Lancome Ürünleri

Lancome Ürünleri

   Fransız kozmetik devi LANCOME, Armand Petitjean tarafından 1935’te kurulmuş, 1965 yılında Loreal tarafından satın alınmıştır.
   LANCOME Paris dünya kozmetik pazarıyla eş zamanlı büyümüş ve zamanda geçerliliğini kanıtlamıştır. LANCOME geliştirdiği estetik zevkin en üst ürünleri ile “insanı iyi hissettirmeyi” prensip edinmiştir.
   Kremleri, parfümleri, pudraları, fondötenleri ile LANCOME ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.
   LANCOME kremleri etkileyici ambalajları ile özellikle kadınların çok tercih ettiği cilt bakım ürünleri arasındadır.
   LANCOME fondötenleri ultra kapatıcı gücüyle makyaj severlerin ilgi odağındadır.
   Parfümleri, cilt bakım ürünleri ve makyaj malzemeleri ile LANCOME markasının tüm ürünlerini dermoeczanem.com’dan avantajlı fiyatlar ve ayrıcalıklı kampanyalarla satın alabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4 5
Toplam 135 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.