. Formülünde cilde yararlı birçok madde bulunuyor. Temizlerken cilde bakım yapmayı ihmal etmiyor.

Jowae Micellar Cleansing Water
Kore kozmetiğinin kaliteli ürünlerinden olan Jowae Micellar Cleansing Water, yüz ve makyaj temizliğinde birebirdir. Özellikle gün içine kirlenen gözenekleri de derinlemesine temizleyen formüle sahiptir. Koreli kadınların güzellik sırlarından biri olan Jowae Micellar Cleansing Water ile cildinize nefes aldırabilirsiniz. Artık bırakmadan temizleyen Jowae Micellar Cleansing Water, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.
Tüm makyaj temizleme sularını dermoeczanem.com’dan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Makyaj Temizleme Suyu

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Toplam 58 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.